İçeriğe Yönlendir

Passat - B8 Kalkıştaki Tıırrr Sesi Ve Titreşim

Tahir Karapür

Recommended Posts

Tahir Karapür

Arkadaşlar aracımda rampa kalkışlarında ve debriyajı hafifçe kaldırdığım kalkışlarda videodaki ses gelmekte. Yorumu olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Tahir Karapür
29 dakika önce, Emrah Musalli yazdı:

Sesi dinlemedim ama bence baskı balata.

hocam araç 35binde sakin ve dikkatli kullanırım baskı balata binmesi normal değil

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
(düzenlendi)
14 dakika önce, Tahir Karapür yazdı:

hocam araç 35binde sakin ve dikkatli kullanırım baskı balata binmesi normal değil

Baskı ile balata arasında sıkıntı var ise balata 5 binde bile bitebilir baktırmak lazım (told by King)

tarihinde Hasan Karabekiroglu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geçmiş olsun. Malesef ki sizinle aynı kaderi paylaşan bir çok kullanıcı var. google'da aratabilirsiniz. Sanırım volant arızası. Daha 2000km'lerde bu problem ile karşılaşan kullanıcılar var. Servisler uğraşmasına rağmen sorunu çözemeyenler var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Karapür
1 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Geçmiş olsun. Malesef ki sizinle aynı kaderi paylaşan bir çok kullanıcı var. google'da aratabilirsiniz. Sanırım volant arızası. Daha 2000km'lerde bu problem ile karşılaşan kullanıcılar var. Servisler uğraşmasına rağmen sorunu çözemeyenler var. 

hocam aracm manuel sanzuman

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Bir saat önce, Tahir Karapür yazdı:

hocam aracm manuel sanzuman

Evet hocam bende manuel şanzımandan bahsediyorum. Dsg’deki kadar olmasa da bu problemde B8’de baya meşhur bir problem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Bir saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Evet hocam bende manuel şanzımandan bahsediyorum. Dsg’deki kadar olmasa da bu problemde B8’de baya meşhur bir problem.

İlk defa duydum.Şaşırdım.Kronik sorun mu bu?

Yorum bağlantısı
Tahir Karapür

Daha önceden garantiden debriyaj konumla alakalı bir parça değişmişti onunla alakalı değildir sanırım. Bu ses yeni gelmeye başladı.   Garantiye girer mi acaba. Aracın garantisinin bitmesine de 1 ay kaldı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
22 saat önce, Tahir Karapür yazdı:

Daha önceden garantiden debriyaj konumla alakalı bir parça değişmişti onunla alakalı değildir sanırım. Bu ses yeni gelmeye başladı.   Garantiye girer mi acaba. Aracın garantisinin bitmesine de 1 ay kaldı

Sorun kronik anladığım kadarıyla.. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum.. Süreyi geçirmeden başvurun servise. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Kronik desek yeridir bazılarında böyle hatalar olduğu ortaya çıktı ve giderildi garanti süresi dolmadan servise başvurun ve de yapılması için baskıda bulunun bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...