İçeriğe Yönlendir

Erken Rezervasyon ve Yer Tavsiyesi

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Yücel Gezgin

Merhaba arkadaşlar,konu hakkında pek bilgim yok(erken rezervasyon)ama sizlerde tavsiye ederseniz şimdiden bir rezerve yapmak istiyorum.Ege,Akdeniz,bölgelerinde denizi ve oteli çok temiz,yemekleri güzel,bir otel tavsiye etmenizi rica ediyorum.Özellikle sizlerinde gidip beğendiği yerler olursa daha iyi olur.Sonra kulaklarınızı çınlatmayayım.:tongue: Şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ETS de yüksek puanlı otellere bakın, yorumları okuyun.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Çınlama garanti bu işlerde :)

Yemekler herkesin damak tadına göre olmuyor veya otelde ki hizmet her sene aynı olmaya biliyor.

Fiyatlar ramazan sonrası için hiçte indirimli gelmedi bana.

Amara Prestige Göynük deneyebilirsiniz

Bu sene İncekum Beach Resort deneyeceğiz. 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

ne istediğiniz önemli. içecekler orjinal mi olsun? denizi nasıl olsun? islami otel mi yoksa herşey dahil mi? 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Fİyat ne düşünüyorsunuz.Kaç kişi kalınacak,küçük çocuk var mı? Otel dışına çıkmayı düşünüyor musunuz?Aqua park önemli mi? Aslında baya kriter var otel tercih ederken kafanızda ne istediğinizi belirlerseniz tercih ve öneride yardımcı olmak daha kolay olur.

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Kafanızdaki konsept önemli. Mesela deniz derin mi olsun, sığ mı? soğuk mu, sıcak mı? Türk mü olsun müşteri profili yoksa yabancı mı? Ondan sonra otel işi kolay. 

otelpuan.com veya benzeri bir site var. ETS'nin puanlamasını yapan. Aya göre yorumları sıralayabiliyorsunuz. Bu şekilde o otelin o aydaki durumuyla ilgili fikir edinebilirsiniz. Çünkü en iyi otelin yemekleri bile temmuz, ağustosta sorunlu olabiliyor yoğunluktan.

Ben yarım pansiyon konsept tercih ediyorum. Otele mahkum kalmıyorum. Otel personeli daha ilgili oluyor.  

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
23 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

ne istediğiniz önemli. içecekler orjinal mi olsun? denizi nasıl olsun? islami otel mi yoksa herşey dahil mi? 

Denizi pırıl pırıl olsun,otel yataklar temiz olsun,her şey dahil olsun,alkol kullanmıyoruz,içecekler su hariç önemli değil,İslami otel özellikle olmasın:tongue: her şey gönlünce olsun Teşekkürler.

12 dakika önce, Ahmet Türedi yazdı:

Fİyat ne düşünüyorsunuz.Kaç kişi kalınacak,küçük çocuk var mı? Otel dışına çıkmayı düşünüyor musunuz?Aqua park önemli mi? Aslında baya kriter var otel tercih ederken kafanızda ne istediğinizi belirlerseniz tercih ve öneride yardımcı olmak daha kolay olur.

Kardeşim özellikle denizi temiz,dalgasız,kum sahil,çocuk yok,otel dışına gidebiliriz,arabayla yolculuk yapacağız,2 kişiyiz çocuksuz bir otel olursa iyi olur.en önemlisi fiyat 1 hafta kalıp 5 bin civarı bir bütçe ayırdık.İlginize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

uzun süre anlanya antalya bodrum gittim

1. erken indirimi diyorlar ancak sezonda bakıyorsun çoğu hala aynı fiyat

2. yorumları okuyun ayrıca fotolara çok ço kiyi bakın, genelde yemeklere kötü derler, sonra büfede tabkaalrı doldururlar

3. kuşadası Palm wings diyeceğim. 5 yıldızın 5ini de hissettiriyor. istanbul dan ulaşım da rahat araba ile yolu yormuyor. Birkaç lokasyonda var olan bir zincir.

