İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Aux Girişini Nasıl Kullanabilirim?

İsmail Avcı

Recommended Posts

Evren Erakçora

Dinlerken istersen kaydediyor. Wifi falan olan yerde.sonra kota kullanmadan o şarkıları dinleyebiliyorsun

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
13 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Bu FM üzerinden bağlanır. Seste parazit yapar / sinir eder.

Oha çok iyi, almayanı döverler. Kaçıran üzülür.

Aukey Bluetooth Araç İçi Telefon Kiti ve 3 Portlu USB - BR-C8
http://www.hepsiburada.com/aukey-bluetooth-arac-ici-telefon-kiti-ve-3-portlu-usb---br-c8-p-HBV000008828R

Sepete 5 tl lik ıvır zıvır bişiler daha eklenip kargoda bedava alınır.

Evladiyelik ürün + Efsane kalite + müthiş çakmak adaptörü. Her bir cm karesi premium cihaz.

78c4413049478689b824934ce68a64f9.jpg

2 Adet sipariş verdim.Kardeşim aracına da takacağım abi. İnşallah memnun kalırız.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
2 Adet sipariş verdim.Kardeşim aracına da takacağım abi. İnşallah memnun kalırız.[emoji4]
Abi araç ne sizdeki
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
2 Adet sipariş verdim.Kardeşim aracına da takacağım abi. İnşallah memnun kalırız.[emoji4]

Beğeneceksiniz mutlaka görüşlerinizi bekliyorum.

Birde benim araçta ucuz yollu bi anfi ve çok büyük olmayan en küçük boydan bass hoperlör var. Ses sistemi iyi olunca daha fazla keyifli oluyor.

Bi araç kamerasını test ediyordum. Çekimleri dandik ama sesi iyi çekiyordu [emoji4]

https://youtu.be/J1StgBGTyRc

Amma fiyatı artmış 20 cm basın yaa

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/alpine-sbg-844br-20-cm-bass-reflex-subwoofer-307944514?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253127*22324023447*58375875927*%7Btype%7D*307944514*aud-338833715699:pla-373235661062&gclid=EAIaIQobChMI1JCX2uzX1wIVQTPTCh3YnQDpEAQYBSABEgI43vD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Ben cardfinans la 3 taksit aldim az once hb den 

valla siz gene şanslısınız, ben zamanında araştırıp bu ürünü seçtiğimde Almanya / Amazon vs. Türkiye ye gönderim yapmıyordu. Almanyada yaşayan arkadaşıma satın aldırıp Türkiye ye kargo ettirmiştim. Tabi masraflar artmıştı. Şimdi taksitle bile alınıyor ne kadar güzel. [emoji4]

AUKEY Bluetooth Receiver with 3 Port USB Car Charger, Magnetic Base and Handsfree Calling for IPhone, Samsung and More https://www.amazon.com/dp/B0168GBMCY/ref=cm_sw_r_cp_api_2TggAbXPF1RH4

İçinden çıkan çakmak çoklayıcısının bile kalitesi şaşırtacak sizi.

9ac6d8716699ee2994b0b9f1f7a80be3.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

valla siz gene şanslısınız, ben zamanında araştırıp bu ürünü seçtiğimde Almanya / Amazon vs. Türkiye ye gönderim yapmıyordu. Almanyada yaşayan arkadaşıma satın aldırıp Türkiye ye kargo ettirmiştim. Tabi masraflar artmıştı. Şimdi taksitle bile alınıyor ne kadar güzel. [emoji4]

AUKEY Bluetooth Receiver with 3 Port USB Car Charger, Magnetic Base and Handsfree Calling for IPhone, Samsung and More https://www.amazon.com/dp/B0168GBMCY/ref=cm_sw_r_cp_api_2TggAbXPF1RH4

Nasil yapisiyor bu zimbirti

Sizin incelemelerinizi takip ediyorum siz de bu deyince aldim hemen

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Nasil yapisiyor bu zimbirtiSizin incelemelerinizi takip ediyorum siz de bu deyince aldim hemen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Aukey ile sadece telefondaki muzik listemizi dinleyebiliyoruz dimi youtube daki müzikleri dinleyemiyoruz sanırım

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
39 dakika önce, Ufuk Memiş yazdı:
40 dakika önce, Mustafa Özcan yazdı:
2 Adet sipariş verdim.Kardeşim aracına da takacağım abi. İnşallah memnun kalırız.emoji4.png

Abi araç ne sizdeki

Bende ki Passat kardeşimde ki Caddy. Hayrola niye sordunuz?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Aukey ile sadece telefondaki muzik listemizi dinleyebiliyoruz dimi youtube daki müzikleri dinleyemiyoruz sanırım

Telefondaki her sesi aktarıyor. Ben genelde wifi ye bağlıyken müzikleri indiririm sonra dinlerim.

