İçeriğe Yönlendir

Hepsiburada Fazla Lastik Gönderdi Geri Almıyor

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Serkan Aktay

Sanki kargoya verilis süresi geçince hepsiburada başka tedarikciye yönlendirmiş, digeride lastik gelince gelince gönderince iki sefer gelmiş gibi.

8 saat önce, Ramazan Başkan yazdı:

1 gün arayla geldi birini bizzat ben teslim aldım  diğerini imzam olmadan şirkete bırakıp gitmişler şirkete bıraktık diye malum kargo şirketi aradı bırakma niye bıraktım ben dün aldım dedim ama kargo gorevlisi senin adına geldi bıraktım dedi. teslim tutanağında imzam da yok. gittim baktım yol kenarına şirket önune üzerinde adım yazan 4 tane lastik var nasıl olsa imzam yok benim diyip orda bırakamadım mecbur sonra cözerim diye aldım lastikleri ama beceripte çözemedim 

kargo sirketinin ilçede acentesi olmaması Konya da  gelmesi olayı cözemem de engelde oldular

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
14 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Sanki kargoya verilis süresi geçince hepsiburada başka tedarikciye yönlendirmiş, digeride lastik gelince gelince gönderince iki sefer gelmiş gibi.

olabilir ama daha lastiklerim gelmedi biliyorlar

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

8 tane daha gelirse?

Ben olsam lastikler hala gelmedi diye sikayet kaydi olusturur ve lastik bayisi acarim  :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
10 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Ramazan, hepsiburada ana depo yanımda, ilk fırsatta gidip konuşacağım. Bana fatura ve adres bilgileri göndersene ürün ile ilgili ne varsa artık

Benim de tanıdıklarım var, yardımcı olmaya çalışırım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tepeden ve aşağıdan kıstıralım firmayı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
2 saat önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

İyi olur valla lastikler biran önce gitsin istiyorum

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Farklı tedarikçilerinde çoğalması ile Hepsiburada nın sipariş operasyon yönetimi son zamanlarda çok başarısız yönetiliyor diye düşünüyorum, böyle çok saçma yanlışlıklar duymaya başladım.

Bende geçen hafta ahşap bir kutu sipariş ettim, kedi kumu geldi :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

ben bir ara quex marka dizel katkısı sipariş ettim 4 tl ye   tam takım koltuk kılıfı geldi 69 tl idi fiyatı :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Zorlu bir süreç, Allah kolaylık versin.

Diğer taraftan fazla lastiklerin satılması gündeme gelirse talip olabilirim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Lastikleri satın ve muhtaç bir kişiye parasını verin hayr işlemiş olursunuz :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Ben olsam makul bir süre bekler, sonra satardım. Parasını da hayır işlerinde kullanırdım. Haram olur yorumlarına katılmıyorum siz elinizden geleni yaptıktan sonra vebali sizden çıkmış olur. Sahibi malı ısrarla istemiyorsa sizin hamallığını yapmak gibi bir zorunluluğunuz yok. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Bir gelişme var mı, selamlar.

Ayhan bey siz yetkili bi abiye benziyorsunuz. Benim de sorunlarım var HB ile. Kimlere dert yanam, kafamı nerelere vuram, bi yol gösterir misiniz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Telefonum yok mu Sani ?sende, yaz mesajını müşteri memnuniyeti önceliğimiz. Eş dost olursa elimizden ne gelirse yaparız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
17 saat önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Bir gelişme var mı, selamlar.

Gelişme var kargo firmasını gonderdiler sorun cozülmek üzere

17 saat önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Telefonum yok mu Sani ?sende, yaz mesajını müşteri memnuniyeti önceliğimiz. Eş dost olursa elimizden ne gelirse yaparız.

Sanırım cözümde sizinde parmağınız var oyleyse sizede teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

kargo şirketi aradı en kısa zamanda lastikleri alacaklar yardımı olan lara teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
2 saat önce, Ramazan Başkan yazdı:

Gelişme var kargo firmasını gonderdiler sorun cozülmek üzere

Sanırım cözümde sizinde parmağınız var oyleyse sizede teşekkür ederim

Rica ederim, güzel günlerde kullanın aracınızı yeni lastiklerle.

• Beğen 1
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

3-4 yıl önce de yine hepsiburada dan küçük bi jeneratör almıştım, günümüz değeriyle 10 bin lira üzerinde kıymetinde kocaman bir çapa makinası gelmişti tahta kasa içerisinde. Motosiklet gönderdiler sanmıştım. Galiba rahat 200 kg üzerinde vardı ağırlığı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

Kendini bimere şikayet et.

De ki; ben hepsiburadayı kazıkladım. 

Bence söke söke alırlar senden o lastikleri :D

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

Forumun gücüyle lastikleri bugun yolladık keske daha once foruma yazsaydım hemen cözüldü kurtuldum

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...