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
14 dakika önce, Baha Kanberoğlu yazdı:

Kafanızdaki konsept önemli. Mesela deniz derin mi olsun, sığ mı? soğuk mu, sıcak mı? Türk mü olsun müşteri profili yoksa yabancı mı? Ondan sonra otel işi kolay. 

otelpuan.com veya benzeri bir site var. ETS'nin puanlamasını yapan. Aya göre yorumları sıralayabiliyorsunuz. Bu şekilde o otelin o aydaki durumuyla ilgili fikir edinebilirsiniz. Çünkü en iyi otelin yemekleri bile temmuz, ağustosta sorunlu olabiliyor yoğunluktan.

Ben yarım pansiyon konsept tercih ediyorum. Otele mahkum kalmıyorum. Otel personeli daha ilgili oluyor.  

Baha kardeşim geçen sene çok bilmişlik yapıp(yorum ve puanlara bakarak) kuşadasına gittik sonuç facia.Denize parmağımızı sokmadan sadece havuzla avunduk.Deniz çok bulanıktı,açıktaki alüvyonlar karaya vuruyormuş,su bu yüzden çamur gibiydi,yemekler,paso hindi ve tavuktu.Bu yüzden bu sene tavsiye üzerine gitmek istiyoruz.

Yorum ve puanların şişirilmiş olduğunu sanıyorum,çünkü biz hiç memnun kalmadık,artı ben çok mahcup oldum,bu yüzden yoğurdu üfleyerek yemek istiyorum:)İlgi ve alakana teşekkür ederim,özellikle senin gittiğin tavsiye edebileceğin yer varsa makbule geçer.

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
5 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

uzun süre anlanya antalya bodrum gittim

1. erken indirimi diyorlar ancak sezonda bakıyorsun çoğu hala aynı fiyat

2. yorumları okuyun ayrıca fotolara çok ço kiyi bakın, genelde yemeklere kötü derler, sonra büfede tabkaalrı doldururlar

3. kuşadası Palm wings diyeceğim. 5 yıldızın 5ini de hissettiriyor. istanbul dan ulaşım da rahat araba ile yolu yormuyor. Birkaç lokasyonda var olan bir zincir.

Çağlar bey dediğin gibi indirim falan hikaye gibi görünüyor,geçen sene yorumları çok okudum,buda araba almak gibi bir şey:pinternetten araştırdım v.s sonra kuşadasına gittik bin pişman olduk.Dediğiniz otele komşu olan bir otele gittik,rezervasyon en üst katta :biggrin:Otel bir uçuruma inşa edilmiş,denize girmek istersen yaklaşık 1,5 kilometre merdivenden aşağı inip sonra yukarı çıkman gerek,kısacası rezaletti,otel adını yazmadım,çok merak edenlere yazabilirim:) Nokta atışı yapmak istiyorum,geçen sene rezil olmuştum:biggrin: İlgine teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o yüzden yorumnlar okunmalı ancak fotolar la iyi incelenmeli. çelişebiliyor. Ege denizi zaman zaman kendine has yosundur deniz ürünüdür sahile atabilir, onlar da tabiat ürünü ama uzun yosunlar arasına dalmayı çok severim mesela

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu
28 dakika önce, Yücel Gezgin yazdı:

Baha kardeşim geçen sene çok bilmişlik yapıp(yorum ve puanlara bakarak) kuşadasına gittik sonuç facia.Denize parmağımızı sokmadan sadece havuzla avunduk.Deniz çok bulanıktı,açıktaki alüvyonlar karaya vuruyormuş,su bu yüzden çamur gibiydi,yemekler,paso hindi ve tavuktu.Bu yüzden bu sene tavsiye üzerine gitmek istiyoruz.

Yorum ve puanların şişirilmiş olduğunu sanıyorum,çünkü biz hiç memnun kalmadık,artı ben çok mahcup oldum,bu yüzden yoğurdu üfleyerek yemek istiyorum:)İlgi ve alakana teşekkür ederim,özellikle senin gittiğin tavsiye edebileceğin yer varsa makbule geçer.

