İçeriğe Yönlendir

Smarnoo T652 Araç Kamerası ( f/p )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Akan Belen

Olgu bey elinizde varsa ve satmak iterseniz alabilirim. Hem sizde yeni kamera alıp denemiş olursunuz [emoji16][emoji39]

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Şuan anlık indirim var 36$ galiba almak isteyen kaçırmasın

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sanırım bende satın aldım :D  toplamda 150.58 liraya geldi 2.40 lık kargo takibi ile 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Sanırım bende satın aldım [emoji3]  toplamda 150.58 liraya geldi 2.40 lık kargo takibi ile 
Kargo takipli Alman iyi olmuş biraz daha hızlı geliyor
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Kargo takipli Alman iyi olmuş biraz daha hızlı geliyor
İlk defa buradan alışveriş yaptım. Biraz kara düzen oldu gerçi. Once fiyat yüksek çıktı faln sonunda başardım sanırım. 150 liraya sanırım işimizi görür diye düşünüyorum. Olgu bey tavsiye edin ve sıkıntı yok [emoji4]
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
İlk defa buradan alışveriş yaptım. Biraz kara düzen oldu gerçi. Once fiyat yüksek çıktı faln sonunda başardım sanırım. 150 liraya sanırım işimizi görür diye düşünüyorum. Olgu bey tavsiye edin ve sıkıntı yok [emoji4]
Adreste sıkıntı yoksa 1 ay içinde gelir kameranız sıkıntısız olarak. Şimdiden hayırlı olsun kazasız günler olsun
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Adreste sıkıntı yoksa 1 ay içinde gelir kameranız sıkıntısız olarak. Şimdiden hayırlı olsun kazasız günler olsun
Daha kolay olması açısından isyeri adresi verdim. Koca hastanede sıkıntı olmaz sanırım. Gelince birde montaj işi var ama.Bu arada hafıza kartı almak gerekiyor sanırım değil mi birde. Nerden ne alınır acaba
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Daha kolay olması açısından isyeri adresi verdim. Koca hastanede sıkıntı olmaz sanırım. Gelince birde montaj işi var ama.Bu arada hafıza kartı almak gerekiyor sanırım değil mi birde. Nerden ne alınır acaba
32 lık alsanız yeter. Hepsiburada dan filan alabilirsiniz veya şimdi a101 de bile var doğrudan oradan da alabilirsiniz montaj çok kolay emin olun. Çakmaklıkla kullanmak kolay torpido da varsa oraya takmak en mantıklı olan ama sigorta kutusundan almakta kolay sayılır
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Baktım da 50 tl civarı 32 lik samsung marka sanırım yeterli olur.Az gelirse 64 lük alıp 32 lik olanı da telefonda kullanırım.

Olgu bey videoyu izledim.Sabitleme aparatı için daha küçük olanlar var demişşiniz önerdiğiniz bir ürün varmı acaba bu anlamda 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Baktım da 50 tl civarı 32 lik samsung marka sanırım yeterli olur.Az gelirse 64 lük alıp 32 lik olanı da telefonda kullanırım.
Olgu bey videoyu izledim.Sabitleme aparatı için daha küçük olanlar var demişşiniz önerdiğiniz bir ürün varmı acaba bu anlamda 

Hayırlısı olsun, şu olabilir. Eğer büyük gelirse biraz törpü iş görür :)

Look what I found on AliExpress
https://www.aliexpress.com/item/32799868229/32799868229.html
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Biraz aceleci davrandım indirim olunca. Kamerayı aldıktan sonra incelemelerine baktım GPS yokmuş bunda sanırım.
Hemen bakıp sipariş vereyim
GPS te yok wireless ya yok galiba
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
GPS te yok wireless ya yok galiba

Kamera fiyat performans ürünü olduğu için bu modelde bulunmuyor. Başlangıç olarak ön camda işimizi çok güzel görecektir. İlerde arka cam çekimleri için ufak boyutu sayesinde keyifle kullanılabilir. Ben şu an aracıma 3. Kamera olarak taktım ve sabitledim.

İnanılmaz derecede başarılı ses kaydı yapması ve farklı açıları kayıt altına almak istemem etken oldu. Arabamdaki Panorama X2 pahallı ve çift kanal bir kamera olmasına rağmen ses kayıtlarını kalitesiz yapıyor. Yüksek seste müzik dinlerken batırıyor. T652 bu konuda müthiş.

Arka camda neden kamera kullanmalıyız,

Mersin/Tarsus'ta Akif beyin yaptığı kaza,
Onun yazısı : "Karşı taraf ifadesinde benim aracı bir tırın sıkıştırdığını ve benim aracımın birden önüne çıktığını ve çarptığını yazdı. Kamera kayıtlarını servis yetkilisine verdim. Bakalım tramer sonucu ne çıkacak"

NEden Kamera kullanmalıyız : https://forum.donanimhaber.com/neden-arac-kamerasi-kullanmaliyiz-kaza-ani-videosu-ve-aciklamalar--113407730

Yorum bağlantısı
Akan Belen

İleride on cama yeni bir tane alıp bunu arkaya transfer ederiz artık kamera her şekilde ise yarar sonuçta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Olgu hocam yalnız birşey diyecem bu videolardan evin yolunu buluruz yakında :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
12 dakika önce, Ercüment Yıldırım yazdı:

Olgu hocam yalnız birşey diyecem bu videolardan evin yolunu buluruz yakında :)

Sıkıntı yok :moto:

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
(düzenlendi)

Olgu bey, merhaba.

Yeni bir indirim kodu var mı acaba? öncekilerde almak nasip olmadı. 

tarihinde Serdar Göktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu bey, merhaba.
Yeni bir indirim kodu var mı acaba? öncekilerde almak nasip olmadı. 

Şu an sanırım 36.9 dan sepete eklenebiliyor. Kod mlsf yok.
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
13 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Şu an sanırım 36.9 dan sepete eklenebiliyor. Kod mlsf yok.

Verdiğiniz bütün linklere tıkladım, hepsinde 45 dolar çıkıyor maalesef. :( Neyse belki yeniden indirime alırlar. Bekleyelim o zaman. Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Verdiğiniz bütün linklere tıkladım, hepsinde 45 dolar çıkıyor maalesef. [emoji20] Neyse belki yeniden indirime alırlar. Bekleyelim o zaman. Teşekkür ederim

Sepete ekleyince böyle yapıyor bende, iş yerine geçince tarayıcıdan bakiyim. Mobilden bu fiyat görünüyor.

78cee19f507160f01244a7bafb62b977.jpg
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
56 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Sepete ekleyince böyle yapıyor bende, iş yerine geçince tarayıcıdan bakiyim. Mobilden bu fiyat görünüyor.

78cee19f507160f01244a7bafb62b977.jpg

Bende sepete ekleyince de fiyat değişmedi maalesef. İş yerindeki bilgisayardan giriyorum bende. 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
1 saat önce, Serdar Göktaş yazdı:

Bende sepete ekleyince de fiyat değişmedi maalesef. İş yerindeki bilgisayardan giriyorum bende. 

Demek indirimi bitirmişler, ama fiyatını hak eden çok iyi kamera. Umarım stokları vardır genelde iyi cihazlar cart diye bitiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...