İçeriğe Yönlendir

E Sigara

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Cirkus ciprus mu neydi adı

Champix 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Heh ondan. Benim ortak parliament blue serisini yerdi. Bir kere o ilaç desteği ile bıraktı. Sanırım 7 yılı geçti.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

13 yaşında nargile 15 yaşında sigaraya başlamış

24 yaşında nargile 29 yaşında sigarayı bırakmış birisi olarak (sigarayı bırakalı 9 ay oldu) söyleyebilirim ki; dumanın her türlüsü zararlı.

Bir kaç kez nefes darlığı yaşadım, doktora gittim nefes alamıyorum diye hiç bir şeyin yok dedi bir sürü ilaç verdi, hiç birini kullanmadım. Sigarayı bıraktım, sabahları da bir diş sarımsak yutmaya başladım, su ile, koku yapmıyor. 2 ayda nefes alışverişlerim düzeldi, sigara da içmediğim için günden güne daha iyi hissetmeye başladım.

Sigara bırakmak zordur ama uygun bahanelerle bırakılabiliyor. Allah herkese güzel bir bahane nasip etsin tamamen bırakın gitsin ne elektronik ne nargile hepsi yalan. Tek gerçek kızlarım :p

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Efe Özer

Merhaba,

Sigarayı bırakmak amacıyla e sigaraya geçmeyi planlıyorum.İlk başta nikotini yüksek likitlerden başlayıp yavas yavas dusurmeyı hedeflıyorum.Arkadaşım bir tane mod cihazı ve atomizer verdi.İnternetten arastırdıgıma gore sahte lıkıtler pıyasada cok fazlaymıs.Bir kac yere baktım ama likitin uzerinde ne tarihi var,ne karısım oranları yazıyor nede nikotin oranı.Tahminimce sahte urunlerdi.E sigara kullananlardan yardım istiyorum.Bu likitin orjinalini (ital yada yerli) ankarada nerden temin edebilirim?Hangi marka ürünleri seçmeliyim?Hangi aramoları tercih etmeliyim?Kullandığınız urunleri ve nereden temin ettiginizi paylasırsanız cok yardımı dokunur bana.Bu konuyu actım ama forum kuralları geregı yasak mı degıl mı bılemedım.Kusura bakmayın sımdıden.

İyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
43 dakika önce, Efe Özer yazdı:

Merhaba,

Konu birleştirildi.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
1 saat önce, Efe Özer yazdı:

Merhaba,

Sigarayı bırakmak amacıyla e sigaraya geçmeyi planlıyorum.İlk başta nikotini yüksek likitlerden başlayıp yavas yavas dusurmeyı hedeflıyorum.Arkadaşım bir tane mod cihazı ve atomizer verdi.İnternetten arastırdıgıma gore sahte lıkıtler pıyasada cok fazlaymıs.Bir kac yere baktım ama likitin uzerinde ne tarihi var,ne karısım oranları yazıyor nede nikotin oranı.Tahminimce sahte urunlerdi.E sigara kullananlardan yardım istiyorum.Bu likitin orjinalini (ital yada yerli) ankarada nerden temin edebilirim?Hangi marka ürünleri seçmeliyim?Hangi aramoları tercih etmeliyim?Kullandığınız urunleri ve nereden temin ettiginizi paylasırsanız cok yardımı dokunur bana.Bu konuyu actım ama forum kuralları geregı yasak mı degıl mı bılemedım.Kusura bakmayın sımdıden.

İyi forumlar.

bugüne kadar e-sigaraya başlayıp sigarayı bırakanı görmedim.Boşuna para harcamayın, bırakmaya kararlıysanız ya kendiniz bırakmayı deneyin veya bıraktırma merkezlerine başvurun.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ
  bugüne kadar e-sigaraya başlayıp sigarayı bırakanı görmedim.Boşuna para harcamayın, bırakmaya kararlıysanız ya kendiniz bırakmayı deneyin veya bıraktırma merkezlerine başvurun. 

Çok şükür 15 yıllık sigara birlikteliğim 13 ay önce esigara ile son buldu. [emoji4] Darısı eSigaranın başına.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
11 saat önce, Efe Özer yazdı:

Merhaba,

İyi forumlar.

Kardeşim kötü bir şeyi daha kötü bir şeyle bırakmaya çalışma derim.

Sarma sigara içmeye çalış onlar daha hafif daha güzel oluyor, hayır sen illa kademeli bırakıcam diyorsun diye diyorum yoksa: "içmiyorum!" de, bırak :biggrin:

Sarma öyle her zaman içilmiyor hem: yolda izde içilmiyor, keyif için bi yerde oturduğunda çıkarıp saracaksın güzelce çayın kahvenin yanına, çakmağı ateşle sigaraya yaklaştır cıss diye yanan kağıt sesi, sarma sigaranın içine çektiğin o ilk nefeste insanın gözlerini açan hafif baskılı yoğun tadı sonrasında içtiğin LM Winston her neyse ondan daha hafif daha leziz olduğunu anlayışın. bunlar paha biçilemez şeyler, bende nefes darlığı olmasaydı belki sarma içmeye devam ederdim.

evet gördüğün üzere sigara bırakılmıyor her an başlayabilecek potansiyelim var aradan 9 ay geçmiş olmasına rağmen. yapman gereken sigaradan uzak durmaya çalışmak, uzak durmak. yanında olursan ortamlarına girersen içersin, içilir. Bu işin raconu bu, kimse gidip köy yoğurtlu iskenderin yanına oturup da benim bunu yememem lazım kolesterol var bende filan diyemez. Sigara da haliyle fevkalade keyifli ama keyfindan kat kat zararı olan bir şey.

Bak bir de genç sayılırsın sen, bence acilen bırak. Çünkü sigarayı bırakmaya niyetlisin, ne kadar erken bırakırsan o kadar akıllı kalırsın. yoksa akıllı kalmak için her zaman sigaraya muhtaç kalırsın. Ortamlarda konuşulan böyle bir konu var mı bilmiyorum ama sigaranın bence boost özelliği var, fakülte yıllarında gece sigara kahve yaparak az ders çalışmadım ya da az hikaye yazmadım şimdi yapamıyorum, yaparım belki ama şiddetli konsantrasyon gerektiriyor öyle aksiyonlar artık benim için. Bi sigara içsem şimdi patlatırım hemen bi şiir ha-ha

Yine çenem düştü, güzel kardeşim sen gözünü kapat direk bırak bu irade sende var, savaşması da güzel gel bizim saflara birlikte savaşalım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Keskin

2 ay once bogaz rahatsizligi olup cabucak gecmeyince sigarayi birakmak en iyisi  dedim ama yinede kolay degilmis toplasam 6=7 tane ictim o zamandan beri boyle bile kendimi cok iyi hissediyorum tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Ben içmiyorum ama içenleri destekliyorum devlet babaya para lazm keşke 20 lira olsa??

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

En azından içmeyenleri rahatsız etmiyor, yolda yürümesi bile rahatsız edici sigara ile önde giden varsa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
11 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Sigara içenlerden devlet mtv gibi para alsa keşke ?

16 tanesi zaten onun :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...