İçeriğe Yönlendir

Lenova Thinkpad

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

lenova marka pc almak istiyorum.Satıcıya sordum cevap vermedi henüz.Sizlerden ricam bu ve buna benzer ürün kullanıpda pişman olan varmı.Fiyatı çok cazip geldi.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
12 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Ne için kulanacağınız önemli.

Evde sadece internet için.Sayfaları açarken beklemesin yeter.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ben de Thinkpad t420 var. Gayet memnunum. Alacağınız modeli gösterirseniz yorum yapabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Açıklamada Celeron işlemci denmiş. Celeron yok artık ama muhtemelen alt seviye bi işlemci var. Pek bi performans beklenmemeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Ekran boyutu küçük. 11,6" internet için yeterli gelir mi?

Kurumumuzda kullanıyoruz 13 küsur inch olması gerek. Ekran boyutunun küçüklüğünden şikayet geliyor hep.

Sağlam makine. Çay çorba dökülmesi ve batarya bitmesi harici bir sorun yaşamadık.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Şimdi ilanı gördüm. Ben bu modelleri tavsiye ederim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-lenovo-thinkpad-t420-i5-serisi-profesyonel-laptop-504729583/detay

1 tane de SSD takarsanız sizin hemen hemen tüm ihtiyacınızı görür. 

Bunlarda kronik sorun olarak ekranda beyaz leke problemi vardır. Benimkinde de var ama rahatsız edici değil. Görebilmek için paint'i açın ekrana çeşitli açılardan bakın.

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
50 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Ben de Thinkpad t420 var. Gayet memnunum. Alacağınız modeli gösterirseniz yorum yapabiliriz.

3 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Şimdi ilanı gördüm. Ben bu modelleri tavsiye ederim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-lenovo-thinkpad-t420-i5-serisi-profesyonel-laptop-504729583/detay

1 tane de SSD takarsanız sizin hemen hemen tüm ihtiyacınızı görür. 

Bunlarda kronik sorun olarak ekranda beyaz leka problemi vardır. Benimkinde de var ama rahatsız edici değil. Görebilmek için paint'i açın ekrana çeşitli açılardan bakın.

Linkteki on numara birşey.Dediğiniz gibi iyi iş görür.Lenovadan bende memnunum.

52 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Ekran boyutu küçük. 11,6" internet için yeterli gelir mi?

Kurumumuzda kullanıyoruz 13 küsur inch olması gerek. Ekran boyutunun küçüklüğünden şikayet geliyor hep.

Sağlam makine. Çay çorba dökülmesi ve batarya bitmesi harici bir sorun yaşamadık.

Küçük olsun benim olsun.Büyük pc var.Tabletler nekadar gelişmiş olsada bir bilgisayar değil.O neden ile küçük istiyorum.Kasmasın yeter.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Şimdi, Fatih Sarıkaya yazdı:

Linkteki on numara birşey.Dediğiniz gibi iyi iş görür.Lenovadan bende memnunum.

Genelde bu bilgisayarları bankalardan ya da kurumsal yerlerden toptan alıyorlar. O yüzden her birinin kondisyonu farklı olabiliyor. Ama bu paralara daha sağlamı yok bence. Bizim ufaklık bozamadıysa sağlamdır :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Ben kullanıyorum hemen hemen aynısı. ikinci pc olarak çok kullanışlı, bataryasını değiştirmiştim çok uzun süre gidiyor şu an. SSD taktım ayrıca performansını da seviyorum. Gündelik işler için çok ideal, hafif olması çok işime geliyor. 

Fakat çok fazla şirket çıkması var, alırken çok dikkatli olun. 2 yıl temiz kullanılmış ürünü, teşhir ürünü olarak satabilirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Daha önce orta seviye Lenova aldığımız arkadaşlarım hep memnun kaldı ama baz seviyede nasıl olur bilmem. Devri çabuk geçecektir bunu unutmayın. Şu an kullandığım bilgisayarı 2011 yılında aldım ve halen en ufak bir kasılma yok. Sadece fan sesi. Sony F serisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar, marka LenovA değil, LenovO dur. Tıpkı ForT değil, ForD gibi :)

9 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Daha önce orta seviye Lenova aldığımız arkadaşlarım hep memnun kaldı ama baz seviyede nasıl olur bilmem. Devri çabuk geçecektir bunu unutmayın. Şu an kullandığım bilgisayarı 2011 yılında aldım ve halen en ufak bir kasılma yok. Sadece fan sesi. Sony F serisi.

Sony'lerin fan sesine müdahele şansı yok. Zaten fanları da yok piyasada. Bozulunca çöpe alet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
12 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Sony'lerin fan sesine müdahele şansı yok. Zaten fanları da yok piyasada. Bozulunca çöpe alet.

Öylede o lenovadır :) 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Şimdi işkillenmedim değil yani acaba biz Lenovo yerine Lenova mı aldık..? Tıpkı geçmişte SQNY, SONYA, CASIQ aldığımız gibi..

9 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Bozulursa Servet abime yollarım o bişiler dener :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Caner Göktaş

Arkadaş sadece internette gezineceğini söylemiş. Bence yeterli olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...