İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Aux Girişini Nasıl Kullanabilirim?

İsmail Avcı

Recommended Posts

İsmail Avcı
(düzenlendi)

Arkadaslar 2008 titanyum aracimda aux girisi var bundan muzik dinlemek icin nasil bir seye ihtiyacimiz var , bir mp3 player yeterli mi ? Hic anlamadigim isler bi yol gosterin lutfen.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
kaliteli bir aux kablo ve akıllı telefon
Telefon yerine ne kullanabilirim torpidoya bi koyayim bir daha dokunmayayim diyorum ?
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Arkadaslar 2008 titanyum aracimda aux girisi var bundan muzik dinlemek icin nasil bir seye ihtiyacimiz var , bir mp3 player yeterli mi ? Hic anlamadigim isler bi yol gosterin lutfen

Telefon,mp3 çalar vb kulaklık çıkışı olan her cihazı cift taraf erkek bir kablo ile bağlayabilirsiniz. Ama size tavsiyem aux bluetooth adaptörü takarak kablo derdinden kurtulmaniz. Bir de forum içinde bahsi geçen aux girişini de kart usb vb dönüştüren bir alet var. 5fbff1221cd7a90299f5b13bdfc60fa3.jpgc0e7cd6cb0a0a6f1b827a58e4abee51a.jpgf6fe74db8821578b3a7e7b59cd8ff6a0.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Olgun bey focuslarda aux girişi torpidada. Çakmaklık girişi vitesin önünde kalıyor. Kullandığınız ürünü alırsak nasıl kullanışlı hale getirebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Topidoya cihazı koyup aux dan dinleyebilirsiniz fakat şarkı değiştirme gibi işlerde her seferinde torpidoyu açmak zorunda kalırsınız yani teyp üzerinden o cihazı yönetemezsiniz...

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Anladığım kadarıyla cihaz gücü çakmaklıktan alıyor. Cihazı torpidoya koysak ve torpido kapağıda kapalı olsa cep telefonunu bluetooth çeker mi acaba.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
6 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

En kalitelisini kullanıyorum. 2 adet Bluetooth telefonu aynı anda eşleştirme şansı var. Ses kalitesi inanılmaz.

Ben Amazondan almıştım 100 tl ye Türkiye fiyatı bence çok iyi. İçinden çıkan çakmak adaptörü bile premium.

http://www.akeltek.com/one-cikanlar/aukey-bluetooth-arac-ici-telefon-kiti-ve-3portlu-usb-26696.html

Fiesta kontak kapatılsada çakmaklığa enerji vermeye devam ediyor. Bu durumda da otomatik kapanıyor mu acaba?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Fiesta kontak kapatılsada çakmaklığa enerji vermeye devam ediyor. Bu durumda da otomatik kapanıyor mu acaba?

Sigortadan bağlantı yaptırtabilirsiniz. Kendi aracımda çakmaklık işgal olmasın diye öyle yaptım mesela. Fikir verir,

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
4 saat önce, Ufuk Memiş yazdı:

Anladığım kadarıyla cihaz gücü çakmaklıktan alıyor. Cihazı torpidoya koysak ve torpido kapağıda kapalı olsa cep telefonunu bluetooth çeker mi acaba.

Çeker tabi sıkıntısız, ama kabloları uzatılabilir. Basitçe. Cihazı eL altına yapıştırmak mantıklı.

Yorum bağlantısı
Alper Tuğlu

https://urun.n11.com/mp3-ve-mp4-calar/powerway-pw-01-kulaklikli-2-gb-usb-fm-dijital-pilli-mor-mp3-calar-P204850728

Ben bunu kullanıyorum aux kablosu ile bağlanıyor.

Güzel yanı pilli yani çakmaklık boşta akü yedi yemedi yok.

Kötü yanı direksiyon kumandasından kullanılamıyor şarkı geçişleri yan tarafından yapılıyor. 

Müzik kalitesi mükemmel diyemem ama ben en pratik yöntem olarak bunu buldum.

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Çeker tabi sıkıntısız, ama kabloları uzatılabilir. Basitçe. Cihazı eL altına yapıştırmak mantıklı.

Olgun bey sizin kullandığınız cihazı uzun süre inceledim güzel görünüyor. Lakin aşağıdaki verdigim linkteki ürün ile sizin kullandığınız ürün arasındaki fark nedir tam olarak anlayamadım. İkisi de aynı markanın ürünleri.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/aukey-bluetooth-kablosuz-fm-baglantisi-309909746
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
En kalitelisini kullanıyorum. 2 adet Bluetooth telefonu aynı anda eşleştirme şansı var. Ses kalitesi inanılmaz.

