İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Okan Tansel

Takip  mesafesini kollasan da öndekinin hızlanması yolun boş olmasına aldanmamak gerek, ani fren ve neredeyse tıklıyordum . Bu arada önümdeki araç hızlanmaya başlayınca ben de hızlanmaya başladım araç otomatik olduğu için tam vites değişim devrini yüksek devirde yakaladığımda önümdeki frene asıldı ben de asıldım ama aracın duruş mesafesi uzadı . Öndeki aracın önüne köpüş fırlamış bu arada

On 04.10.2018 at 09:41, Olgu Erhan yazdı:

Ooo Junsun H030 klasını konuşturuyor. Gözlerimiz kamaştı :)

😘

haaaa sonuda kaza yaptıkmı evet yaptık pazartesi günü yakıt alırken rüzgarın azizliğine uğrayıp kapı açıldı yandan geçen araç şöför kapısını aldı . araç serviste şuan.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Takip  mesafesin kolasanda öndekinin hızlanması yolun boş olmasına aldanmamak gerek ani fren ve neredeyse tıklıyordum . Bu arada önümdeki araç hızlanmaya başlayınca bende hızlanmaya başladım araç otomatik oldu için tam vites değişim devrini yüksek devirde yakaladın da önümdeki frene asıldı bende asıldım ama aracın duruş mesefesi uzadı . Öndeki aracın önüne köpüş fırlamış bu arada

[emoji8]
haaaa sonuda kaza yaptıkmı evet yaptık pazartesi günü yakıt alırken rüzgarın azizliğine uğrayıp kapı açıldı yandan geçen araç şöför kapısını aldı . araç serviste şuan.
Cok iyi kurtarmissin ustad cok gecmis olsun.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Takip  mesafesin kolasanda öndekinin hızlanması yolun boş olmasına aldanmamak gerek ani fren ve neredeyse tıklıyordum . Bu arada önümdeki araç hızlanmaya başlayınca bende hızlanmaya başladım araç otomatik oldu için tam vites değişim devrini yüksek devirde yakaladın da önümdeki frene asıldı bende asıldım ama aracın duruş mesefesi uzadı . Öndeki aracın önüne köpüş fırlamış bu arada

[emoji8]

Yaa seninde aldığın hep yeni araçlara bişiler oluyor :(

Bence deve falan kesmen lazım kurban olarak horoz / kuzu kurtarmaz [emoji85]
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
7 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Yaa seninde aldığın hep yeni araçlara bişiler oluyor :(

Bence deve falan kesmen lazım kurban olarak horoz / kuzu kurtarmaz emoji85.png

deve bile zor gardaş

9 dakika önce, Metin Akbal yazdı:
19 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

emoji8.png

Cok iyi kurtarmissin ustad cok gecmis olsun.

Allah razı olsun beterinden sakınsın rabbim cümlemizi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
35 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

Geçmiş olsun.. Şaşırdık mı... Haayır. 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Bir saat önce, Okan Tansel yazdı:

😘

gecmiş olsun çok iyi manevra

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçmiş olsun.. Şaşırdık mı... Haayır. 

Sağol Abi sıtabil hayat iyidir beya:exc1::exc1::exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Azad Mirzade

internette denk geldim ama hoş bir şey, paylaşayım dedim :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Öfkeyle kalkan zararla oturur atasözünün vücud bulmuş hali :) 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
A. Yıldırım Yıldız
Müthiş indirimde, çok çok iyi kamera gps li kaçırmayın derim sakınnnn !!!!

Mio Mivue 330 Full Hd Gps Araç İçi Kamera
https://www.hepsiburada.com/mio-mivue-330-full-hd-gps-arac-ici-kamera-p-HBV00000F6FTS?magaza=Hepsiburada

Yurtdışında bile 650 TL cihaz

c530b651ea0b1be6dfc8d72ec6378633.jpg

Xiaomi yi veya xiaomi miija kameralara gore degerlendirirsek nasildir? Fiyatlar yakin. Hatta bunlar kupon vs ile nerdeyse ayni fiyatada alinabiliyor baska sitelerden. Ayni veya az farkla xiaomi almak dahami mantikli? Yoksa bu yeterlimi?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Xiaomi de wi-fi var, bunda da GPS var fark olarak sanırım. Kayıt kalitesi nasıldır bilmiyorum ama Xiaomi 2K kayıt yapabiliyor extradan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Xiaomi de wi-fi var, bunda da GPS var fark olarak sanırım. Kayıt kalitesi nasıldır bilmiyorum ama Xiaomi 2K kayıt yapabiliyor extradan.

Bu kamera Xiaomi den iyidir.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal
11 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Müthiş indirimde, çok çok iyi kamera gps li kaçırmayın derim sakınnnn !!!!

Mio Mivue 330 Full Hd Gps Araç İçi Kamera
https://www.hepsiburada.com/mio-mivue-330-full-hd-gps-arac-ici-kamera-p-HBV00000F6FTS?magaza=Hepsiburada

Yurtdışında bile 650 TL cihaz

İki tane çin malı dandik kameraya para verdim, çok pişmanım bir adam akıllı tam birşey alayım diyorum.

Fiyat banada iyi geldi gerçekten.

