Ali Cihangiroğlu

Huawei Mate 10 Pro Detaylı Kullanım Tecrübeleri

Recommended Posts

Dogan Arsiray

10 aydır huawei kullanıyorum. pahalı bir model olmamasına rağmen herşeyi parasına göre çok başarılı. honor 6 nın aynısı.  su geçirmezliği olmamasına rağmen salak gibi şort mayonun cebindeyken duş almışım bozulmadı alet. inanılır gibi değil.  şimdi olsa yine huawei alırım. P9 yada P10 telefonlarınız öldüm fiyattan alınır bu arada :)

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

andro 9 pie dağıtıma başladı, bekliyoruz bakalım, çok değişiklik var, gpu turbo 2, kamera, yazılım menü hareketler çok şey değişiyor :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
gönderildi (düzenlendi)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
gönderildi (düzenlendi)

Ve sonunda, mate 20 pro, adamlar uçtu iyice, en hızlı kablosuz şarj, ekrana gömülü barnak izi, yüz tanıma ve tonla şey, zuperr...

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Görkem Karakaş

P20 alan herkese mate 20yi bekleyin dedim. Haklı çıktım efsane olmuş

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
gönderildi (düzenlendi)

Dediğim gibi, Huawei nin en üst modeli Mate serisidir, P serisi bir alt seridir :)

alet harbi canavar, TÜV onaylı 4200 lük pil, 30 dk. da %70 dolma, kablosuz 15 mw şarj, kablosuz başka bir telefonu şarj etme, ters şarj, acaip kamera, Andro , Emui 9 harbi süper olmuş, fiyat uygun olsa benim Mate10pro  hanıma geçtydi bile, artık 5 sene hem o hem ben rahat ederdik.... :)

akıllı saatte tamam

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen

Baskasina kablosuz sarj verme olayi cok akillica

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Görkem Karakaş

Bu başkasına şarj verme olayı niye bu kadar abartıldı? Ek bunun için bi batarya teknoloji sistem varsa tamam ama benim mi6ya otg ile başka bir telefon taktığım zaman şarj et diye sekme çıkıyordu keza samsung s8+ da da aynı şeyi tecrübe etmiştik. Programdan kontrol ettiğimizde yaklaşık 1 Amper gibi bi akım geliyordu.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
gönderildi (düzenlendi)
1 saat önce, Görkem Karakaş yazdı:

Bu başkasına şarj verme olayı niye bu kadar abartıldı? Ek bunun için bi batarya teknoloji sistem varsa tamam ama benim mi6ya otg ile başka bir telefon taktığım zaman şarj et diye sekme çıkıyordu keza samsung s8+ da da aynı şeyi tecrübe etmiştik. Programdan kontrol ettiğimizde yaklaşık 1 Amper gibi bi akım geliyordu.

kim abarrtıki? madem konusu açıldı bunun olayı yüksek amperde şarj olmak ve vermek, 1 amper falan değil, o ne öyle, hiç verme daha iyi :)

geçelim onu, şarj vermek önemli değil, onun dışında daha güzel şeyler var, alet güzelmiş, birde andro pie ile dahada güzel olmuş :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Görkem Karakaş
kim abarrtıki? madem konusu açıldı bunun olayı yüksek amperde şarj olmak ve vermek, 1 amper falan değil, o ne öyle, hiç verme daha iyi

geçelim onu, alet güzelmiş, birde andro pie ile dahada güzel olmuş
Sosyal medyada bu cihaz ıphoneu şarj eder gibi başlıklı bir sürü haber gördüm. Tepkim bundandır abi :) Ama cihaza bayıldım kusursuz

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
gönderildi (düzenlendi)
Bir saat önce, Görkem Karakaş yazdı:

Sosyal medyada bu cihaz ıphoneu şarj eder gibi başlıklı bir sürü haber gördüm. Tepkim bundandır abi :) Ama cihaza bayıldım kusursuz

öylemiymiş, şarj marj yok ona :D   bunun yanında tüm ayponlar XS midir xxl midir alayı hikaye şuan, huveyi artık tutamazlar...

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen

Ben sosyal medyada gormemistim... Yine de cok akillica...

Mesajı paylaş

Mesajın linki