İçeriğe Yönlendir

Fiat Linea Bantlara Veda Etti.

Önder Özcan

Recommended Posts

Çiğdem Bilen

Linea1.4 turbo ile 3-4000 km yol gittim gidişi fena değildi ama güven vermedi bana. Bizim punto da öyleydi korkarak sürerdim. Bir de şu vites kolu hepsinde mi öyle titriyor bilmiyorum ama sevmedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 saat önce, Akan Belen yazdı:

Bir kere park etmek için kullandım. Rüyalarıma kabus oldu resmen. Zevk meselesidir birşey demem. Ama çok rahatsız bir araç idi. Fiat in ömürlük arabası varmı. Her model bir süre sonra kalkıyor piyasadan. Golf focus Astra tarzı bir üretim marka modeli izlemiyor ki bunca yıllık firma sonuçta

Akan arabayı park ettin ve kötü olduğunu anladın, ruyana girdi öylemi. Başka bişey konuşmaya gerek yok aslında. Fiata olan önyargı burda ortaya çıkıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Babamda 1.4 turbo olanı var, 2011’de sıfır almıştık. Tam fiyatının arabası bence. Donanımları vs iyi. İşçiliği daha kaliteli olabilirdi belki ama o paraya ancak bu alınır.

vites körüğünü söktüm bir kez, geçen seneydi sanırım. hala takamadım yerine çıtçıtı bozuldu ilk sökmede. İşlevsel bi araç bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Arkadaşım 2011 1.3mj sıfır olarak aldı. Gece gündüz dönüşümlü olarak takside kullanılıyor. 850 bin ve 700 bin km de 2 defa motor yaptırdı.
Bence taksi olarak parasının hakkını veriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ne kadar para o kadar kofte cogu kullanilan arabadan ekonomik bu devirde daha ne istenebilirki 1.3 efsane motor bence 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Akan arabayı park ettin ve kötü olduğunu anladın, ruyana girdi öylemi. Başka bişey konuşmaya gerek yok aslında. Fiata olan önyargı burda ortaya çıkıyor.
Birde bindiğim ticariler var abi. Şoför koltuğuna oturmak yetti.Linea için böyle bence. Punto sürdüm daha keyifli geldi. Fiattan araba alınca acaba ne zaman üretim duracak diye düşünüyorsun.marka adı doğduğumdan beri var ama modellerde yok. Önyargi varsa bunda firmayı da suçlamak lazım bana kalırsa.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Lansman reklamı ilk döndüğünde otobüs yolculuğunda İdim araba yoktu o ara. Çok ciddi alalım diye istemiştim. 1.4 t-jet motor emotion donanım bej kadife bordo renk nikelaj detaylı.

Test ettiğimde hastası olmuştum TSI dan daha zevkli idi. 

Sonra 1.6 Multijet kullandım o da canavardı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
6 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

1.4 t-jet motor emotion donanım bej kadife bordo renk nikelaj detaylı.

offf hastasıyz, şu anda 2. elde AegeA dan iyi rakama gidiyore

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

ic trim malzemelerini, geri dönüşüm plastik malzemeden imalini durdursun marka. Linea gider egea gelir. illaki sonu A olur...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben dar ve uzun oluşunu sevmiyorum.
Galiba hiç de kıllanmadım ancak motorları güzel fiatın.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Ön yargı olayına şiddetle katılıyorum. 1.3 multijet 2009 modelini en az 50000 km kullandım.

Süper bir araba değil ama hiç bir özelliği için güzel veya kötü demek gelmiyor içimden ama accent era, symbol vs araçlara kıyasla bence çok daha oturaklıydı.

Şöyle baktığımda ne almak için nede almamak için bir sebep bulamıyorum.

Diye yazacağım da kendim de ön yargılı olduğum için tereddüt ediyorum :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Taksici esnafı bu araç ile ekmek kazandı. Milyon üstü km yapabilen başka yerli araç var mı yok. Şimdi ise egea aynı yoldan gidiyor

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
8 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Taksici esnafı bu araç ile ekmek kazandı. Milyon üstü km yapabilen başka yerli araç var mı yok. Şimdi ise egea aynı yoldan gidiyor

Aks aralığını birazcık genişletseler iyi yol tutacaklar aslında. Arabanın izi bir metre genişliğinde çıkıyor yola.. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
19 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Milyon üstü km yapabilen

şahanlar 10 milyon falan giderdi

Yorum bağlantısı
Koray Demir
21 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Galiba hiç de kıllanmadım ancak motorları güzel fiatın.

Bu durum sınıfında en geniş bagaj hacmi olarak geri dönüyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
21 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

saat 18.00 de nişantaşından maçkaya insene bi

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Motoruna yakıtına diyecek birşey yokta, 10 yılda sadece bir kere makyaj yemiş. 2007 ile 2017'nin içine otur, yahu insan hiç mi birşey geliştirmez bu kadar süre içinde.

Satılıyorsa, yapıştır mantığına karşıyım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

İşçiler çok mu sevinçli :p

Gururludur

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...