@Olgu Erhan abi bu g-sensoru dediği park halinde iken sarsıntıda otomatik kayda geçme mi oluyordu ?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
İki tane çin malı dandik kameraya para verdim, çok pişmanım bir adam akıllı tam birşey alayım diyorum.
Fiyat banada iyi geldi gerçekten.
[mention=58668]Olgu Erhan[/mention] abi bu g-sensoru dediği park halinde iken sarsıntıda otomatik kayda geçme mi oluyordu ?

Park halini unutun bu modelde. Park modu için A129 [emoji106][emoji2533]

A129 da indirim kampanya yapmışlar.

Bu link : https://goo.gl/QbN31x

İndirim kodu : Alibuy1291125 yada 244088

118 $ a iniyor ama gift seçeneğini eklemeyin sepete yoksa indirim yapmıyor.

Ayrıca Bangood olası gümrük vergisini karşılıyor. Şöyle ki 6.91 $ farkla,
Türkey direct seçiyorsun ödeme kısmında

Grand Total:US$125.30

Viofo A129 modelini en ucuz fiyata satan firma yani Banggood, artık gümrük vergisini de karşılayacağını açıkladı. Yeni eklenen “Turkey direct mail” veya “Türkiye hızlı kargo” seçeneğiyle verilen siparişlerde gümrük vergisi ödemeyeceksiniz.

Başarılı bir model. Viofo iyi bir marka

Viofo A129 İçin 3'lü Gerçek Park Modu Kablosu
https://goo.gl/My5Vr4
İndirim kuponu : BgAumotor
Turkey direct mail seçilecek
13.19 $ toplam
Yorum bağlantısı
Emin Önal
11 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Park halini unutun bu modelde. Park modu için A129 emoji106.pngemoji2533.png

A129 da indirim kampanya yapmışlar.

Bu link : https://goo.gl/QbN31x

İndirim kodu : Alibuy1291125 yada 244088

118 $ a iniyor ama gift seçeneğini eklemeyin sepete yoksa indirim yapmıyor.

Bu beni aşar abi park modu olmasın garii :)

Mio 330 a yeşilleneyim ben :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
On 25.11.2018 at 18:26, Olgu Erhan yazdı:

Bu kamera Xiaomi den iyidir.

On 25.11.2018 at 22:41, Emin Önal yazdı:

Bu beni aşar abi park modu olmasın garii :)

Mio 330 a yeşilleneyim ben :)

Bunu konuştuktan hemen sonra sipariş vermiştim, kargo az önce gelmiş.

Hafıza kartımı birine hediye etmiştim de 😙 16gb dandik birşey buldum masamda iş görür mü taksam?

Bir diğer soru bu cihazı senin videolardaki gibi direk sigorta kutusuna bağlatabilirim değil mi ?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bunu konuştuktan hemen sonra sipariş vermiştim, kargo az önce gelmiş.
Hafıza kartımı birine hediye etmiştim de [emoji11] 16gb dandik birşey buldum masamda iş görür mü taksam?
Bir diğer soru bu cihazı senin videolardaki gibi direk sigorta kutusuna bağlatabilirim değil mi ?

Bağlanır ama adaptörünü devre dışı bırakma bu kamera 5v ile çalışıyor. 12 v verme sakın :)

16 gb şimdilik iş görür.
Yorum bağlantısı
Emin Önal
2 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Bağlanır ama adaptörünü devre dışı bırakma bu kamera 5v ile çalışıyor. 12 v verme sakın :)

16 gb şimdilik iş görür.

Benim yapabileceğim birşey değil zaten abi elektrikçiye yaptırıcam :)

joy mu flash mı ne markası hafıza kartının.kapasiteden çok dandik marka çalışmamazlık yaparmı demek istemiştim yada kayıt esnasında bir problem çıkarır mı?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Benim yapabileceğim birşey değil zaten abi elektrikçiye yaptırıcam [emoji4]
joy mu flash mı ne markası hafıza kartının.kapasiteden çok dandik marka çalışmamazlık yaparmı demek istemiştim yada kayıt esnasında bir problem çıkarır mı?

Bazı çok zeki elektrikçiler 12 volt veriyor ondan uyarımızı yapalım da.

Al geç miss gibi ;

https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-32gb-95-mbs-microsdhc-kart-sd-adaptor-mb-mc32gatr-p-HBV000005JEXU?magaza=Hepsiburada
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okan Tansel

merhaba ;

09.12.2018 gece saat 00.30 sıralarında meydana geldi son anda sol tarafımda aracın bana yaklaştını görünce frene dokundum beni sıyırdı ve gitti önde solda giden araca çarptı .Araçta çocuklarım vardı . ani bir hareket yapmadım için hisetmediler lakin son anda kurtardım .

vuran araç kaçtı diğer araçtaki kişiler 5 kişilik aileydi Allaha şükür burunları bile kanamadı gerekli plaka tespitlerini kameradan yaptım ve video görüntülerini kendilerine teslim ettim pazartesi günüde sözcü gazetesine ihpar ettim bu şahsı haber yaptılar.

buda haberin linki saat ve sanayi ismi yanlış yazılmış kamera saatı ayarsızdı 

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/trafik-magandasi-dehset-sacti-makas-atti-5-kisiyi-olume-itti-2787169/

• Beğen 9
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...