İçeriğe Yönlendir

Golf 6 Ayak Aydınlatma Montajı ve Kodlaması

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Erdem Dertsiz
On 28.12.2017 at 11:52, Mustafa Özcan yazdı:

Benim kablo 12.12 senin araçta belki çalışmayabilir versiyondan dolayı. Denemek lazım.

17 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Onların işe yarayacağını pek sanmıyorum. Genelde daha pahalı alıyorlardı.

Mehmet abi ben 80 liraya aldım sadece motor tarafında bazı modülleri okuyor fakat değişiklik yapamıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

bende almak istiyordum vcds vag com kaplosundan . bir siteden  70 euro  ya buldum orjinal yazilim resmi site uzerinden sinirsiz guncelle yapabiliyormusuz + kablonun ucuzlara gore orjinaline daha yakin 

ikinci bir kablo daha var VAG CAN PROFESSIONAL diye vcds ile yapilamayan bazi code degisikliklerini vc pro ile rahatlikla yapila bildiginden ve yazilim (chip tuning ) bim i indirip tekrar yukleye bildiginden bahsediyor fiyatlari ayni bana yakin oldugundan elden teslim alicagim ama vcds mi vc pro mu karar veremedim tavsiyesi olan varmi?

https://www.vag-diagnostique.fr/produit/vcds-hq-mises-a-jour-gratuites-derniere-version-multilingue/

https://www.vag-diagnostique.fr/produit/vag-can-professional-5-5-1/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

vc pro hakkında türkiyede kullanan olduğunu sanmıyorum. Fiyatı biraz daha makul olsaydı alıp deneyebilirdim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mustafa Özcan

Erdem abi işler nasıl.Epeydir ses seda çıkmıyor senden.:D Jubile mi yaptın yoksa.:D

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
(düzenlendi)
Bir saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Erdem abi işler nasıl.Epeydir ses seda çıkmıyor senden.:D Jubile mi yaptın yoksa.:D

Eyvallah abi sende nasıl çocuklar yoruyor mu :)

Araba boyadaydı yeni çıktı 2 defa tamponu boyattım. Sinirim bozuluncada video çekmek gelmiyor içimden :)

tarihinde Erdem Dertsiz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
2 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

Eyvallah abi sende nasıl çocuklar yoruyor mu :)

Araba boyadaydı yeni çıktı 2 defa tamponu boyattım. Sinirim bozuluncada video çekmek gelmiyor içimden :)

Sorma arabaya bile ayak basamıyorum.Kadrolu bebek bakıcısı olduk.:D

Hayrola sen arabayı niye boyattın?

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
4 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Sorma arabaya bile ayak basamıyorum.Kadrolu bebek bakıcısı olduk.:D

Hayrola sen arabayı niye boyattın?

Tamponu yırtmıştım. Boyatıyım dedim mini hasardan. Boyandı ama nasıl boya sulu boya çalışması yapmış dedim benim kız :) Beğenmedim tekrar boyadılar yine beğenmedim ama uğraşmakta istemedim öncesinin videosunu çekmiştim bu hafta sonrasının videosunuda çekip atıcam güzel olmadı ama canım sıkıldı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
18 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

Tamponu yırtmıştım. Boyatıyım dedim mini hasardan. Boyandı ama nasıl boya sulu boya çalışması yapmış dedim benim kız :) Beğenmedim tekrar boyadılar yine beğenmedim ama uğraşmakta istemedim öncesinin videosunu çekmiştim bu hafta sonrasının videosunuda çekip atıcam güzel olmadı ama canım sıkıldı.

Geçmiş olsun kardeşim.Ben olsam eğer beğenmediysem tekrar boyatırdım. Bazen de olmayınca olmuyor.

Sağlık olsun kardeşim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
13 dakika önce, Mustafa Bağseven yazdı:

Ben bu uygulamayı vag.comsuz yapıyorum

Hayırlı olsun.Nasıl yaptınız.Elektiriği nereden aldınız?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...