İçeriğe Yönlendir

Megane 1998 Garip Şıkırtı

Mustafa Orak

Recommended Posts

Mustafa Orak

Herkese iyi haftasonları ,2 yıldır megane araç var ,arabayi aldığımdan beridir bir ses var motorda lak lak sert vurma sesi gibi birsey ,tam anlamadım video çektim ,ustalar normal desede bana hiç normal gelmedi
https://youtu.be/tfvkR3uW_PQ bu video lpg de çekildi ayrıca lpg de düzensiz çalışma sorununu da çözemedi ustalar ,7-8 kez ayar yapıldı
https://youtu.be/24dwOg5opUQ bu video da benzinde çekildi daha net anlaşılıyor dikkatli dinlenirse 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, Mustafa Orak yazdı:

Ne yalan söyleyeyim hiçbir fikrim yok 

Ankara'da Renault ustası yok mu? Yetkili serviste cotech'ler hala anlıyor bu modellerden zira kendileri kullanır bir çoğu.

Bence gerekirse yetkili servise de gösterin derim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Orak
18 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Ankara'da Renault ustası yok mu? Yetkili serviste cotech'ler hala anlıyor bu modellerden zira kendileri kullanır bir çoğu.

Bence gerekirse yetkili servise de gösterin derim.

Renault dan emekli olan bir usta vardı,o sesi duymadığını kayış sesi olduğunu söyledi bana mantıklı gelmedi ,ses volant tarafından geliyor kayış ile hiçbir alakası yok ,daha önce arabanın şanzımanı komple değişmişti onunla bir ilgisi olabilir mi acaba ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Renault dan emekli olan bir usta vardı,o sesi duymadığını kayış sesi olduğunu söyledi bana mantıklı gelmedi ,ses volant tarafından geliyor kayış ile hiçbir alakası yok ,daha önce arabanın şanzımanı komple değişmişti onunla bir ilgisi olabilir mi acaba ?
Öyle olsa en azindan vites degisiminde, boşa alındığında sesin degismesi lazim. Var mi boyle bir durum?
Yorum bağlantısı
Mustafa Orak
7 saat önce, Sani Gerşon yazdı:
7 saat önce, Mustafa Orak yazdı:

Öyle olsa en azindan vites degisiminde, boşa alındığında sesin degismesi lazim. Var mi boyle bir durum?

Hayır aracın gidişi veya viteslerde sorun yok

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...