İçeriğe Yönlendir

Koku Aranıyor

Hüseyin Yergin

Recommended Posts

Hüseyin Yergin

Ben de duymadım ve merak ettim. Kardeşim almıştı bir tane, kokusunu sevmedim, iki gün sonra çıkarttım attım, yedek şişesi de duruyordu ne oldu bilmiyorum.

Havalar ısındığında akma yapıyor ve torpido, teyp ekranı, asit dökmüş gibi oluyor.

aynen abi akıyor ve asit gibi aktığı yerde hasar bırakıyor havalandırmaya takılanlardan sakın almayın özelikle sıcak bölegelerde yazın.

zevk meselesi :D

google yazdım en iyisi balenciaga parismiş en iyisi :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Benim Mondeo'da AirWick içecek koyma yerine sığmadığı ve ilk kullandığım gün devrildiği için (plastik aksama zarar vermedi) uzun süre aynalara asılanlardan kullandım. En son aşağıdaki ürünün Vanilyalısını aldım. Uzun süredir diğer aracımı kullanıyorum. Arada bir MOndeo'dan birşey almak gerektiğinde kapısını açtığımda hafif ve hoş bir koku karşılıyor beni. 5-6 aydır aracın ızgaralarında.

MAzda'da ise AirWick kavun kullanıyorum. Ön tarafta bardaklar için yapılmış göze tam oturuyor. Aralık'ta kampanyalı iki tane aldım. Geçen gün bitti. Araca her binen kokuyu beğeniyor. Bagaj kapağını açsam bile koku hissediliyor. Fakat kavun ilk başta güzel, sonradan biraz bayıcı oluyor. Bu sefer değişik bir AirWick alacağım.

Mondeo'daki parfüm çubuğu;

http://www.hepsiburada.com/Liste/car-freshener-yeni-araba-petek-arasi-havalandirma-kokusu-35a013/productDetails.aspx?productId=otm35a013&categoryId=26029

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

resim-323.jpg

şü ürünün yedeğini kullanıyorum :D Fırat den aldığımda arabada vardı. vites çerçevesine koyuyorum akmaz jel şeklinde 1 aydan fazlada kullanılıyor. mavi renk olanı hafif bi koku. meyva aromalılarıda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

"hıyar kokusunu" anlamadım. :angry:

Trafikte bir sürü oluyor,size rast gelmedi mi? Sinyalsiz dönenler,yaya geçitlerinde yayalara yol verenlere korna selektör yapanlar,sürekli makas atanlar,daha sarı yanar yanmaz hareket edenler veya ettirmeye çalışanlar falan falan . Daha çok değişik modelleri var bunların .... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Bunu deneyin :)

4hu5t.jpg

Edit: Resim Düzeltme

tarihinde Yusuf Sami Demirpaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
Benim Mondeo'da AirWick içecek koyma yerine sığmadığı ve ilk kullandığım gün devrildiği için (plastik aksama zarar vermedi) uzun süre aynalara asılanlardan kullandım. En son aşağıdaki ürünün Vanilyalısını aldım. Uzun süredir diğer aracımı kullanıyorum. Arada bir MOndeo'dan birşey almak gerektiğinde kapısını açtığımda hafif ve hoş bir koku karşılıyor beni. 5-6 aydır aracın ızgaralarında. Mondeo'daki parfüm çubuğu; http://www.hepsiburada.com/Liste/car-freshener-yeni-araba-petek-arasi-havalandirma-kokusu-35a013/productDetails.aspx?productId=otm35a013&categoryId=26029 Saygılarımla.

Tavsiye ederim, aracımda kullanıyorum. Sonax'ta da benzer kokulardan var ama ikili paketi 20 TL.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

resim-323.jpg

şü ürünün yedeğini kullanıyorum :D Fırat den aldığımda arabada vardı. vites çerçevesine koyuyorum akmaz jel şeklinde 1 aydan fazlada kullanılıyor. mavi renk olanı hafif bi koku. meyva aromalılarıda var.

bunun kokusunu arkadaşın işyerinde duymuştum meyve aramolı süperdi yanlız bunu makineye bağlı prize takılıydı. Makineye bağlı olmadan da kokarmı acaba yada arkadaki 220 v bağlasak :unsure2:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Bunu deneyin :)