Ağırlıklı olarak Çeşmeye gidiyorum. Antalya, Alanya, Marmaris gündeme gelmiyor. Geçen sene Fethiye'ye gittim. Otelim iyiydi ama Fethiye minik Bodrum olmuş. Yolu da kötü olduğu için uzun süre gitmem. Bu sene yine Çeşmeden rezervasyonumu yaptım.

Çeşmede Ilıca hotel var. Orada 3 sefer kaldım. Konsept yarım pansiyon. Ama bu sene fiyatı tuzlu geldi. O yüzden az ilerisinde bulunan ve merak ettiğim Altınyunus'tan rezervasyon yaptım.  

Alanya'da Vikingen Infinity otele gittim geçen Mayıs ayında 2 gün. Alanya olduğu için istemeyerek gittim ama orayı da beğendim. Yemekler filan güzeldi. Ama denize yolun üzerinden geçiliyor. Havuzları iyiydi. Tabi yaz aylarında müşteri profili ağırlıklı Rus olacaktır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
7 dakika önce, Baha Kanberoğlu yazdı:

Ağırlıklı olarak Çeşmeye gidiyorum. Antalya, Alanya, Marmaris gündeme gelmiyor. Geçen sene Fethiye'ye gittim. Otelim iyiydi ama Fethiye minik Bodrum olmuş. Yolu da kötü olduğu için uzun süre gitmem. Bu sene yine Çeşmeden rezervasyonumu yaptım.

Çeşmede Ilıca hotel var. Orada 3 sefer kaldım. Konsept yarım pansiyon. Ama bu sene fiyatı tuzlu geldi. O yüzden az ilerisinde bulunan ve merak ettiğim Altınyunus'tan rezervasyon yaptım.  

Alanya'da Vikingen Infinity otele gittim geçen Mayıs ayında 2 gün. Alanya olduğu için istemeyerek gittim ama orayı da beğendim. Yemekler filan güzeldi. Ama denize yolun üzerinden geçiliyor. Havuzları iyiydi. Tabi yaz aylarında müşteri profili ağırlıklı Rus olacaktır. 

Çeşmenin denizi nasıl?Ilıca oteli tavsiye edermisiniz?Çok sağol,teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Ilıca mevkisinde deniz güzel. Çeşmenin geneli aksini su ılık/sıcak. Deniz bir anda derinleşmiyor. Deniz temiz pak. Ben zevk alıyorum oranın denizinden. Ayrıca Ilıca hotel'i  beğeniyoruz. Dediğim gibi fiyatları bana yüksek geldi bu sene yoksa yine oradaydık :) Orada Boyalık Beach diye bir otelde var. onun hakkında da iyi şeyler duydum. Bu sene Altın yunus dedik önümüzdeki senede orada kalırız. 

Çeşme'nin diğer bölgelerini araştırın ama geçmişte bir sene Temmuz ayında arkadaşlar bizi bir koya götürdüler. Suya girince ayak parmaklarım düşecek zannettim. O kadar soğuktu:shok: 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Allah nasip ederse heryıl tatile gidiyorum. Şimdiye kadar beğendiğim en iyisi Alanyada utopiaworld oldu. Hatta geçen sene önce haziranda aynı otele birde ağustosta gittimki ben hiç aynı otele iki kere gitmedim. bütün içecekler orjinal. Alkol kulanmıyorsunuz ama kahvesine kadar kaliteli. Ortak kullanılan lavabolarda bile  dove sabun var. İlk gittiğimde otel kısmında ikincide villalarda kaldım. Villalar daha ucuz. Ama biraz yürümek zorundasınız.  Mutlaka her akşam ızgara var. Tavuk-hindi gibi şeylerden bahsetmiyorum. Kuzu pirzola, kuzu şiş, dana biftek gibi. Balık isterseniz en son mercan vardı. Tatlılar çok iyi. Otel çok büyük. İyiki büyük yoksa çok kilo alırsınız. deniz kenarı kum ama su taşlık. İlk defa dondurma sırası olmayan bir otel gördüm. seç al dolaptan. oldukça fazla havuz, çok büyük bir aquapark var. Akşamları canlı müzik. bu arada otel o kadar büyük ki denize servisle gidiyorsunuz. sizi yoldan geçen çok büyük kendi üst geçidine bırakıyor, aradan karşıya geçip asansörle iniyorsunuz. Kulağa biraz zor gibi geliyor ama o kadar yemeğin üstüne iyi geliyor. ultraherşey dahil diye gittiğim otellerin içinde gerçekten ultraherşeydahil olan tek oteldi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