Ben Amazondan almıştım 100 tl ye Türkiye fiyatı bence çok iyi. İçinden çıkan çakmak adaptörü bile premium.

http://www.akeltek.com/one-cikanlar/aukey-bluetooth-arac-ici-telefon-kiti-ve-3portlu-usb-26696.html

Suan bu urunde hb da indirim var 97 lira
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgun bey sizin kullandığınız cihazı uzun süre inceledim güzel görünüyor. Lakin aşağıdaki verdigim linkteki ürün ile sizin kullandığınız ürün arasındaki fark nedir tam olarak anlayamadım. İkisi de aynı markanın ürünleri.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/aukey-bluetooth-kablosuz-fm-baglantisi-309909746

Bu FM üzerinden bağlanır. Seste parazit yapar / sinir eder.
Suan bu urunde hb da indirim var 97 lira

Oha çok iyi, almayanı döverler. Kaçıran üzülür.

Aukey Bluetooth Araç İçi Telefon Kiti ve 3 Portlu USB - BR-C8
http://www.hepsiburada.com/aukey-bluetooth-arac-ici-telefon-kiti-ve-3-portlu-usb---br-c8-p-HBV000008828R

Sepete 5 tl lik ıvır zıvır bişiler daha eklenip kargoda bedava alınır.

Evladiyelik ürün + Efsane kalite + müthiş çakmak adaptörü. Her bir cm karesi premium cihaz.

78c4413049478689b824934ce68a64f9.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Fiyat çok iyi hb indirdim satın almak için ama karta taksit yapmıyormuş. Arada kaldım ne yapsam diye. G.gidiyorda 129tl orda taksit var ve kargo bedava. Olgun bey bunu almak istememin en büyük nedeni sizinde kullandığınızı görmek oldu:)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Fiyat çok iyi hb indirdim satın almak için ama karta taksit yapmıyormuş. Arada kaldım ne yapsam diye. G.gidiyorda 129tl orda taksit var ve kargo bedava. Olgun bey bunu almak istememin en büyük nedeni sizinde kullandığınızı görmek oldu:)

Ben cardfinans la 3 taksit aldim az once hb den

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
3 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Bu FM üzerinden bağlanır. Seste parazit yapar / sinir eder.

Oha çok iyi, almayanı döverler. Kaçıran üzülür.

Aukey Bluetooth Araç İçi Telefon Kiti ve 3 Portlu USB - BR-C8
http://www.hepsiburada.com/aukey-bluetooth-arac-ici-telefon-kiti-ve-3-portlu-usb---br-c8-p-HBV000008828R

Sepete 5 tl lik ıvır zıvır bişiler daha eklenip kargoda bedava alınır.

Evladiyelik ürün + Efsane kalite + müthiş çakmak adaptörü. Her bir cm karesi premium cihaz.

78c4413049478689b824934ce68a64f9.jpg

Benimde almak istediğim bir ürün.Fiyatta iyi görünüyor.Tek düşündüğüm çakmaklık işini kablo görünmeden nasıl halledebilirim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Şimdi, Mustafa Özcan yazdı:

Benimde almak istediğim bir ürün.Fiyatta iyi görünüyor.Tek düşündüğüm çakmaklık işini kablo görünmeden nasıl halledebilirim.

Yukarıda video atmıştım, basit o iş.

2 saat önce, Ufuk Memiş yazdı:

Ya mantık basit, Renault clio ya bindiğinde de seni istediğin hedefe götürür yada Audi / Bmw araçta. 

Aynı şekilde şu Ucuz üründe işini yapar kXa5qy.jpg

Ama Aukey keyif verir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
32 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Yukarıda video atmıştım, basit o iş.

Ya mantık basit, Renault clio ya bindiğinde de seni istediğin hedefe götürür yada Audi / Bmw araçta. 

Aynı şekilde şu Ucuz üründe işini yapar kXa5qy.jpg

Ama Aukey keyif verir :)

Araç kamerası için de sigortadan çıkış yapmıştım.Bunu aynı şekilde yapabilirim ama sadece mesafe uzak kalıyor.Kabloyu görünmeden çekmek beni düşündürüyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
On ‎23‎.‎11‎.‎2017 at 00:15, Evren Erakçora yazdı:

kaliteli bir aux kablo ve akıllı telefon

+1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...