İçeriğe Yönlendir

Bilek Kırılırsa Yen İçinde Kalır mı?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Murat Gedik

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Ben de 5 yıl önce buzda kayıp düştüm. Omzumda asılı Laptop sırtıma geldi. Bende birşey yoktu ama laptopun ekranı kırılmıştı. İyi ki Laptop varmış yoksa kafamın arkasını yere vuracaktım.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Geçmiş olsun. Bir anlık bir şey işte her insanın başına gelebiliyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
12 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Geçmiş olsun. Bir anlık bir şey işte her insanın başına gelebiliyor.

evet hayatimiz birkac saniyede degisebiliyor... tesekkur ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Geçmiş olsun, acil şifalar. Allah beterinden saklasın.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Geçmiş olsun, acil şifalar. Allah beterinden saklasın.

tesekkur ederim sagolun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

geçmiş olsun, sadece kırık olduğu zaman halloluyor hızlıca tavsiye eden olmadıysa bol bol işkembe kelle paça vs yiyin.

çok tecrübeliyimdir :D

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
1 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

geçmiş olsun, sadece kırık olduğu zaman halloluyor hızlıca tavsiye eden olmadıysa bol bol işkembe kelle paça vs yiyin.

çok tecrübeliyimdir :D

evet haklisiniz. faydaliymis.. ama hayatimda ikisinide icemedim gitti ?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alpay Sumer

Zorlu kasintili surecinin ardindan kolumdaki alciyi cikardim... Gereksiz bir korku olustu bilegimi kullanmak istemiyorum gibi? Hafiften agrilar hala var,  arada bazen catur cutur sesler geliyor... dr normal dedi ama bence hic normal degil ? artik efe pufe sizlar diyorlar herseyden cok bu beni daha cok stres yapiyor.. sagligimizin kiymetini varken bi bilmiyoruz... Herkes saglicakla kalsin...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Geçmiş olsun Alpay. Evet hareketli bölgeler alçıda veya sabit durduğunda hemen kireçlenme oluşuyor çıtırdamalar ondan kaynaklıdır ilerleyen zamanda gider fakat dedikleri gibi yorulduğunda ağrı yapar sızlar ve daha çabuk üşür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun. Zayıflamıştır da o kol.
Vakti gelince güçlendirmek gerek.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Alpay Sumer

İs arkadaslarimla iftar yemeginden sonra cay bahcesinde cay icelim dedik... dumduz cimende bilegim dondu sag ayak bilegim kirildi...

Hic kimse inanmadi kendim bile...oyle bir ses cikti ki hala sesi kulaklarimda... kiminiz bu ne sakarlik diyebilir ama ben boyle bisey gormedim dumduz yerde kirildi 😭😭😭😭

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Geçmiş olsun, Allah şifa versin. Üzerinizde göz olabilir, sadaka verin,  kurban kesin bence. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
19 dakika önce, Serkan Karadağ yazdı:

Geçmiş olsun, Allah şifa versin. Üzerinizde göz olabilir, sadaka verin,  kurban kesin bence. 

Olaydan 1 saat once verdim... o korudu bence daha buyuk biseyden korudu.. herkes şok oldu...durduk yere bilek kirilmasina...Vardir bir hikmet... cok tesekur ederim...

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Aha 

Geçmiş olsun. 

Aynen bende aynisini dedim... Aha kirildi dedim ,😁

53 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Geçmiş olsun...

sagolum ali bey tesekkurler...

38 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum

tesekkur ederim koksal bey...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Geçmiş olsun. Bi kemik testi mi yaptırsanız acaba. Çabuk kırılan kemikler için kemik erimesi falan olmasın :unsure2:

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
21 dakika önce, Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Geçmiş olsun. Bi kemik testi mi yaptırsanız acaba. Çabuk kırılan kemikler için kemik erimesi falan olmasın :unsure2:

tesekkur ederim...kemiklerim saglamdir.. onceden baktirmistim...

Denk mi geldi nazarmi var sakarlastikmi 🙃 bilrmiyorum ama birsey oldugu kesin...

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Bugunde var bir gudubetlik sanirim. Arkadasin landi yukseltmistik. Camurluk dodikleri siparis etmis gelmis. Sabahin korunde telefon alacakli gibi caliyor actim, gel sanayiye gidiyoruz dodikler davlumbazlar geldi dedi. Oflaya puflaya hazirlandim ciktik gittik. Davlumbazlari ele alacakken sag altta yerde biraz su gorduk. Landdan mi daha onceki arabadan mi bilemedik lifte cektik aracin sahibi ciragin yaninda. Liftin buton takimi aracin sag tarafinda. Cirak biraz kaldirinca butonu arkadasa verip alta girdi. Arkadas hemen yandaki tabureyi cekip sag ayagini ustune koydu. Dirsegini bacagina dayayip egildigi sira bir catirti sesi geldi. Kafami cevirdim arkadasin surat fena. Kostuk tuttuk ayagina basamiyor. Sol ayak bilegi hemen sismeye basladi. Acil ordan bir arac alip hastahaneye gittik. Bilekte bir kirik bir catlak. Isimizi halledip hastahaneden cikarken birini daha getirdiler. Onunda sag bilek sizlere omur. Simdide burayi okuyunca hazir girmisken evden cikmasam mi dedim icimden. Gecmis olsun. Allah acil sifalar versin tum bekleyenlerle beraber.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
31 dakika önce, A. Yıldırım Yıldız yazdı:

Bugunde var bir gudubetlik sanirim. Arkadasin landi yukseltmistik. Camurluk dodikleri siparis etmis gelmis. Sabahin korunde telefon alacakli gibi caliyor actim, gel sanayiye gidiyoruz dodikler davlumbazlar geldi dedi. Oflaya puflaya hazirlandim ciktik gittik. Davlumbazlari ele alacakken sag altta yerde biraz su gorduk. Landdan mi daha onceki arabadan mi bilemedik lifte cektik aracin sahibi ciragin yaninda. Liftin buton takimi aracin sag tarafinda. Cirak biraz kaldirinca butonu arkadasa verip alta girdi. Arkadas hemen yandaki tabureyi cekip sag ayagini ustune koydu. Dirsegini bacagina dayayip egildigi sira bir catirti sesi geldi. Kafami cevirdim arkadasin surat fena. Kostuk tuttuk ayagina basamiyor. Sol ayak bilegi hemen sismeye basladi. Acil ordan bir arac alip hastahaneye gittik. Bilekte bir kirik bir catlak. Isimizi halledip hastahaneden cikarken birini daha getirdiler. Onunda sag bilek sizlere omur. Simdide burayi okuyunca hazir girmisken evden cikmasam mi dedim icimden. Gecmis olsun. Allah acil sifalar versin tum bekleyenlerle beraber.

amin.. cumle sifa bekleyenlere.... Ama hala aklim almiyor... Kaysam dussem carpsam anlarim ama bu baska bisey....

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim. Kemik suyu bu tarz kırıklara iyi geliyor diye duydum ama inşallah kısa sürede iyileşirsiniz.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
56 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim. Kemik suyu bu tarz kırıklara iyi geliyor diye duydum ama inşallah kısa sürede iyileşirsiniz.

tesekkur ederim... evet bende biliyorum dogrudur kemik suyu faydasini da gordum hatta bilegim kirildiginda...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...