İçeriğe Yönlendir

Arabaya Binmeden Kaputa Vur

Erdoğan Temur

Recommended Posts

Talha Bilgi

Kediler ile bu konuda 2 kere başıma geldi. Birinde hele ön tampon, davlumbazlara kadar aracı söktük. Pejo 307 varken, kedi sesini son anda farketmiştim çıkamadı kedi sıkışmış, servisi çağırdım önden kaldırıp, ön tampon davlumbazları söktüler ellerimizi sokarak kurtarmıştık...

Bir diğeri de Fiat bis'im vardı hobby amaçlı toplamıştım, kediler nerden girdiğini bilmiyom ama arabanın içine binip arkaya motor kapağının üstüne yatıyorlardı... Bende onlarla geziyordum :D

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Bizim binanın etrafında çok kedi var hepsine kışlık evde yaptık.

Benim arabanın içinede devamlı girip motor kapağının üzerinde uyuyorlar.

Binmeden kapıları kitlemeye basıyorum 3 defa kulağının dibinde dit dit sesiyle uykuları kaçıyor.

Kediler ile bu konuda 2 kere başıma geldi. Birinde hele ön tampon, davlumbazlara kadar aracı söktük. Pejo 307 varken, kedi sesini son anda farketmiştim çıkamadı kedi sıkışmış, servisi çağırdım önden kaldırıp, ön tampon davlumbazları söktüler ellerimizi sokarak kurtarmıştık...

Bir diğeri de Fiat bis'im vardı hobby amaçlı toplamıştım, kediler nerden girdiğini bilmiyom ama arabanın içine binip arkaya motor kapağının üstüne yatıyorlardı... Bende onlarla geziyordum [emoji3]

307 nin kaputunun altında boş yer yok. Sıkışması normal [emoji4] adamlar yapboz gibi yerleştirmişler herşeyi.

2f30c5ff1701d91fac364e957cf06c1e.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Evet bazen saklanıyor kediler dikkat etmek lazım...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kaputa vurmak önemli. Başkasının kaputundan düşüp benim kaputa girmişti...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Kaputa vurmak önemli. Başkasının kaputundan düşüp benim kaputa girmişti...

Ahahahaa seninkide iyimiş ha.
Kaputta yaşayan cinsten kedi :) [emoji192]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

Ben bu şekilde çözüm ürettim.Saniyenin 1/4 ü kadar kornayı çalıyor.Kapılar kilitlenince korna çalıyor.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Ben bu şekilde çözüm ürettim.Saniyenin 1/4 ü kadar kornayı çalıyor.Kapılar kilitlenince korna çalıyor.
Aynısını benim araba 3 defa yapıyor. Beyinden kapalı özelliklerden açtırdım.
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ali Darbaz

Merhaba 

Malesef vicdanen canım çok sıkkın. Dün akşam çoçuklar arabama kedi yavruları olduğunu söylemişlerdi. Hastaneden geç geldiğim için gece gece kontrol edemedim. Bu sabahta unuttum kontrol etmeyi.  Akşam hastaneye uğrayacağım için aracımla geldim.  Yolun ortasında bir ses duydum, kaputu actım. 8-9 tane kedi yavrusu. Benimle onca yolu gelmiş. Kaputu açınca hepsi kaçtı. Arabdan hepsi indiğini düşünüp yoluma devam etmek zorunda kaldım. Kötü bir noktadaydım. Tekran şirket önünde kontrol etmek istediğimde halen 2 kedi yavrusunun benle seyehat ettiğini farkettim. 

Henüz  2 3 günlük yavruları annelerinden uzuk bir yerde bıraktım , ölüme terk etmiş gibi oldum. Arbada kalan 2 yavru kedi ilede ne yapacağım bilemiyorum. Canım çok sıkkın. Keşke daha önce hatırlayıp evde iken kontrol etseydim :( 

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çocukların dediği noktada kediler ile bekle. Anneleri gelirse ne güzel. Yoksa sorumluluk insani olarak sende 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Çocukların dediği noktada kediler ile bekle. Anneleri gelirse ne güzel. Yoksa sorumluluk insani olarak sende 

Çoğu yolda kaldı :( 

bu arada senin kaput içi zaten küçük. Hava girişine bile yer yoktu. Nereye sığmış bu yavrular

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Eh! başa gelen çekilir. Kedilerin anneleri bir taneyken birkaç tane koruyucu anneleri oldu. Ne güzel...

Yorum bağlantısı
Ali Gök

sahiplendirmeyi mutlaka dene derim. 

Ali Darbaz yazdı:

Şu an o akü tarafında arabanın sıcak motorunda bekliyorlar.  

ordada bırakmak kötü olmazmı  motorun başka bi yerine girerler zararda görürler. 

kutu vs bişey varsa idareten alamazmısın ordan

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Kaputu ilk actığımda hepsi yumak halinde idi. Sonrasında ikinci açışımdaki manzara. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Videodan pek seçemedim ama,O kediler 2-3 günlükten daha büyük sanki.Kendi başlarına yaşayacak duruma gelmiş olabilirler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bunlar iki üç günlük değil.. iki üç günlük olsa oraya çıkamazlardı.. 

Bunlar hayatını idame ettirebilir. 

Ancak yaptığın yanlış, yarısını yolda, yarısını son durduğunda bıraktın. 

Ben olsam geri götürürdüm.. 

Soğuk gecelerde özellikle dikkat etmek gerek.. Kediler sıcak motora giriyorlar. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Yavru kediler en az 15 - 20 günlük. Aracın ilk çalıştığı yerde hepsinin indirilmesi gerekirdi. Bence işten izin alın, hepsini toplayıp, evinizin oraya bırakın. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Alt koruma şart. Motoru soğutayım derken kediler yanacak :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Karter koruma falan fayda etmiyor, girecek bir yer illaki buluyorlar.

Motora girmese tekerin davlumbazına girer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...