İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Azad Mirzade
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Sana portif satayım. Lift niyetine kullan. Sair zamanda kiraya ver para kazan. Bakımlarını ben yapam portifin, yine ben kazanam 

koyacak yer olsa kesin alırdım ama hanıma kalsa beni bile atacak evden, zor alıştırdım kendimi, portif aldım desem şimdi yine unutur beni, sen kimsin çık git der valla.

yazıcı lazım mı abi, laptop verelim sana bak fiyatlar uçacak haberiniz olsun, kantır atak yapayım da çok saf olduğumuz belli olmasın.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Arabanın motorunu aldığımdan beri temizletmemiştim çok kirlenmişti
497a56af2d7c8c1f49b0eee373d20109.jpg
d93c716179503b9844aef2ae07b49363.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Alt muhafaza gözüme batıyordu ona el attım. 4fb122e094760fb42e26c47e7c21efc7.jpgecbf7b67f66767e7c8adb0de07c879bd.jpg

LEX820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz

Valeo marka baskı balata + bilya + yağ = 600-650 arası bir fiyata aldım. ( Ankara )

İşçiliği ıvırı zıvırı 900-950 arası bir fiyata geldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Araç içi aydınlatmaları için led siparişi verdim pek bir fiyatı yok aliexpress üzerinden aldım. Otomatik kapı kilitlemelerini aktif hale getirdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Kışlık lastiklerin vakti geldi.Gecen kış aldığım laufenler Yaza kadar iş başında...

Ayrica @Mustafa Arıkan dan almış olduğum lastik basınç sensörü takıldı.

IMG_20181028_121444.jpg

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Güzelce yıkadım hızlı cila attım ve içini temizledim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Caner Göktaş

Baskı ve balatasına bakım yaptım bir güzelce. 100 bin kilometrede bir değiştirmeye veya bakımını yapmaya çalışıyorum ama bazen kaçırdığımız oluyor ister istemez.

Araştırdığım bir yazıda 80 bin kilometrede kontrol etmenin daha faydalı olacağı söyleniyor. Hiç değiştirmemiş ve bilgisi olmayan arkadaşlar için incelemelerini öneririm. 

İncelemeden temizliğine girişmelerini pek önermem. İlk seferlerimde iyi mahvetmiştim :P https://bilgihanem.com/baski-balata-nedir-nasil-calisir/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
9 saat önce, Caner Göktaş yazdı:

Baskı ve balatasına bakım yaptım bir güzelce. 100 bin kilometrede bir değiştirmeye veya bakımını yapmaya çalışıyorum ama bazen kaçırdığımız oluyor ister istemez.

Araştırdığım bir yazıda 80 bin kilometrede kontrol etmenin daha faydalı olacağı söyleniyor. Hiç değiştirmemiş ve bilgisi olmayan arkadaşlar için incelemelerini öneririm. 

İncelemeden temizliğine girişmelerini pek önermem. İlk seferlerimde iyi mahvetmiştim 😛https://bilgihanem.com/baski-balata-nedir-nasil-calisir/

Baskı balataya bakım? Ne yaptınız mesela?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Haftasonu tatil gununde eBay da dolasirken parcalanacak bir st170 denk geldi ön panjurleri ve sisleri aldim. Deri Koltuklara ve kapi dosemelerine 100 paund istedi
Sag direksiyonlu aractan sokup yukseklik ayarini sola nasil alirim, turkiyeye getirmesi nasil olur diye biraktim simdilik. Burda muayneden gecemeyen araclari genelde parcalayip satiyorlar El emegi cok degerli. Arac onarimlari uber pahali [emoji1] da4f866dc7f76ff672b812268c863402.jpg

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Alt Panjur u otosandan almıştım 100 liraya sisleri cok istedim Kısmet olmadı. Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Sag direksiyonlu aractan sokup yukseklik ayarini sola nasil alirim, turkiyeye getirmesi nasil olur diye biraktim simdilik

Bunun için kızaklarla beraber sökseniz olur. Döşemeci koltuğun sağ sol paçalarını değiştirebilir muhtemelen. Koltuk açıldıktan sonra tesisatı taşımak kolay olacak zaten.

Ben olsam fikir almak açısından @Serkan Toker ve @Çağlar Bayur a sorardım. @Önder Özcan da koltuklarını söktürmüştü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 29.10.2018 at 11:53, Caner Göktaş yazdı:

Baskı ve balatasına bakım yaptım bir güzelce.

nasıl bir işçilik gerektirmekte?

Şimdi, Sani Gerşon yazdı:

kızaklarla beraber sökseniz olur.

araba ingiltere de? bi koşu gitsek olur mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

araba ingiltere de? bi koşu gitsek olur mu?

Sökülse manasında :) iki harf için vur suratıma 😛

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Şimdi, Sani Gerşon yazdı:

Sökülse manasında :) iki harf için vur suratıma 😛

o selfie buraya gelecek :mangal:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
41 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Bunun için kızaklarla beraber sökseniz olur. Döşemeci koltuğun sağ sol paçalarını değiştirebilir muhtemelen. Koltuk açıldıktan sonra tesisatı taşımak kolay olacak zaten.

Ben olsam fikir almak açısından @Serkan Toker ve @Çağlar Bayur a sorardım. @Önder Özcan da koltuklarını söktürmüştü.

Yükseklik ayarının yönünün değişeceğine ihitmal vermiyorum maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

42500 km'de 45 bin bakımını yaptırdım. 900TL:)

Gitmişken +1yıl mevcut uzatılmış garantimi farkını verip +2 yıla çıkardım. Devaam :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yenilenen liste fiyatlarına baktıktan sonra gidip arabama sarıldım. mont fermuarı kaputu çizmiş :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Focus 3 aracımın kapı fitilinin alt tarafta sarkan kısmını 3m çift taraflı bantla yapıştırdım

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabama 9 cm lik vantuz ve ucuna telefon tripod baglanti aparati aldim..

oVLQQR.jpg

Buda aile aynasi ile beraber geri katlanmiş hali.

DDLXom.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...