İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Meraklıklarına Scooter'ım Geldi..

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

yürüme modu diye birşey var bence mantıklı.

bence de mantıklı, geçen gün yokuş aşağı bu pilli kaykayları zapt etmeye çalışan birini izlemiştim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Selçuk Keleş yazdı:

Hayırlı olsun.
Almaktaki amacınız neydi ?

delirme durumları. 

şaka bi yana normal kaykayımız var bazen biniyordum. elektrikli bisikletim 10 senedir var. hala biniyorum çocuk biniyor. pili de hala bozulmadı pek.  normal katlanır bisikletim var ona da biniyorum (hava müsait oldukça) ama bundan yok. Bunda asıl amacım bagajda tutmak ve araçla bir yere gittiğimde etrafa bununla uzamak. 

Eskiden öğrenciyken istanbulda bisikletim vardı. trafikte felan binerdim ben. 

Bunda tek korkum çocuk. muhtemelen sözleşme yapacağız bindirmemeye çalışacağım. 

son hızı limitleme özelliği var mı bulamadım. child mode gibi birşey. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

son hızı limitleme özelliği var mı bulamadım. child mode gibi birşey. 

bence çocuğa sorun o çoktan bulmuştur, hekini bile indirmiştir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Alet geldi. Paketleme her zamanki gibi iphone türünde güzel deneyim.  Şarj ettim güncelledim 3km bindim. İlk izlenimlerim çok tehlikeli değil yavaş gidersen (10-15) fizana kadar gider. Yokuş iyi çıkıyor. 8 vitesli bisikletle çıkamadığım kesildiğim yokuşu çıkıyor. Bagajda bulundurmak çok iyi olacak. Bakalım zaman neler gösterecek. Ama hızlı gidersen tehlikeli olabilir çünkü normal kaykay gibi değil onda sürekli ayaklar çalıştığı için aynı hızda inip koşmaya devam ediyordum. Bunda dururken ayaklar beklemekten şaşırıyor aniden koşmaya başlamak zor olabilir. Öte yandan fren iyi tutuyor. Regen 3 kademe. orta kademeye aldım fren yapınca bataryayı dolduruyor inişte. balata da eskimiyor.

resim bu.

Eğlenceli mi bence evet. Birçok küçük kasabada ve kentte araba ihtiyacını ortadan kaldırır. Apartmana asansöre ve en önemlisi bagaja konması mükemmel. mesafe hipermil yaparsan 45km diyor kullanım kılavuzu ama kullanıcı yorumları 30 diyor pratikte. Eski versiyona göre bi artısı daha lastikler güçlendirilmiş 3 kat eskisine göre. ayrıca yedek lastik bir adet kutudan çıkıyor. (fiyat farkı da tabi var arada). Bu arada ben aldıktan sonra zamcelleme gelmiş. hayırlı olsun. 

image.thumb.png.5619351ddff69b6b5f3dd44324ff30af.png

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İkinci el şaomi piskıletleriniz öldüm paraya alınır satılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

zamcelleme gelmiş.

aldım bunu databenke

Servet Aydın yazdı:

İkinci el şaomi piskıletleriniz öldüm paraya alınır satılır

takasa siyah mat duvar boyası versek?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
takasa siyah mat duvar boyası versek?

Yanında abareyled projektör hediye
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...