2 Hafta önce Erken Rezervasyon adı altında Antalya Belek bölgesinden Tatil.com adresinden ultra herşey dahil 4 gece 5 gün tatil aldım. Öncelikle gidilecek bölgeye karar verilmeli, Belek bölgesi denizi güzel, plajı kumsal ve Turizmin Başkentinde. Alırken dikkat ettiğim hususlar;

1. Tripadvisor sitesindeki puanı,

2.Otel hakkında yapılan yorum sayısı

3. Yorumlardaki puan ortalaması,

4. Yabancıların otel hakkındaki yorumları

5. Yapım tarihi eski (10 ve daha önceki yıllar) otellerde yenilenme tarihleri

6. Otelin yemek konsepti

7. Su kaydırakları,

8. Denize sıfır

9. Mini club imkanları vs...

benim kırıterlerim bunlardı. Sizde kendi kriterlerinizi bir kenara yazıp bu şekilfe seçenekleri değerlendirirsiniz.

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
57 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Allah nasip ederse heryıl tatile gidiyorum. Şimdiye kadar beğendiğim en iyisi Alanyada utopiaworld oldu. Hatta geçen sene önce haziranda aynı otele birde ağustosta gittimki ben hiç aynı otele iki kere gitmedim. bütün içecekler orjinal. Alkol kulanmıyorsunuz ama kahvesine kadar kaliteli. Ortak kullanılan lavabolarda bile  dove sabun var. İlk gittiğimde otel kısmında ikincide villalarda kaldım. Villalar daha ucuz. Ama biraz yürümek zorundasınız.  Mutlaka her akşam ızgara var. Tavuk-hindi gibi şeylerden bahsetmiyorum. Kuzu pirzola, kuzu şiş, dana biftek gibi. Balık isterseniz en son mercan vardı. Tatlılar çok iyi. Otel çok büyük. İyiki büyük yoksa çok kilo alırsınız. deniz kenarı kum ama su taşlık. İlk defa dondurma sırası olmayan bir otel gördüm. seç al dolaptan. oldukça fazla havuz, çok büyük bir aquapark var. Akşamları canlı müzik. bu arada otel o kadar büyük ki denize servisle gidiyorsunuz. sizi yoldan geçen çok büyük kendi üst geçidine bırakıyor, aradan karşıya geçip asansörle iniyorsunuz. Kulağa biraz zor gibi geliyor ama o kadar yemeğin üstüne iyi geliyor. ultraherşey dahil diye gittiğim otellerin içinde gerçekten ultraherşeydahil olan tek oteldi. 

Serkan kardeşim çok teşekkürler,detaylı yorum yapmışsın'ki en sevdiğim.:)Tavsiye ile gitmek daha iyi olacak sağol,varol.

22 dakika önce, Serhan Kaya yazdı:

2 Hafta önce Erken Rezervasyon adı altında Antalya Belek bölgesinden Tatil.com adresinden ultra herşey dahil 4 gece 5 gün tatil aldım. Öncelikle gidilecek bölgeye karar verilmeli, Belek bölgesi denizi güzel, plajı kumsal ve Turizmin Başkentinde. Alırken dikkat ettiğim hususlar;

1. Tripadvisor sitesindeki puanı,

2.Otel hakkında yapılan yorum sayısı

3. Yorumlardaki puan ortalaması,

4. Yabancıların otel hakkındaki yorumları

5. Yapım tarihi eski (10 ve daha önceki yıllar) otellerde yenilenme tarihleri

6. Otelin yemek konsepti

7. Su kaydırakları,

8. Denize sıfır

9. Mini club imkanları vs...

benim kırıterlerim bunlardı. Sizde kendi kriterlerinizi bir kenara yazıp bu şekilfe seçenekleri değerlendirirsiniz.

