İçeriğe Yönlendir

İlginç Fotoğraflar

Murat Gedik

Recommended Posts

Mehmet Yeter
Coşkun Basan yazdı:

Olabilir mi9fffa51fdb75095b7ee5017e34f32c0f.jpg

Demek ki sadece arabalara beton dökmüyorlar çok iyi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
7a3d0a90a4945342752055e20926c24e.jpg
Servet aydın beyaz gömlekli adamın ismi hiç yabancı gelmedi [emoji848]

Şarlatan o. Milleti kandırıp mercedese biniyor
  • Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Servet Aydın yazdı:

Şarlatan o. Milleti kandırıp mercedese biniyor

Size gezme tozma büyüsü yapmışlar muhterem. Sanırım bıyıklarını boyayan biri tarafından. Eğer bu büyü illettinden kurtulmak isterseniz bizim 3 seansımıza katılmanızı tavsiye ederim. 3 seans alana 1 seans da bizden kampanyamız da var. İbanı özelden yolluyorum, mersedesin bakımı gelmişti zaten.

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

55cfeaf06167031fc69da54f5a573369.jpg

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Piston kollarını çöpe atmayın :) 

Krank disk bile olur :) 

• Beğen 5
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)

Ama eve sokarlar mı bunu iç işleri orası bilinmez tabi. Ne işi var bunun evde arabanın ıvırı zıvırı yetmiyordu bir de masa yapmış yağlı yağlı derler. 

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mehmet Yeter yazdı:

Ama eve sokarlar mı bunu iç işleri orası bilinmez tabi. Ne işi var bunun evde arabanın ıvırı zıvırı yetmiyordu bir de masa yapmış yağlı yağlı derler. 

Şimdi şunun nesi kötü ya :D 

b4d972ee723fc29b259a7f7dced18c30.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Ben de hep ömrü tamamlanmış lastiklerden masa, sehpa falan yapıyorlar onları beğeniyorum. Evin bi odasını mesela hobi odası yapıp bu tür şeylerle döşemek güzel olabilir :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Yeter yazdı:

halbuki ne kadar guzeller degil mi😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

İyi bir boya ile ömrü boyunca piston olduğunu söylemedikçe anlamazlar hatta üstüne netten aldım dekorasyon sitesinde gördüm çok güzel özgün tasarım içmimar üye var forumda o koymuş vs derken hop bakmışsınız kabul edilmiş :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

İyi bir boya ile ömrü boyunca piston olduğunu söylemedikçe anlamazlar hatta üstüne netten aldım dekorasyon sitesinde gördüm çok güzel özgün tasarım içmimar üye var forumda o koymuş vs derken hop bakmışsınız kabul edilmiş :D 

fığansıž tasarimci tarafindan gece gunduz calisilarak 😂🤭

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)
Sinan Akgöl yazdı:

Dur deneme yapayım sonucu söylerim. Sonuç ilgisini çekmedi. Vakti zamanında bizim vardı nereye atacağımız bilemedik diyor. 

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Yeter yazdı:

Dur deneme yapayım sonucu söylerim. Sonuç ilgisini çekmedi. Vakti zamanında bizim vardı nereye atacağımız bilemedik diyor. 

Damat kayınpeder toprağıdır :) 

Daha önce aynısı yapılmış demekki :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mehmet Yeter yazdı:

İlgi çekmediyse ve sizin çektiyse tam zamanı şuan tepki yok. Amaç ilgi çektirmek değil zaten "ne alaka nereden çıktı bu burası hurdacı mı" tepkisini almadan sessiz şekilde elde etmek :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Sinan Akgöl yazdı:

İlgi çekmediyse ve sizin çektiyse tam zamanı şuan tepki yok. Amaç ilgi çektirmek değil zaten "ne alaka nereden çıktı bu burası hurdacı mı" tepkisini almadan sessiz şekilde elde etmek :D 

Salondaki kırık pandizotla başlayayım. Masa örtüsü olarak mı kullansam. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...