İçeriğe Yönlendir

Fiorino - 2015 Orjinal Ekran Multimedya

Fikret Çelik

Recommended Posts

Fikret Çelik

Öncelikle herkese hayirli geceler. Arkadaslar 2015 model fiorino aldim. Camli koltuklu. Arac uzerinde orjinal multimedya ekran var. Aracima geri gorus kamerasi taktirmak istiyorum. Uzerindeki orjinal ekran desteklermi. Bilen taktiran varmi. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Cihaz destekliyor, alacağınız kamerayı plakalığın oraya montaj edilecek şekilde alırsanız daha iyi görüş elde edersiniz...

Arka tampona monte edilen tiplerden alınca, kamera çok aşağıda oluyor ve görüntü istenilen açıda görünmüyor..

Yorum bağlantısı
Fikret Çelik

Bugun gittim. Orjinal oldugu icin camera soket girisi var ama soket yok. Sokat almam lazimmis. Bu arada plakalik olayi icin tesekkurler bugun gittigim yer tampon demisti. Plakaliga yaptiririm ama soketi bulmam lazim nereden bulabilirim.

Yorum bağlantısı

tampon kamera takmak geti görüş sistemi ruhuna aykırı.

tampona takılan kamera olsa olsa *** g t *** görüş sistemi olabilir kaba tabirle.

geniş açılı kaliteli kamera kullanın

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tampon ve plakalık arasında çok ciddi bir başarı farkı vardır.
Plaka lambasında olmalı.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İmkan var ise içeri monte ettirin. Silecek ile camın temizlendiği noktadan. Yağmur çamur etki etmez, çok geniş açı ile görüş sağlanır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Çelik

Yorumlardan sonra Tampon aklimdan tamamen cikti. Arkadaslar benim soketi bulmam lazim nerden tedarik edebilirim. 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
27 dakika önce, Fikret Çelik yazdı:

Yorumlardan sonra Tampon aklimdan tamamen cikti. Arkadaslar benim soketi bulmam lazim nerden tedarik edebilirim. 

Multimedyanın arkasının fotoğrafını paylaşabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
11 saat önce, Servet Aydın yazdı:

İmkan var ise içeri monte ettirin. Silecek ile camın temizlendiği noktadan. Yağmur çamur etki etmez, çok geniş açı ile görüş sağlanır.

İmkan var tek sıkıntı camın siyah olması... kameranın kablosunun bagaj kapağının içinden geçirilmesi lazım... oda basit çözülür...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...