Kardeşim yorumların doğruluk payı sanki yok gibi,10 yorum gelmiş 5 tanesi süper diyor,5 tanesi rezalet.Hangisine inanayım bilemedim.Sakıncası yoksa rezerve yaptığınız otelin adını verebilirmisiniz?Makbule geçer,Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya
Kardeşim yorumların doğruluk payı sanki yok gibi,10 yorum gelmiş 5 tanesi süper diyor,5 tanesi rezalet.Hangisine inanayım bilemedim.Sakıncası yoksa rezerve yaptığınız otelin adını verebilirmisiniz?Makbule geçer,Teşekkürler.
Belek Beach Resort Hotel. 915 yorum ve 5 üzerinden 4.5 puan. Hotel puan 8.8 Daha ne olsun

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Susesi Luxury Resort Otel diyorum. Eski ancak bu işte önde gelen otellerden biri. Ya da onun hemen yanında Ela Resort otel. Belek’te her ikisi de.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Susesi Luxury Resort Otel diyorum. Eski ancak bu işte önde gelen otellerden biri. Ya da onun hemen yanında Ela Resort otel. Belek’te her ikisi de.

Hocam susesi oteli önerirmisin vede denizi nasıl kummu. Bizim için kum ve hemen derinleşmemesi lazım birde deniz temiz mi.
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hocam susesi oteli önerirmisin vede denizi nasıl kummu. Bizim için kum ve hemen derinleşmemesi lazım birde deniz temiz mi.

Deniz kum. Hemen derinleşmiyor. Sahilden girince öyle, ama iskele tarından derin. Temiz sayılır, çok berrak değil. Ama benim durduğum hafta çok rüzgar vardı.

Otel eski ama işletmesi çok iyi. Yemekler güzel. Her öğün et var. Tatlılar iyi, Antep fıstıklı baklava var her öğün.

Vejeteryan ve diyet büfeleri de var. Havuz ve plajdaki atıştırmalıklar iyi. Dondurma veriyorlar istediğiniz kadar. İçki kullanmadığından yorum yapamayacağım ama epey içki tüketiyorlar. Mini Club var çocuklar için. Akşam animasyonlar ve gösteriler çok iyi. Biz iki sene üst üste gittik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Geçen sene birçok yorumu okuyarak Antalyada bir otele karar verdim . Ancak tam anlamıyla bir faciaydı. Önceki sene iyi olan otel şahıs değiştirdiği için kötü olabiliyor. Oteldeki birçok çalışan staj gören 2 yıllık üniversite gençleriydi. Ama yorumlarda böyle söylemiyorlardı. Üzüldüğüm taraf bir önceki sene gittiğim otel nerdeyse yarı paraya daha iyiydi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Voyage Sorugun tavsiye ederim fiyatlarıda şunada uygun sayılır.Sizi her yönden tatmin eder.Gidip pişman olan görmedim.

Yada rixos premium tekirova olabilir.Gerçekten çok kaliteli bir otel ve sahası geniş olduğu için sıkılmak çok zor.

Ancak Voyage otelleri hizmet kalitesi ile ön plandadır bazı otellerinde bazı bölümlere 16 yaş altı müşteriler giremediği için kafa dinlemek için güzeldir.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
2 saat önce, Ahmet Türedi yazdı:

Voyage Sorugun tavsiye ederim fiyatlarıda şunada uygun sayılır.Sizi her yönden tatmin eder.Gidip pişman olan görmedim.

Yada rixos premium tekirova olabilir.Gerçekten çok kaliteli bir otel ve sahası geniş olduğu için sıkılmak çok zor.

Ancak Voyage otelleri hizmet kalitesi ile ön plandadır bazı otellerinde bazı bölümlere 16 yaş altı müşteriler giremediği için kafa dinlemek için güzeldir.

Voyage ve Max Royal  ETS'nin kendi otelleri. Bu sebeple herzaman iyidirler ve yeme içme kalitesi yüksektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...