İçeriğe Yönlendir

2013 Focus Titanyum Özellik Danışma

Ahmet Ok

Recommended Posts

Ahmet Ok

Merhabalar, kısa bir süre önce 2013 model focus otomatik 1.6 benzinli titanyum paket bir araç aldım, çeşitli mecralarda aramalarım sonucu aracımda hız sabitleme var mı ögrenemedim direksiyonda limitle alakalı tuşlar var ama onunla hız limiti koyuluyor sanrm

kullananlara sorum şu 2013 otomatik sedan titanyum focuslarda hız sabitleme olayı var mı varsa nasıl kullanıyoruz

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Aracınızda hız sabitleyici olmalı. 

Nasıl aktifleştireceğinizi aşağıdaki konuda bulabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Merhabalar, kısa bir süre önce 2013 model focus otomatik 1.6 benzinli titanyum paket bir araç aldım, çeşitli mecralarda aramalarım sonucu aracımda hız sabitleme var mı ögrenemedim direksiyonda limitle alakalı tuşlar var ama onunla hız limiti koyuluyor sanrm

kullananlara sorum şu 2013 otomatik sedan titanyum focuslarda hız sabitleme olayı var mı varsa nasıl kullanıyoruz

Aracınız hayırlı olsun. Kardeşimde sizin aracın birebir aynısı ile söz kesti. Oazartesi satın alacak. Siz kaça aldınız Bilgi Sahibi olmak için soruyorum. İyi günler
Yorum bağlantısı
Ahmet Ok
14 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Aracınızda hız sabitleyici olmalı. 

Nasıl aktifleştireceğinizi aşağıdaki konuda bulabilirsiniz. 

teşekkürler hocam

10 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Aracınız hayırlı olsun. Kardeşimde sizin aracın birebir aynısı ile söz kesti. Oazartesi satın alacak. Siz kaça aldınız Bilgi Sahibi olmak için soruyorum. İyi günler

teşekkürler hocam özel mesaj gönderdim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...