İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Aux Girişini Nasıl Kullanabilirim?

İsmail Avcı

Recommended Posts

Ufuk Memiş
 Beğeneceksiniz mutlaka görüşlerinizi bekliyorum.

Birde benim araçta ucuz yollu bi anfi ve çok büyük olmayan en küçük boydan bass hoperlör var. Ses sistemi iyi olunca daha fazla keyifli oluyor.

Bi araç kamerasını test ediyordum. Çekimleri dandik ama sesi iyi çekiyordu [emoji4]

https://youtu.be/J1StgBGTyRc

Amma fiyatı artmış 20 cm basın yaa

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/alpine-sbg-844br-20-cm-bass-reflex-subwoofer-307944514?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253127*22324023447*58375875927*%7Btype%7D*307944514*aud-338833715699:pla-373235661062&gclid=EAIaIQobChMI1JCX2uzX1wIVQTPTCh3YnQDpEAQYBSABEgI43vD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Olgu abi sendeki bası görünce sana bundan bahsedeyim dedim. Linkini verdigim ürünüde alacağım ama fiyatını düşmesini bekliyorum.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_alp%C4%B1ne-swe-815-20-cm-dahili-amfili-aktif-subwoofer-1094026.html
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu abi sendeki bası görünce sana bundan bahsedeyim dedim. Linkini verdigim ürünüde alacağım ama fiyatını düşmesini bekliyorum.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_alp%C4%B1ne-swe-815-20-cm-dahili-amfili-aktif-subwoofer-1094026.html

Fiyatı iyimiş sahi, ama dolar böle giderse düşmez bence [emoji85]

Ama amfi sadece kendi bassına sanırım. Benim orta ses iki tane ucuz JbL var onlarıda 5 kanal Amfi ile besliyorum iyi oluyor.
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Fiyatı iyimiş sahi, ama dolar böle giderse düşmez bence [emoji85]

Ama amfi sadece kendi bassına sanırım. Benim orta ses iki tane ucuz JbL var onlarıda 5 kanal Amfi ile besliyorum iyi oluyor.
Bende arabada minnak bişi olsun istiyorum oyüzden bunu gözüme kestirdim. Kullanan 10 kişiden 9 unu memnun gördüm. Ama dediğin gibi abi fiyat düşmez döviz hayabusa gibi:)
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Ufuk, iki yıldır arabamda. Küçük dev zalım

Hakikaten ufak olması çok iyi, bagaj lazım olunca ( geniş alan ) kabloları çıkartıp ön koltukta bi yerlere bile kolayca giriyor.

Ben amfiyi de stepnenin tam ortasına tıkıştırdım ortada kalabalık yapmıyor [emoji16]
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
Ufuk, iki yıldır arabamda. Küçük dev zalım
Abi aradığım kişi burnumun ucundaymış görememişim:) alet süper dimi abi.
Fiyatı çok yükseldi bi inse alacağım ama durumlara bakılırsa düşücek gibide değil.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Abi aradığım kişi burnumun ucundaymış görememişim:) alet süper dimi abi.
Fiyatı çok yükseldi bi inse alacağım ama durumlara bakılırsa düşücek gibide değil.

6 taksit güvenli ticaret GET ilan daha ne olsun ?

Alpine SWE 815 sıfır ayarında amfili bass
İlan No: 500563247
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-alpine-swe-815-sifir-ayarinda-amfili-bass-500563247/detay
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

6 taksit güvenli ticaret GET ilan daha ne olsun ?

Alpine SWE 815 sıfır ayarında amfili bass
İlan No: 500563247
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-alpine-swe-815-sifir-ayarinda-amfili-bass-500563247/detay
Olgu abi çok iyi fiyat bu napsam yaa
Bir ara gel, canlı kanlı dinle çay eşliğinde [emoji4]
Servet abi neden olmasın:)
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Servet abi neden olmasın:)

Kaçırırsan çok yazık olur, beğenmez isen koşulsuz 3 gün içinde iade edebilirsin.

6 taksit miss.

Tek problem indirimli kargo ile yollamalı. Ptt mantıklı olur yada Anlaşmalı kargo olan bir arkadaşın olsa süper olur.

Örnek ben 37 kg deniz motorunu ( dev gibi bişiydi ) Yurt içi kargo ile izmirden Antalyaya 27 tl ye yolladım. Ama sadece benim şubeden yollarsam kabul ediyor.
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Abi bizim şirket y.ici kargo anlaşması var kargoyu o şekilde hallederiz.
Ürünü alınca benim arabaya kurulu tesisat olmadığı için hemen deneyemem. Bende servet abinin yanına giderim izin verirse onun aracında denerim diye düşündüm şimdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

@Ufuk Memiş adam kutusununda resmini koymuş demekki hırsızlık malı fln değil, ayrıca aracını satmış belli diğer ilanda kapı hoperlörüde satıyor. Tahmin ettiğime göre bu Alpinenin de faturası vardır onda.

Ürünü alınca benim arabaya kurulu tesisat olmadığı için hemen deneyemem. Bende servet abinin yanına giderim izin verirse onun aracında denerim diye düşündüm şimdi.

valla forumu okuyan biri kapmadan al geç [emoji85]
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Tavsiyene uyacağım abi.:good1:

Bu arada ürün bitmiş.Şimdi baktım da ürün geçici olarak temin edilememektedir yazıyor.:shok:

Biz mi bitirdik yoksa.:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
@Ufuk Memiş adam kutusununda resmini koymuş demekki hırsızlık malı fln değil, ayrıca aracını satmış belli diğer ilanda kapı hoperlörüde satıyor. Tahmin ettiğime göre bu Alpinenin de faturası vardır onda.

valla forumu okuyan biri kapmadan al geç [emoji85]
Abi bunda satıcı indirim yapmaz mı. Fiyat sabitmi oluyor.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Satıcıdan extra birde %6 / %12 arası kesinti yapıyor. İndirim ancak Eft yaparsan yapabilir yoksa sanmam inmez.

Adamın eline bu geçecek, adam güven verirse Eft ile alırsın bu tutara verir. Mantıken vermesi gerekir. Ama senin güvencen kalmaz.

f2d797af5f35a8a7c95b597120c405ce.jpg
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bu kendinden amfili subwooferlerde bağlantı için aküden tesisat çekmeye gerek var mı?Bağlantısı nasıl oluyor?

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Bu fiyata taksit imkanı benim için mükemmel. Satıcıya soru sordum cevap gelirse alacağım. Tek korkum kargo ambalajından veya sevkiyat kaynaklı kırılma vs. olması işimi bozar.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ne demek lafı mı olur
Bu kendinden amfili subwooferlerde bağlantı için aküden tesisat çekmeye gerek var mı?Bağlantısı nasıl oluyor?

Ben arka çakmak hattından aldım. Araba çalışınca aktif oluyor, teybi açmazsan öyle kendi kendine stand by modunda bekliyor.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu abi android olarak tavsiyen en iyisi sence hangisidir.

Ben anlamaZ, milyon tane var orada :)
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Ben anlamaZ, milyon tane var orada [emoji4]
Olgu Bey ben sarkilarin sadece muzigini indirmek istiyorum ,mesela rep sarkilarin muzikleri cok hosuma gidiyor ama rep dinleyemiyorum boyle bi program var mi sadece muzikleri indirip sozleri almayacagimiz ?.
Yuzmek istiyorum ama islanmak istemiyorum [emoji16][emoji16]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...