İçeriğe Yönlendir

Bilek Kırılırsa Yen İçinde Kalır mı?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

Sabah kar yagmis bir guzel arabayi temziledim isinsin diye biraz bekleyeyim dedim. bakkaldan su alayim derken merdivenlerinden yuvarlandim.. 6 basamagi pas gectim... rekor bende... sonuc; sol bilek kirik ?  Alçıda....

lutfen evde denemeyiniz ?

• Üzgün 5
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
11 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Sabah kar yagmis bir guzel arabayi temziledim isinsin diye biraz bekleyeyim dedim. bakkaldan su alayim derken merdivenlerinden yuvarlandim.. 6 basamagi pas gectim... rekor bende... sonuc; sol bilek kirik ?  Alçıda....

lutfen evde denemeyiniz ?

Geçmiş olsun. Perşembe günlük güneşlik. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Çok geçmiş olsun :(

eyvallah tesekkur ederim...

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok geçmiş olsun. emoji20.png

tesekkur ederim abi...

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çok geçmiş olsun, sadece kırık değil mi bağlarda bişey yok.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Çok geçmiş olsun, sadece kırık değil mi bağlarda bişey yok.

cok tesekkurler...Baktilar yokmus.. sadece kirik varmis. alciya da aldi daha cabuk kaynar diye.. 

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
10 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

cok tesekkurler...Baktilar yokmus.. sadece kirik varmis. alciya da aldi daha cabuk kaynar diye.. 

Aman iyi başka bişey olmasın. Benim 2011 nisanda bilek kırılıp bağlarda kopma olmuştu, platin duruyor hala söktürmeye fırsat bulamadım.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Aman iyi başka bişey olmasın. Benim 2011 nisanda bilek kırılıp bağlarda kopma olmuştu, platin duruyor hala söktürmeye fırsat bulamadım.

off.. bi ses ciktiki dedim aha omzum kirildi..Bakkalin ciragida gelmis abi rovesata gibiydi diyor ??  biseyim yok arabayi stop edin anahtari verin dedim yok hastaneye goturelim dediler yok araba kalsin taksi cagirin yerler buz dedim ??

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geçmiş olsun. Bilek içindeki hareketli kemikler sağlam dimi. Bende iki bilek te kırık. Tokalaşan ilk başta elim kopacak sanıyor

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Geçmiş olsun. Bilek içindeki hareketli kemikler sağlam dimi. Bende iki bilek te kırık. Tokalaşan ilk başta elim kopacak sanıyor

Allahtan sol bilegim Yoksa isim zordu.. Cok sordum dr. a sikinti yok dedi.. afili latince de bir isim soyledi sadece bilmem ne kemigi kirik dedi.. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
23 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Allahtan sol bilegim Yoksa isim zordu.. Cok sordum dr. a sikinti yok dedi.. afili latince de bir isim soyledi sadece bilmem ne kemigi kirik dedi.. 

:D

cılk karikatür ile ilgili görsel sonucu

• Beğen 5
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...