İçeriğe Yönlendir

Opel Tigra B 1.4 TT 2006 Subap Değişimi

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Aracı teslim alalı bir hafta oldu.Yapılan işlemler.Subaplar değişti devirdayım değişti.

Topam masraf 1840₺.Aracı 250 km benzinde kullandım.Hızlanması iyi 160 km kadar canlı,hemen görüyor.160 dan sonra ibre yavaş ilerliyor.100 km de yarım litre daha az yakıt tüketimim oldu.Her zaman çıktığım rampayı vites düşmeden 100 km hız ile çıkabiliyorum.Önceden 70 km kadar düşüyordum.Pedala basınca araç daha çabuk cevap veriyor.Yukardaki yorumlarınızdan sonra ben bile bukadarını beklemiyordum.Açıkcası pişmandım.Yeni herzaman yenidir.Atalar boşa dememiş.Yapılan işlemlerden memnun kaldım.Aracı yapan ustaya sorsan yapılan işlem hala gereksiz.Tabi s60 binince 1.4 atmosferikden birşey anlamıyor bu arada aracada alıcı çıktı.Gülermisin ağlarmısın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

opekde subaplar bu kadar çabuk bitiyormuş demek. geçmiş olsun. alıcı var ise değerledirilebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

General motorun Renault da çok staj yapması lazım.Opeli batırdılar sonrada Fransızlara kakaladılar.Sorsan dünyanın en iyi markası derler.Zannedersem yeni opeller fıransız teklojisi ile üretiliyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
11 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Sevindim Fatih. Güzel şeyler olmuş.

Teşekür ederim abi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sonuçlar beklentinizi karşıladıysa fiyat,gerekli,gereksiz konuşmak olmaz artık. Hayırlı olsun. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
1 saat önce, Tahir İlter yazdı:

Sonuçlar beklentinizi karşıladıysa fiyat,gerekli,gereksiz konuşmak olmaz artık. Hayırlı olsun. :)

Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...