İçeriğe Yönlendir

Hepsiburada Fazla Lastik Gönderdi Geri Almıyor

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Ramazan Başkan

Yaklaşık 3 ay once hepsiburadan 4 tane kış lastiği aldım ancak lastikleri 1 ay gec gonderdiler ama tam 8 tane kışlastiği gonderdiler

Ogün bügündür hergün mesaj yazıyorum musteri hizmetlerini arıyorum lastiği geri alan yok konuyla ilgili 24 saat içinde size donecez diyip kapatıyorlar  kendim bütün kargo firmalarını gezdim hepsi buraday ürün gonderecem diye hiçbiri almıyor kargo kodu istiyorlar ama kargo kodu yok cünkü hepsiburada kod vermiyor. Ne yapmam gerekir adamların lastiği elimde kaldı

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Umurunda değil bu durum. Başıma geldi oradan biliyorum. 1-2 hafta bekleyin ama ses çıkmayacaktır. Ben olsam tutar, bi süre sonra satardım.

Bu duruma mahkumlar maalesef.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Bana da focus 3 bagaj havuzundan 6 tane gönderdiler.Ben de 1 tane alıp diğerlerini göndereyim dedim baktım olmuyor hepsini iade ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
27 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ben olsam tutar, bi süre sonra satardım.

Hem etik değil hem de haram.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Bekir Memur

Almak istemiyolarsa günahları boyunlarına. Kendilerinin bileceği iş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ebat ne 14" ise sahiplenirim :) bolca dua eder vicdan rahatlatirim :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
12 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Hem etik değil hem de haram.

Çözüm öneriniz nedir?

Yorum bağlantısı
Koray Demir
1 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Çözüm öneriniz nedir?

Kargoyu karşılar gönderirim her şey para değil.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Anlaşmasız kargo ile 4 lastik 1 lastik parasını geçer .Bir müddet daha bekleyin birinin aklına gelir.

8 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Oda birsey mi bimeksten navitech navigasyon aldim 200 liralik urun yerine apple tablet geldi.Fatura dogru urun yanlis.sevgililer gunu icin adam tablet almis.fatura dogru urun yanlis.urun paketini acmadan geri iade ettim.bimeks baskasina gonderilen navigasyon cihazi gelmeden urunu gonderemeyiz dedi bende bana 1200 liralik tablet gelmis onu acmadan geri gonderiyorum siz bana 200 liralik urunu gondermiyorsunuz diye kavga ettik.siparisi iptal ettim.15 gun boyunca aradilar.Bazen durustluk yapacagina bin pisman ediyorlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Fatura kaç tane çıktı. ?

bir fatura var 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
44 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Kargoyu karşılamak olay değil ki? İadeyi kabul etmeyecekler?

Yorum bağlantısı
Koray Demir
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ürün teslim edildikten sonra konuyu incelemeye alıyorlar.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Hepsiburada kendisi değil de firma gönderiyorsa, firma bilgilerini isteyip iletişime geçebilirsiniz 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Şimdi, Koray Demir yazdı:

Ürün teslim edildikten sonra konuyu incelemeye alıyorlar.

İade talebi oluşturmadan iade gönderirseniz hepsiburada kabul etmeyip geri gönderiyor? Neyi inceleyecekler?

Bu durumda iade talebi oluşursa fatura ile 4 adet lastik geri gönderilebilir, bu durumda da eldeki mal faturasız olur. Vergi kaçırılmış, yine haram olmuştur.

Fatura ile 8 lastiği gönderebilirsiniz bu seferde lastiksiz kalırsınız.

Başka çözümünüz var mı?

Şimdi, Fevzi Göktaş yazdı:

Hepsiburada kendisi değil de firma gönderiyorsa, firma bilgilerini isteyip iletişime geçebilirsiniz 

Asla paylaşmıyorlar.

1 aydan fazladır kanuni hakkım olan bir faturanın peşinden koşuyorum, hepsiburada'nın süreçlerine bayağı hakimim.

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

aynen denedim kargocuyu ikna ettim hespladı 100 küsür tl ye gider kod olmadığı için 100 küsür tlye geri gelir sen 200 lira daha odersin benim için hava hoş öderim dersen gonderelim dedi ama kesinlikle kodsuz ürünleri almayacaklar geri gelecek dedi bende 200 tl yi çöpe atamadım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
3 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

İade talebi oluşturmadan iade gönderirseniz hepsiburada kabul etmeyip geri gönderiyor? Neyi inceleyecekler?

Bu durumda iade talebi oluşursa fatura ile 4 adet lastik geri gönderilebilir, bu durumda da eldeki mal faturasız olur. Vergi kaçırılmış, yine haram olmuştur.

Fatura ile 8 lastiği gönderebilirsiniz bu seferde lastiksiz kalırsınız.

Başka çözümünüz var mı?

Asla paylaşmıyorlar.

1 aydan fazladır kanuni hakkım olan bir faturanın peşinden koşuyorum, hepsiburada'nın süreçlerine bayağı hakimim.

Bu siteyle uğraşılmaz bulaşmamalı ??

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Çözüm öneriniz nedir?

komple iade ve tekrar sipariştir bence, öncesinde 4 lastik sipariş verilir, onlar gelince..... ya gelmezse, amaaan ne biliyim ben :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

birde ürünlerin hala bende olduğunu anlamıyorlar telefon acıyorum hemen bakıyoruz diyorlar sonra bana ramazan bey ürünleriniz hala kargoya verilmemiş gecikme için özürdileriz diyorlar ben araya girip ürünleri aldım hemde fazlası ile aldım diyip olayı anlatmakla uğraşıyorum sonunda anlıyorlar  24 saat içinde sizi arayacaz diyip telefonu kapatıyorlar  ama dönüş yok 4 defadır hep aynı

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Şimdi, Ali Cihangiroğlu yazdı:

komple iade ve tekrar sipariştir bence...

Kış kapıda, kim bekler 1 ay daha lastiği?

Şimdi, Ramazan Başkan yazdı:

birde ürünlerin hala bende olduğunu anlamıyorlar telefon acıyorum hemen bakıyoruz diyorlar sonra bana ramazan bey ürünleriniz hala kargoya verilmemiş gecikme için özürdileriz diyorlar ben araya girip ürünleri aldım hemde fazlası ile aldım diyip olayı anlatmakla uğraşıyorum sonunda anlıyorlar  24 saat içinde sizi arayacaz diyip telefonu kapatıyorlar  ama dönüş yok 4 defadır hep aynı

Bırakın peşini. Hatasının bedelini ödesinler. Nefret doluyum hepsiburada'ya.

Amazon'u 4 gözle bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
1 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

komple iade ve tekrar sipariştir bence...

olayın üzerinden 3 ay gecti hepsi burada 15 gün gecince iade butonunu kaldıryor sistemden hepsini iade etmem için bile iade koduna ihtiyacım var

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Amazonmu geliyor, daha gıcık google gelmedi telefon alamıyoruz adamlardan, listede bile yokuz yahu....

1 saat önce, Ramazan Başkan yazdı:

olayın üzerinden 3 ay gecti hepsi burada 15 gün gecince iade butonunu kaldıryor sistemden hepsini iade etmem için bile iade koduna ihtiyacım var

4 ünü tak 4 ünü sat, yapacak birşey yok bu durumda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
2 saat önce, Ramazan Başkan yazdı:

Sonuca göre eğer 205/55/16 ise  arkadaşım için talibim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...