4hu5t.jpg

Edit: Resim Düzeltme

California Scents Melon Mango varmış tam istediğim ürün.

http://www.sanalpazar.com/California-Scents-Melon-Mangooto-Kokusu42gr.__isp2067186

Maşşşallah... :D Ben yeni araç kokusunu çok sevdiğimden o koku gitmesin diye hiçbir koku kullanmıyorum. Bakalım ne kadar idare edecek?

bende yeni araç kokusunu hiç sevmem. :i-ih:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hakiki tütün kolonyası alınır,sağlam biryerden birmiktar gerçek vanilya alınır ikisi güzelce Ankara havası eşliğinde karıştırılır :biggrin: mis gibi bir koku elde edilir hadi bakalım kolay gelsin.Dikkat edin şekersiz vanilya olacak ve taban halılarına sıkacaksınız.Bu kadar gerçek vanilya yetiyor ortalama bir şişeye

0f671c15.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bunun kokusunu arkadaşın işyerinde duymuştum meyve aramolı süperdi yanlız bunu makineye bağlı prize takılıydı. Makineye bağlı olmadan da kokarmı acaba yada arkadaki 220 v bağlasak :unsure2:

her hangi bir makinaya bağlı değil. o resimdeki dekoroatif cam koku diye geçiyor. ben resimdekinin sadece yedek kokusunu alıp araca koyuyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İstanbul'dayken, işyerimde kullandığım arabalara, orjinal Hugo Boss, Burberry vs. parfüm sıkardım. :biggrin:

Ne günlerdi beee. :D

Vay arkadaş, senin maaş neydi burada :D

Kaçakçılıktaki arkadaşlar mı yardımcı oluyordu yoksa :D

resim-323.jpg

Ben de yedeğini kullanıyorum. Şeftalisini tercih ediyorum, muhteşem oluyor valla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bu tür kokular astım için zemin hazırlıyor dikkat...

+1 Bende denemek istedim fakat arabadan soğudum resmen,hemen kaldırdım sonuçta sigara içilmiyor aracımda ve kendi kokusu her zaman mis gibidir.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kavun kokularının altına cırt yapıştırılır; cırtlı şişede koltuk altına yerleştirilir 1.5 - 2 ay sürekli kokar araç içi ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Demir2

bulabilirseniz chemical guys - new car smell

yada

california scents - new car smell :)

California scents iyidir. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İstanbul'dayken, işyerimde kullandığım arabalara, orjinal Hugo Boss, Burberry vs. parfüm sıkardım. :biggrin:

Ne günlerdi beee. :D

Yuhhhh.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

resim-323.jpg

bunun turuncu olanı var kavunlu galiba 10 numara :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

benden size tavsiyedir.

Aktarlarda varmı bilmiyorum gramajlı Vanilya satılır bildiğimiz vanilya tozlarından değil. parlak pul pul olur

50 gr. alın Eypsabrituncer limon kolonyası ile bir spry şişede karıştırın kokusuna göre oranını ayarlayın.

ve pamuk ile döşemelerineze kalorifer veya klima havalandırmalara pamuğu koyun

yıllarda araınız çikolata gibi koksun kalıcıdır

güzeldir.

denemek isteyene.... saygılar

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Ben Carpex kullanıyorum.. Aracı temizledikten sonra yoğun sıkıp 5 dakka kapılar açık kalınca bir haftaya yakın koku kalıyor.. :flowers:

Not: Aracımda tek dal sigara içilmemiştir :good1:

8646.jpg

En sağdaki gibi pembe renkl ama bu değil resmini bulamadım.. Kadın parfümü gibi kokuyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

bunun turuncu olanı var kavunlu galiba 10 numara :D :D

Onun şeftali olanı var turuncu renkte ben evde kullanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

Onun şeftali olanı var turuncu renkte ben evde kullanıyorum.

benim dediğim oda olabilr mehmet abi onun yedek'ini koyuyordum ben bir ara arabaya çok güzel kokuyordu sonradan annemin alerjisi yüzünden almıyorum artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Gerçek toz vanilya ile çubuk vanilyayı bir kutunun içine koyup arabanın içine koyabilirsiniz.

Pnn21.jpg

58xhA.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...