İçeriğe Yönlendir

Yoğuşmalı Kombi ?

Arif Aykın

Recommended Posts

Metin Akbal
Demirdöküm Nitromix alacağız galiba. Kendi evimde 13 yıldır sorunsuz kullanıyorum biraz da şansımıza artık. 
En iyisinin de ömrü 10 yıl en kötüsünün de. Standartları karşılayan her kombi olur.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Osman Yücel Çetin yazdı:

Hangi seri?

Tüm serilerde aynıdır. Peteklere giden hat kalın olur. O hat üzerinde kör tıpa var. Onu açın filtreyi göreceksiniz. Havasını alma ile 5 dakika sürmez.

Tahir İlter yazdı:

Onu düzenli olarak yapıyorum. Yanma odası ve baca bakımını yaptırmak istiyorum aslında

Annemin 4 senelik kombisinin yanma odasini ve baca fanini söktüm. Balata spreyi ile temizleyim dedim. Çiçek gibi idi. Pek gerek olmuyor onlarda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bende nitromix kullanıyorum 5 yıldır daha bir kere çok şükür tık bile demedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
O.Yücel Çetin

Kombiyi Buderus Logomax GB022i 24KW modelinde karar kıldık bugün sözleşme imzaladık perşembe montaj olacak. Aynı beyaz eşya gibi biraz şansa artık bundan sonrası. 

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
Metin Akbal yazdı:
Osman Yücel Çetin yazdı:
Demirdöküm Nitromix alacağız galiba. Kendi evimde 13 yıldır sorunsuz kullanıyorum biraz da şansımıza artık. 

En iyisinin de ömrü 10 yıl en kötüsünün de. Standartları karşılayan her kombi olur.

18 kıştır kullanıyorum kombimi. 

19.seneye de hazır.

Bakımlar dısında 1 kez kart arızası 1-2 kez de conta değişimi oldu.

bakıma gelen iki farklı ustanın ifadesi

''yeni makineler bunların eline su dökemez''

sakın değiştirme.

Yeni serileri pek tavsiye edilmediği için marka modelini yazmadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
İbrahim Arslan yazdı:

18 kıştır kullanıyorum kombimi. 

19.seneye de hazır.

Bakımlar dısında 1 kez kart arızası 1-2 kez de conta değişimi oldu.

bakıma gelen iki farklı ustanın ifadesi

''yeni makineler bunların eline su dökemez''

sakın değiştirme.

Yeni serileri pek tavsiye edilmediği için marka modelini yazmadım.

Aynen eski cihazlar yok artık Buderus bizi yormaz inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...

konuyu hortlatiyim internette kombi hakkında bilgi ararken otoclub denk geldi :D 

binaya yeni doğal gaz bağlanıyor petekler evde döşeli benim kombi almam lazım. kombi ne tavsiye edersiniz öncelikle.?

arkadaşlara sorunca  demirdöküm nitromix al dedi 2 kişi internette yorumlarına baktım hep iyi yorumlar var. 

yakıtı normalden fazla yakmasın adam gibi ısıtsın istiyorum evi kendi evime alacam kötü birşey almak istemiyorum arıza yapmazsa uzun seneler kullanırım

bu kombide birde kw olayı var onu neye göre seçiyim onu anlamadım mesela ilk  ilanda 24 kw yazıyor ikinci ilanda 35 KW yazıyor bu nedir neye yarar.?  fiyatlarıda değişiyor kw a göre

evde 6 petek 1 havlupan mevcut. ( 620 cm peteklerin toplam uzunluğu + havlupan)

https://www.hepsiburada.com/demirdokum-nitromix-p-24-kw-tam-yogusmali-kombi-baca-dahil-pm-evdemirnitromixp24-yorumlari?ds_rl=1294343&gclid=EAIaIQobChMIt5uUnIK7gAMVWZDVCh3mhAiDEAAYAyAAEgJk-PD_BwE&gclsrc=aw.ds&wt_gl=cpc.6814-MDA.dsa.camp10778380927adgr106270097917

https://www.hepsiburada.com/demirdokum-nitromix-p-35-kw-yogusmali-kombi-baca-dahil-p-evdemirnitromixp35

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...