Ali Cihangiroğlu

Huawei Mate 10 Pro Detaylı Kullanım Tecrübeleri

Recommended Posts

Erman Uzun
Bir saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Ben mate 10 pro tercih ederdim

Neden 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen
2 dakika önce, Erman Uzun yazdı:

Neden 

Yazilimi bence cok daha iyi. Zamanla bozulmuyor. Aslinda ikisi arasinda ben kendim icin s9+ tercih ederim. Cunku nasil olsa en gec 1 sene sonra custom rom yuklerim. Yazilima dokunmayacagimi bilsem mate10 pro tercih ederim. Su anda oneplus one kullaniyorum 4 seneyi devirdi

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Erman Uzun
1 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Yazilimi bence cok daha iyi. Zamanla bozulmuyor. Aslinda ikisi arasinda ben kendim icin s9+ tercih ederim. Cunku nasil olsa en gec 1 sene sonra custom rom yuklerim. Yazilima dokunmayacagimi bilsem mate10 pro tercih ederim. Su anda oneplus one kullaniyorum 4 seneyi devirdi

Ben rom Vs olaylarına pek anlamıyorum aradığım 4 5 yıl donma kasma olmadan kullanabilmek kamerası şarjı tatminkar olsun oyun oynamam zaten en çekindiğim konu mate 10 konusunda bu amoled yanığı konusu sanırım lg panel kullanmış Huawei acaba bu konu beni üzer mi uzun dönem mate 10 Pro çok araştırdım incelemlerine baktım almaya da niyetlendim ancak s9+ aradaki 400 tl ile aklımı çekmedi değil yardımınız için teşekkür ederim 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Cihat Küçükay

Bende huawei P9 var ve swiftkey klavye kullanıyorum. Dediğiniz gibi bir sorunla hiç karşılaşmadım.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
gönderildi (düzenlendi)
17 saat önce, Erman Uzun yazdı:

Ben rom Vs olaylarına pek anlamıyorum aradığım 4 5 yıl donma kasma olmadan kullanabilmek kamerası şarjı tatminkar olsun oyun oynamam zaten en çekindiğim konu mate 10 konusunda bu amoled yanığı konusu sanırım lg panel kullanmış Huawei acaba bu konu beni üzer mi uzun dönem mate 10 Pro çok araştırdım incelemlerine baktım almaya da niyetlendim ancak s9+ aradaki 400 tl ile aklımı çekmedi değil yardımınız için teşekkür ederim 

baya oldu alalı, sıfır sorun, andro 9 dada sorun yok şuan gayet güzel, 4-5 sene kullanacaksan huvey-htc-one plus gibilere bak, zamsung o kadar gitmez bayar seni,   huvey ve htc de custom rom olayına girme, zaten gerekte duymuyorum şahsen, bu aletler customı sevmez, özelliklede hTC...

bu arada swift keyde bende sorun yaşamadım ama sevmedim Gboard kullnıyorum şuan...

Not: nirvana falan denmiş :) hikaye diyorum özelliklede son güncellemeden sonra Andro tek diyorum :D

hep demiştim derim hepte haklı çıkarım, bunuda yazın biryere :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Selçuk Bakış
S9 plus ile mate 10 Pro arasında kaldım uzun zamandır takipteyim aralarında 400 tl lik bir fark var değer mi bu farka yoksa mate 10 Pro uzun dönem sorunsuz kullanabilirmiyim genelde telefon uzun dönem kullanırım 
Teknik servis açısından Huawei tercih ederdim.
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

Eşimin p20 liteın parmak izi okuyucusu arızalandı. Geçen Cuma kargoya verdim. Salı günü kargodan geri aldım.

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki