İçeriğe Yönlendir

2018 Dacia Duster

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aha duster ı mındar ettiler, motora bak hele, adblue destekli scr li motorlar geliyormuş, başlayacam sizin yalandan havayı temiz tutacağız numaranıza haaa :angry:

tabii zamda elzem, scr denen sistemden para kazanılmadan olmazdı....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

@Onur Özbakan şöyle yazmış face'te:

Daha çevreci olması için seçici katalitik konvertör sistemi değiştirildi, radyatör değiştirildi, vites oranları değiştirildi, yakıt püskürtme basıncı 2000 bara çıkarıldı. Emisyonlar 115 g/km oldu, tüketimler şehir içi/dışı: 4.7/4.3 L/100km. Şimdilik 4x2 versiyonlarda kullanılmaya başlanan bu motorlar yakında 4x4 versiyonlarla da sunulacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Daha çevreci olması için seçici katalitik konvertör sistemi değiştirildi, radyatör değiştirildi, vites oranları değiştirildi, yakıt püskürtme basıncı 2000 bara çıkarıldı. Emisyonlar 115 g/km oldu, tüketimler şehir içi/dışı: 4.7/4.3 L/100km. Şimdilik 4x2 versiyonlarda kullanılmaya başlanan bu motorlar yakında 4x4 versiyonlarla da sunulacak.

2200 bara çıkacağını 4 sene önce biri demişti bana. Ciddi basınç 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

çok güzel,  katalitik hariç, adblue sistemini koyma uçsun araç, sadece klasik benim überdeki gibi düz katalitik konverter yeter, gerisi para kazanma sistemi, hava kirliliği falan masal, sebebini çok yazdım biliyorsunuz zaten.....

3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

2200 bara çıkacağını 4 sene önce biri demişti bana. Ciddi basınç 

affı olmayan basınç....

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
39 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

affı olmayan basınç....

Valla öyle. Zerre püskürtme açısı sapması deler geçer pistonu 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...