İçeriğe Yönlendir

Formula 1'in Yeni Logosu

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Önder Özcan
9 dakika önce, Mahmut Sayar yazdı:

Yıllarca Ferrari hegemonyasına karşı Mc Laren'i tuttum, Schumacher'i hiç sevmezdim. 4-5 yıl koptuktan sonra 2 senedir F1 izlemeye tekrar başladım bu kez de Mc Laren'e uyuz oluyorum. Red Bull ve Mc Laren araçları bariz üstün, eskiden bu Ferrari için geçerliydi. Hamilton Honda'ya ya da Renault'a geçse bu kadar başarılı olamaz, araç becerilerinin sürücü becerilerinden önde olmaması gerekiyor. Yine de futboldan sonra en keyifli spor. Logoyu beğenmedim ama zamanla alışılır eski logoyu unutmak lazım.

Mc Laren değil de, Mercedes olacak. İkisinin ortaklığı bitmişti. Mercedes takımı ve  sürücüsü Hamilton bu yıl şampiyon oldular (takımlar ve pilotlar). Dediğiniz gibi Mercedes araçlarının üstünlüğü var.

Mc laren ise sanırım 3 yıldır Honda ile ortaklık yaptı ve iki marka için de tarihin en kötü ortaklığı olduğu kabul edildi. Mc Laren Honda,  geride kalan 3 yılda hiç podyum görememiş ve inanılmaz sıralama (grid) cezaları almış, çıkan mekanik sıkıntılar yüzünden.

Bu sezonun bitimiyle de ortaklıkları bitti.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Logo mogo hikaye, insan v10 sesini özlüyor.

Ek: İşte v12, v10, v8 ve en sonda da v6 turbo sesi. Turbo motor resmen kulak tırmalıyor

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

olmuş da faket...sanki eksik gibi bi tarafı daha var ama sonradan eklenecek gibi duruyor...

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Anket yapsalardı daha güzel logolar çıkardı ortaya tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
22 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Logo mogo hikaye, insan v10 sesini özlüyor.

Ek: İşte v12, v10, v8 ve en sonda da v6 turbo sesi. Turbo motor resmen kulak tırmalıyor

bence de en güzeli v10 du. çocukluğuma gittim sesi duyunca :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yavaşlatabilmek için sürekli kısıtladılar, motoru küçülttüler, genişliği daralttılar. 

Ses duygusal demekki.. Ben en çok V6'yı beğendim.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...