İçeriğe Yönlendir

Huawei Mate 10 Pro Detaylı Kullanım Tecrübeleri

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

andro 9 pie dağıtıma başladı, bekliyoruz bakalım, çok değişiklik var, gpu turbo 2, kamera, yazılım menü hareketler çok şey değişiyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ve sonunda, mate 20 pro, adamlar uçtu iyice, en hızlı kablosuz şarj, ekrana gömülü barnak izi, yüz tanıma ve tonla şey, zuperr...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

P20 alan herkese mate 20yi bekleyin dedim. Haklı çıktım [emoji23] efsane olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dediğim gibi, Huawei nin en üst modeli Mate serisidir, P serisi bir alt seridir :)

alet harbi canavar, TÜV onaylı 4200 lük pil, 30 dk. da %70 dolma, kablosuz 15 mw şarj, kablosuz başka bir telefonu şarj etme, ters şarj, acaip kamera, Andro , Emui 9 harbi süper olmuş, fiyat uygun olsa benim Mate10pro  hanıma geçtydi bile, artık 5 sene hem o hem ben rahat ederdik.... :)

akıllı saatte tamam

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Bu başkasına şarj verme olayı niye bu kadar abartıldı? Ek bunun için bi batarya teknoloji sistem varsa tamam ama benim mi6ya otg ile başka bir telefon taktığım zaman şarj et diye sekme çıkıyordu keza samsung s8+ da da aynı şeyi tecrübe etmiştik. Programdan kontrol ettiğimizde yaklaşık 1 Amper gibi bi akım geliyordu.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Görkem Karakaş yazdı:

Bu başkasına şarj verme olayı niye bu kadar abartıldı? Ek bunun için bi batarya teknoloji sistem varsa tamam ama benim mi6ya otg ile başka bir telefon taktığım zaman şarj et diye sekme çıkıyordu keza samsung s8+ da da aynı şeyi tecrübe etmiştik. Programdan kontrol ettiğimizde yaklaşık 1 Amper gibi bi akım geliyordu.

kim abarrtıki? madem konusu açıldı bunun olayı yüksek amperde şarj olmak ve vermek, 1 amper falan değil, o ne öyle, hiç verme daha iyi :)

geçelim onu, şarj vermek önemli değil, onun dışında daha güzel şeyler var, alet güzelmiş, birde andro pie ile dahada güzel olmuş :)

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
kim abarrtıki? madem konusu açıldı bunun olayı yüksek amperde şarj olmak ve vermek, 1 amper falan değil, o ne öyle, hiç verme daha iyi [emoji4]

geçelim onu, alet güzelmiş, birde andro pie ile dahada güzel olmuş [emoji4]
Sosyal medyada bu cihaz ıphoneu şarj eder gibi başlıklı bir sürü haber gördüm. Tepkim bundandır abi :) Ama cihaza bayıldım kusursuz
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Görkem Karakaş yazdı:

Sosyal medyada bu cihaz ıphoneu şarj eder gibi başlıklı bir sürü haber gördüm. Tepkim bundandır abi :) Ama cihaza bayıldım kusursuz

öylemiymiş, şarj marj yok ona :D   bunun yanında tüm ayponlar XS midir xxl midir alayı hikaye şuan, huveyi artık tutamazlar...

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Ben sosyal medyada gormemistim... Yine de cok akillica...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sonunda Emui 9 ile Android 9 geldi :)

3825301cd3530e7a6f78e4e27685a329.jpg

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Sapitmaz insallah. Bu ara android 9 guncellemesi alanlar surekli sikayet ediyor

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
(düzenlendi)
On 02.10.2018 at 12:11, Ali Cihangiroğlu yazdı:

andro 9 pie dağıtıma başladı, bekliyoruz bakalım, çok değişiklik var, gpu turbo 2, kamera, yazılım menü hareketler çok şey değişiyor :)

Abi sana bi sorum olacak. 1 aydır mate 20 lite kullanıyorum. Swiftkey klavyesi var. Otomatik olan herşeyi kapattım ama note3 ümdeki gibi hızlı yazamıyorum. Boşluk tuşu özellikle geç algılıyor. Daha doğrusu küçük ve hızlı dokunuşlarda algılamıyor gibi boşluk tuşu. O geç algılayınca yazı çorba oluyor. İnternette araştırdım pek sıkıntı yaşayan yok. Bir tek bana mı tuhaf geldi bu swiftkey. Kaldırıp başka klavye yüklesem sorun yaşar mıyım acaba. 

tarihinde Fatih Mehmet Uslu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
15 dakika önce, Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Abi sana bi sorum olacak. 1 aydır mate 20 lite kullanıyorum. Swiftkey klavyesi var. Otomatik olan herşeyi kapattım ama note3 ümdeki gibi hızlı yazamıyorum. Boşluk tuşu özellikle geç algılıyor. Daha doğrusu küçük ve hızlı dokunuşlarda algılamıyor gibi boşluk tuşu. O geç algılayınca yazı çorba oluyor. İnternette araştırdım pek sıkıntı yaşayan yok. Bir tek bana mı tuhaf geldi bu swiftkey. Kaldırıp başka klavye yüklesem sorun yaşar mıyım acaba. 

Swiftkey aslinda iyi  bir klavyedir. Ben gboard kullaniyorum. Onu deneyebilirsiniz. Hic bir sorun olmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erman Uzun

S9 plus ile mate 10 Pro arasında kaldım uzun zamandır takipteyim aralarında 400 tl lik bir fark var değer mi bu farka yoksa mate 10 Pro uzun dönem sorunsuz kullanabilirmiyim genelde telefon uzun dönem kullanırım 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Huawei de swiftkey tutmuyor nedense.

Çakma Android olduğu için. Safkan bi htc kaldı. En iyisi devam edeyim ben htc ile yola 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
3 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Huawei de swiftkey tutmuyor nedense.

Esim mate 9 da sorunsuz kullaniyor 2 seneye yakindir

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Eşimde p20 lite var o bile takılıyor. Bi iPhone değil takılıyor derken. Ben Nirvana ile kıyasladığım için bana öyle geliyor

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
8 dakika önce, Erman Uzun yazdı:

S9 plus ile mate 10 Pro arasında kaldım uzun zamandır takipteyim aralarında 400 tl lik bir fark var değer mi bu farka yoksa mate 10 Pro uzun dönem sorunsuz kullanabilirmiyim genelde telefon uzun dönem kullanırım 

Ben mate 10 pro tercih ederdim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
45 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Swiftkey aslinda iyi  bir klavyedir. Ben gboard kullaniyorum. Onu deneyebilirsiniz. Hic bir sorun olmaz

Az önce gboard u yükledim ve dünya varmış dedim. Oh be. Dilim çözüldü sanki 😊 teşekkürler tavsiye için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Şimdi, Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Az önce gboard u yükledim ve dünya varmış dedim. Oh be. Dilim çözüldü sanki 😊 teşekkürler tavsiye için

Birsey degil :) ben de cok klavye degistirmistim onceden. Cok uzun suredir gboard kullaniyorum. Swiftin kelime tahmini hosuma gidiyordu. Gboard da tahminde fena degil ve daha sade. Surekli mesajlasacak olsam swift kullanirdim

Yorum bağlantısı
Erman Uzun
Bir saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Ben mate 10 pro tercih ederdim

Neden 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...