Sercan Demir

Muayenede Plakada Vida Sorunu

Recommended Posts

Celal Akıncı

Mesela şu plaka kalmış mıdır, geçmiş midir?

img-20170817-wa0010-1502973360.jpg

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek
32 dakika önce, Celal Akıncı yazdı:

Mesela şu plaka kalmış mıdır, geçmiş midir?

Kalması gerekir... 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mahmut Yıldız

Bence de kalması gerekir. 3'ün yanındaki vida sıkıntılı.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Celal Akıncı

Evet, aynen öyle olmuş. 3'ün solundaki vidadan dolayı bırakmışlar. Haklı olarak bırakmışlar. 5'in yanındaki vidaya bir şey dememişler. 3'ün solundaki vida 3 rakamının alanında kalıyormuş.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Emre Usta

Gecmemesi normal önceki mesajimda belirttiğim gibi bazi rakamlarda sorun oluyor.bunu sistem yanlis algiliyor birde vida siyah renk olsaymis tamam

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Emre Usta

Resimden ornek verirsek 3 rakami 9
0 rakami 8 yada 8 rakami 0
5 rakami 9 yada 6 okuyabiliyor sistem
Vida bu sekilde yanlis okumaya neden oluyor

017e44d658318bebaaef4161cef31b2a.jpg

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Dogan Arsiray
On 06.01.2018 at 17:38, Sercan Demir yazdı:

Az önce TÜVTÜRK u aradım ve net olarak şu soruyu sordum. Plaka da harf veya rakamların üzerinde vida bulunması , plakanın okunulabilirliğini bozmadan yasak mıdır? Aldığım cevap : Uzaktan bakıldığı zaman plaka üzerindeki harf ve rakamların niteliğini değiştirecek okunuşunu engelleyecek vida ... herşeyin yasak olduğu ve harf ve rakamların üzerinde vida bulunmasının yasak olduğuna dair herhangi bir durum olmadığını, İstasyona gidip harfe bakmaları gerektiği ve okunuşunu bozmuyor ise sorun olmayacağını soylendi. 

külli yalan. kenarda bile delik varsa bırakıyorlardı. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Bahadır Taşpolat

bende gördüm kaç sefer, delik nerede olursa olsun bıraktılar kaç aracı, delik var mı yok mu, varsa direkt bırakıyorlar. belki bazı istasyonlar istisnai iş yapıyorlarsa onlar geçiriyordur

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Gök

benm arabayı alırken muayenden yeni geçmişti. plakalarda vida çatlak ön cam ile geçmiş

adamına göre muamele

Mesajı paylaş

Mesajın linki