İçeriğe Yönlendir

Koku Aranıyor

Hüseyin Yergin

Recommended Posts

Sami Demirpaz

Arabayi yikattigim yer aynaya asilan kokulardan takmisti.. Kiz arkadasimad orada ismimizin yazdigi gumus kolye var diye onu cikartip torpidonun uzerindeki ufak yere koymus.. Iki gun sonra oradan bi kaldirdim ora komple soyulmus.. :(

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ruhan Sorgun
(düzenlendi)

Bende geçen aldım mango kokusu bimden,çok ağır geldi kaldırdım.

bende aynı kokuyu aldım bimden, dediğiniz gibi buram buram çok rahatsız etti. ama baktım kokuyu çok sevdim, bende turuncu kapağı açtım, içinden çıkan fitili biraz içeri itip, daha az buharlaşmasını sağladım. kapağı takıp, sağ kolumun altındaki bardaklığa yerleştirdim. ertesi sabah aracın kapısını açtığımda tam istediğim kadar koku vardı araçta... sizi yine rahatsız ediyorsa fitili biraz daha itersiniz. inanın tam 4 ay 1 hafta sonra ancak bitti. fiyat 5 TL 4 ay gidiyor yani tam memur işi.

tarihinde Ruhan Sorgun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Ertemçöz

Bende uzun zamandır bir koku arıyordum arabama birde bu kokuyu deneyim bakayım :)

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

Carpex kullanıyorum bazen ayarlayamıyorum abartınca çok ağır kokuyor az sıkınca kokmuyor bile.Şu California yı deneyeceğim bakalım Ankarada elden alabileceğim bi yer bulabilir miyim acaba?

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Cem Işık

Hangi meyvenin kokusu bu? Geçen migrosta gördüm gibi hatırlıyorum sanki.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nektari kokusu abi. Ama şeftali, nektari vs biraz karışım var.

Kavun kokulu aynı renk cam toplar var, onlar çok çok ağır. Bayıltıyor içeridekini. O yüzden bu hafifti, bunu hep tercih ettim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bim de mavili olanlar var ikiilisi 5.7 TL ço kda güzeller

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
19 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Nedir abi onlar?

Böyle jel gibi mi? Akarı kokarı olmasın diye istiyorum çünkü.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

hicbirsey sifir arac kokusunu vermiyor...ama hakikaten guzel bir koku lazim... sabun birakanlar vanilya dokenler neler var neler.. ama hangisi... soyle binince misss gibi bisey lazim...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
20 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Akarı kokarı

akarı olanı sence tavsiye edermiyim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

hicbirsey sifir arac kokusunu vermiyor...ama hakikaten guzel bir koku lazim... sabun birakanlar vanilya dokenler neler var neler.. ama hangisi... soyle binince misss gibi bisey lazim...

Bahsettiğim koku tam istediklerinizi veriyordu. Zaten aynı şeyleri arıyormuşuz :)

Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

akarı olanı sence tavsiye edermiyim

E bi ürün foto'su adı vs bi şey atta, görelim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Köksal bir koku hediye etti bana. Amanın aman. Risk yüksek

Cıks, öylesini aramıyorum, arabada zor oluyor. Koku yani, çok baskın bi koku.. Ayh.. Nefesim kesildi :p

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

happy centerda var görünüyor, kipalarada bak.

Çok lazımsa etrafımda 3 tane happycenter var, varsa alıp göndereyim.

Yorum bağlantısı
Kemal Mert
Yazın bagaja konulan saf yeşil banyo sabunu harika sonuç veriyor. Buram buram defne. Ama kış mevsiminde çok etkili olmuyor. Sabun soğuk olunca erimiyor ve etkisi iyi olmuyor. Kışın favorim küçük bir saklama kabına iki yemek kaşığı türk kahvesi. Koy koltuğun altına off missss
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

biri bir koku bulacak agalar buldum ahanda bu! diyecek forumca dolduracaz arabalara... forumdan mi degilmi aractan gozu kapali anlayacaz???

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
29 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

happy centerda var görünüyor, kipalarada bak.

Çok lazımsa etrafımda 3 tane happycenter var, varsa alıp göndereyim.

Buradaki hiç bir happycenter'da yok. Ben sordum. Bulabilirseniz 10-15 adet alın, derhal havalesini geçeyim :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
53 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

ürün foto'su

bim de foto çekmek yasak, gidip alıon

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

"Mavili koku var, onu verin bana" mı diyeyim abeeey :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Mavili

bim e tezgahtar da yok, kırmızı bi de mavi var zaten seçim sınırlı müşteri mutlu

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
16 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Buradaki hiç bir happycenter'da yok. Ben sordum. Bulabilirseniz 10-15 adet alın, derhal havalesini geçeyim :)

büyük ihtimal yarın gezerim hepsini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bende geçen bundan aldım çok keskin kokusu vardı ilk açtığımda daha sonra hafifledi güzel kokuyor. Renkler ve zevkler tartışılmaz tabi ama benim hoşuma gitti ve kalıcı. Şu anda eve astım aynısından giriş kapısına kapıyı ilk açınca eve gelen çok güzel bir koku var diyor. 

BLoXpV.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Okyanus kokusu mavi olan baya güzeldi.

arabam varken yedekli alırdım hep 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...