İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Yol o kasabın aracına göre sağa virajlı, o kamyonun gerisindeki araçlar Yılmaz Bey'in aracından görülüyor. Tek sorumlusu far demiyorum ama farlar açık olsa daha sollama eylemine başlamadan uzaktan karşıdan gelen bir araç olduğunu fark edebilirdi. Bir ihtimal bile olsa bunu neden değerlendirmeyelim?

Ortam tamamen beyaz olduğu için farlar fark edilmemizi sağlar, sürekli karlı ortamlarda kullanan ne demek istediğimi anlar.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Şoklama=sollama
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Farlık bi durum görmüyorum. O adam zaten o şeritten geliyormuş.
Çok geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabayı yavaş kullanmanın faydalarından biri :( Ama Allah korumuş :(  Bizim gibi düzgün sürücüler hep böyle adamların kurbanı oluyor :( 

Yorum bağlantısı
Yılmaz Er
55 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Cok buyuk gecmis olsun. Iyi ki kacmaya da calismamissiniz.

Çok teşekkür ederim hocam. Adamın kaçtığını görünce biz kaçmadık. Yoksa o an son hamle olarak kaçmamız gerekecekti.

54 dakika önce, Serkan Maden yazdı:

Bence de bırak farı projektör yaksan bu kasap yine çıkardı. 

Bazı insanlar maalesef kasap gibi. Kural yok. Şansla yaşıyor hayatı.

45 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yılmaz geçmiş olsun. 

Çok teşekkür ederim.

30 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Farlık bi durum görmüyorum. O adam zaten o şeritten geliyormuş.
Çok geçmiş olsun.

Aklı başında olan adam böyle bir yolda zaten sollamaya çıkmamalı. Ama adam görmeden direk atladı bizim şeride.

15 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Arabayı yavaş kullanmanın faydalarından biri :( Ama Allah korumuş :(  Bizim gibi düzgün sürücüler hep böyle adamların kurbanı oluyor :( 

Ben kendime güvenirim ama karşıdakine kesinlikle güvenemiyorum. Onlar yüzünden olan oluyor zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Allah korumuş. Birilerini sevindirin. Çok geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

İyiki yavaş gidiyordunuz. Ve iyiki karşıdan gelen adam risk almamış direk yoldan çıkarmış arabasını.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

abovvv gecmiş olsun cok fecii karsı sürücü... sonra dogru olanı yapmıs

Yorum bağlantısı
Yılmaz Er
22 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Allah korumuş. Birilerini sevindirin. Çok geçmiş olsun.

9 saat önce, Aydın Sert yazdı:

Çok geçmiş olsun. Verilmiş sadakanız varmış.

8 saat önce, Mais Jannataliyev yazdı:

İyiki yavaş gidiyordunuz. Ve iyiki karşıdan gelen adam risk almamış direk yoldan çıkarmış arabasını.

6 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

abovvv gecmiş olsun cok fecii karsı sürücü... sonra dogru olanı yapmıs

çok teşekkür ederim herkese. Yavaş gitmenin faydasını gördük.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Arac kamerasinin kalitesizliginden

cevreye verdigim rahatsizliktan dolayi ozur dilerim 😊

Fakirlik napalim 😔

tarih ayarsiz, yeni sayilir video..Kamyonunu cukurda incitmek istemeyen " cok kiymetli" sofor abimizin anlik surprizi😡

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Kamyonunu cukurda incitmek istemeyen " cok kiymetli" sofor abimizin anlik surprizi😡

Aman hocam kamyoncu tayfası ile dalaşılmaz dikkatli olmak gerek 

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Kasti degildi bizimki kasisten ve ckurdan kacti akli sira.. Ama kasti olsaydi Oyle bir dalasirimki ona, Aklini alirdim onun.Misafir ve Cocuklar vardi aracta, onu yuksek ricalarin hatrina verdim.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
On 24.02.2019 at 12:50, Koray Demir yazdı:

Aman hocam kamyoncu tayfası ile dalaşılmaz dikkatli olmak gerek daha yeni yaşandı Ankara’da bu olay

Bu nedir ya adam elinde bıçakla...

Bunu trafikten men edeceksin! Denetimler artırılmalı adam potansiyel katil!

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

Tali yoldan, cadde görünümlü sokağa çıkışta talihsiz an. 15 cm uzaktan geçse, plakalığı yolardı. Şimdi plastik dış tampon, tampon destek plastiği,

metal iç braketi, cam suyu deposu, ıvır zıvır değişecek. Maliyet 5 6 bin tl olacak. Serviste olsa 5 kat masraf çıkardı! Yani tramerde çıkan kasko kayıtlı araçların aşırı yüksek kaza bedelleri hiçbir şey ifade etmeyebilirmiş. Araç Grand Cherokee. Büyük araç iyidir. Daha iyisi daha da büyük araçtır. Trafik mottom.

Abuk park etmiş araçlara da ayrıca dikkat.

Yorumları alalım.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Videoda sesi yok et hemen. Eşin tali yolda, tabeladan belli. Bölünmüş yol çıktığı yer

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Geçmiş olsun. Eşinizin kazanın oluşumunda asli kusurlu olduğunu düşünüyorum. Söz meclisten dışarı genel olarak konuşuyorum büyük araç iyidir güvenlidir vs. deyip de şoförlüğü iyi olmayan bayan sürücülerin tahakkümüne bırakılmamalı aşırı bir öz güven geliyor ilgiliye ve bu durum bazen felakete yol açabiliyor.

• Beğen 5
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geçmiş olsun. Sesi neden yok etmeniz gerekiyor o kısmı anlamadım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun, yola kaptırıp gideriz bazen, hızlı değil ama duraksız tempolu. O gibi geldi bana, sol görüş te o an kapanmış , sağa dönüş yapan arkan gelen pejoyu perdelemiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sola bakmadan yürümüş. Zaten durmamış. Bunda önce içeri dönen aracın az da olsa etkisi var ama mazeret değil tabi. Büyük araç iyidire ben de katılmıyorum. Yoldan da izole ediyor. Micra olsa o kaza olmazdı.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Gökçe

Geçmiş olsun

Daha kötü de olabilirdi olan paraya olsun...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...