İçeriğe Yönlendir

Suzuki Vitara İncelemesi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Servet Aydın
o markaların ledi baba led ama, şerit ledi artık kokoreççiler arabalarına takıyor [emoji3]
:D
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Bu kez ciddiyiz Ayhan Hocam. Yeşil makbule geçer :)

Belki kredi vs takas gibi operasyonlarla birşey yaparlar.

kardeş indirimi de tabi olmuş oluyor. 2 adet aynı anda.

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Ayhan'ı kaçıralım vermezler ise

Bagaj'a koyarız.

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Portif le kaçırırım, kimse durduramaz

Reklamın iyisi kötüsü olmaz. "Az bulunan Suzuki aracı begendikleri için yönetim kurulu üyesini kaçırıp fidye olarak indirim istediler" diye haber olur.

1- Yarın sizin için fiyat alacağım, liste fiyatı 84.750 TL, 65'e ikinci el bile çok zor görünüyor. 

2- Bagaja sığmam, beni kaçırırsanız kilo alırım diye korkarım habire ocakbaşına götürürsünüz.

bir vesile ile görüşmek üzere diyelim artık selamlar.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Sen bitmişsin kardeşim. seni hiçbirşey kesmeyecektir. 

Hiç sorma, telefon seçipte alana değin kafam şişti, arabayı düşünemiyorum bile, birde biliyorsun aldığım arabayı en az 10 sene kullanırım ben, işim dahada zor... :unsure2:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Telefonu 5 dakikada karar verdim aldım, hepsi aynı işi görüyor diye. Araba 10 sene olacak benim de. Bir kaç sene daha binmeyi düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Telefonu 5 dakikada karar verdim aldım, hepsi aynı işi görüyor diye. Araba 10 sene olacak benim de. Bir kaç sene daha binmeyi düşünüyorum. 

iş görme vaaar görme var, yoksa tofaşk al geç dimi ama :)  bende aynı, birkaç sene daha maksimum, sonra gelsin yenisi... İnşallah...

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Teşekkürler abi güzel anlatım olmuş ...:bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
20 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Videoyu yeni izleyebildim... 

Şart bu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

gayet basit 3 adet alet alsında ama nerdeeee, bizde bırak bunu test için araba yok ortada, araba varsada anlatacak adam yok.....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

gayet basit 3 adet alet alsında ama nerdeeee, bizde bırak bunu test için araba yok ortada, araba varsada anlatacak adam yok.....

Bari tarlaya girseydim.. :(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bari tarlaya girseydim.. :(

Çaktırmadan dalaydınya yan tarafta biryerlere :D yada sizin belediye çalışmıyormu, burada her yer tarla, belediye züper, peşlerinden bizde Q1000 lük sulama borusuyla geliyoruz, her yer arazi  :p Ranger a hergün bayram vallahi...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu
(düzenlendi)

2016 sonunda gidip bakmıştım. Donanım ve görsel açıdan hoşuma da gitmişti. Diz mesafesi de fiesta'dan sonra iyi gelmişti. Benim kriterim koltuğu ayarladıktan sonra şoför arkasına ben oturabiliyor muyum :) Rahat oturursam benim için işlem tamam :) 

Beni rahatsız eden mevzu aracın hafifliği ve kapıyı kapatırken bana yaşattığı karton hissiydi. O yüzden kararsız kalmıştım. Dolar zammı, ÖTV zammı derken almaktan vazgeçmiştim. Ağustos ayında gittim 2007 Grand Vitara aldım :)

tarihinde Baha Kanberoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 dakika önce, Baha Kanberoğlu yazdı:

Sonra gittim 2007 Grand Vitara aldım :)

İkisini bi karşılatırsanız ?

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

İkisini bi karşılatırsanız ?

Aslında aracı alış sürecim ve aracımla 4 aylık tecrübelerim ile ilgili birşeyler yazmayı planlıyordum. Kısa sürede aklımdakileri toplayıp yazarım. Ama 4 aydır trafikte sıkıştırılma oranım acayip düştü. 1.7 tonluk bir araca makas atarken bir düşünüyorlar sanırım :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 dakika önce, Baha Kanberoğlu yazdı:

Aslında aracı alış sürecim ve aracımla 4 aylık tecrübelerim ile ilgili birşeyler yazmayı planlıyordum. Kısa sürede aklımdakileri toplayıp yazarım. Ama 4 aydır trafikte sıkıştırılma oranım acayip düştü. 1.7 tonluk bir araca makas atarken bir düşünüyorlar sanırım :biggrin:

Hımm.. fayda 1'i duyduk... :)

Aracınızı ve karşılaştırmayı bekliyoruz o zaman 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Berk Sancar
On 14.01.2018 at 23:14, Ayhan Sırtıkara yazdı:

1384340a7d0bb2c1cfa8242d72bd354d.jpg

8d3d5b0805d9a8f597b4ffa9969e9464.jpg

8b8a37a9e15275741e9dec751f3511b8.jpg
Gri ve kırmızı

İyi günlerde kullanın . Kazasız belasız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Hakan Gürsu

2017 yılına kadar üretilen 1.6 dizel otomatik versiyonundaki otomatik TCSS adı verilmiş ve çift kavrama imiş. Suzuki hep tork konvertörlü şanzıman üretiyor sanıyordum şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2017 yılına kadar üretilen 1.6 dizel otomatik versiyonundaki otomatik TCSS adı verilmiş ve çift kavrama imiş. Suzuki hep tork konvertörlü şanzıman üretiyor sanıyordum şaşırdım.

Ben de ilk defa duydum.
Ya cvt yada tam otomatiktir diyordum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Mehmet Cihat

Egeayı satıp 200-250 bin eklemek suretiyle 2016 2017 1.6 benzin otomatik vites glx paket vitara almak mantıklı olur mu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hakan Gürsu yazdı:

fiat ürünü olabilir motoru gibi

Mehmet Cihat yazdı:

Egeayı satıp 200-250 bin eklemek suretiyle 2016 2017 1.6 benzin otomatik vites glx paket vitara almak mantıklı olur mu

acaip mantıklı olur, egea kaç model kaç para etmekte?

2007 vitara bile alınabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Landa 55, passat`ta 55 eder. 65'e versin işte iki tane 2017 model

Fiyatlar nereden nereye gelmiş. 55 land şimdi jant lastik alabilirmiyiz abi 65 sıfır jimi 

Ayhan Sırtıkara yazdı:

1- Yarın sizin için fiyat alacağım, liste fiyatı 84.750 TL, 65'e ikinci el bile çok zor görünüyor. 

2- Bagaja sığmam, beni kaçırırsanız kilo alırım diye korkarım habire ocakbaşına götürürsünüz.

bir vesile ile görüşmek üzere diyelim artık selamlar.

84.750 bu fiyata lisede staj yapan çocuklar bile niyetlenir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Çağlar Bayur yazdı:

fiat ürünü olabilir motoru gibi

acaip mantıklı olur, egea kaç model kaç para etmekte?

2007 vitara bile alınabilir

Egea 2017 model oda 1.6 atmosferik otomatik vites 600+ eder sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Arazi şeysi yoksa şehir içinde vitara konforsuz. Ama biraz köy yayla olayları varsa mantıklı

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

iç malzeme kalitesi hiç hoşuma gitmedi benimde yalıtım zaten yok ben kafamdaki diğer seçenek jeep renegade 1.6 mjet dct şanzıman 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...