Favori uygulamalarım Youtube deki videoyu müzik olarak çevirip kaydetmeye yarıyor. Ezmp3 player programı ile pc deki mp3 leri wifiden çok çabuk aktarabiliyorum.

Ama Apple store ne yazıkkı bir çok uygulamayı kaldırdı.

b885d34eb1536b02662c7c7882dee0f8.jpg

Hafızada 1200 küsur, programlardada bir o kadar müzik yüklü.

eea481b92639de5bfff0772b2c35e7d2.jpg
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
Abi bendeki focus. Aux girişi torpitoda kabloyu takınca kapak kapanırken aux soketine çarpar mı diye merak ettim oyuzden
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Abi bendeki focus. Aux girişi torpitoda kabloyu takınca kapak kapanırken aux soketine çarpar mı diye merak ettim oyuzden

yahu kablo aradan geçer bişicik olmaz.
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

yahu kablo aradan geçer bişicik olmaz.
Abi aldım ya dayanamadım p.tesi kargo olacak:)
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Telefondaki her sesi aktarıyor. Ben genelde wifi ye bağlıyken müzikleri indiririm sonra dinlerim.

Favori uygulamalarım Youtube deki videoyu müzik olarak çevirip kaydetmeye yarıyor. Ezmp3 player programı ile pc deki mp3 leri wifiden çok çabuk aktarabiliyorum.

Ama Apple store ne yazıkkı bir çok uygulamayı kaldırdı.

b885d34eb1536b02662c7c7882dee0f8.jpg

Hafızada 1200 küsur, programlardada bir o kadar müzik yüklü.

eea481b92639de5bfff0772b2c35e7d2.jpg
Aklimdaki soruyu sormadan cevaplamissiniz Olgu Bey cok sagolun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Abi aldım ya dayanamadım p.tesi kargo olacak:)

Yukarıda bak çakmak adaptörünün içinin resmini attım gördünmü ? Yok böyle bişi.
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Yukarıda bak çakmak adaptörünün içinin resmini attım gördünmü ? Yok böyle bişi.
Evet abi gördüm harika bişi. Şirketteki arkadaşda alacak kalite akıyo heryerinden
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
43 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Beğeneceksiniz mutlaka görüşlerinizi bekliyorum.

Birde benim araçta ucuz yollu bi anfi ve çok büyük olmayan en küçük boydan bass hoperlör var. Ses sistemi iyi olunca daha fazla keyifli oluyor.

Bi araç kamerasını test ediyordum. Çekimleri dandik ama sesi iyi çekiyordu emoji4.png

https://youtu.be/J1StgBGTyRc

Amma fiyatı artmış 20 cm basın yaa

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/alpine-sbg-844br-20-cm-bass-reflex-subwoofer-307944514?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253127*22324023447*58375875927*%7Btype%7D*307944514*aud-338833715699:pla-373235661062&gclid=EAIaIQobChMI1JCX2uzX1wIVQTPTCh3YnQDpEAQYBSABEgI43vD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Senin yorumlarına ve önerilerine güveniyorum abi.İnşallah aldıktan sonra yorumlarımı paylaşırım.:)

Bende ses sistemi yok.Bakalım aracın kendi ses sisteminde nasıl bir performans gösterecek.:unsure2:

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Evet abi gördüm harika bişi. Şirketteki arkadaşda alacak kalite akıyo heryerinden

Aliexpresste Aukey yaz arat bak neler neler var. Ben keşvettiğimde şok olmuştum bu markayı.

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/ni6zUNZr
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

9 dakika önce, Ufuk Memiş yazdı:
12 dakika önce, Mustafa Özcan yazdı:

Benim kardeşim aracında da torpidoda nasıl olacak bende çok merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Senin yorumlarına ve önerilerine güveniyorum abi.İnşallah aldıktan sonra yorumlarımı paylaşırım.[emoji4]
Bende ses sistemi yok.Bakalım aracın kendi ses sisteminde nasıl bir performans gösterecek.default_unsure2.gif

Şu şarkı ile ilk denemeyi yapın :)

Klip süper / şarkı süper.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Arkadaslar yotubeci.com diye bir site kesfettim telefona mp3 formatinda indirmek cok kolay bi inceleyin derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şu şarkı ile ilk denemeyi yapın [emoji4]

Klip süper / şarkı süper.

Birde buradan yak derim :)

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...