İçeriğe Yönlendir

Trafik Magandası Tarafından Darp Edilme Girişimi

TamerErdoğan

Recommended Posts

Oğuz Özkeskin

Çok geçmiş olsun. Allah kazadan da beladan da korusun.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

sabrın sonu selamet demişler ama bu tek taraflı olunca malesef işe yaramamış,her gün trafikte olan birisi olarak ikili münasebetlerden uzak durmaya çalışırım haklıda haksızda olsam uzaklaşmak en güzeli ki kendi adınıza göstereceğiniz sabrı nezaketi karşıdan beklemek zor elbette heleki istanbul trafiğinde,tartıştığınız kişi küfür etmek yerine özür dileyebilirdi,geçmiş olsun,son zamanlarda en çok kullandığım temenniyi sizin içinde söyliyeyim ''Allah sizi iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin''....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ağız burun kırmakla, komalık etmekle bitmiyorlar artık. İte dalaşana kadar çalıyı dolaşmak lazım. Önce kendime diyorum bu sözü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici
(düzenlendi)

Malesef şuanda can’ım ülkemizde 7 den 70 e herkes ateş barut şekilde.En küçük bir kıvılcıma en küçük bir hataya tahammül edemicek hale geldik(Bazen ben de dahil)Herkes in aklı dolu çıldırmak üzere derdi var işleri yolunda gitmeyebiliyor bazıları bunun çözümünü dışarıya böyle saldırmakla zarar vermekle bağırmakla çözülceğini içinin boşalacağını zannediyor,bazıları da artislik olsun diye kendilerini mafya zannetikleri için bütün insanlara kaba sözle kuvvetle herşeyi yaptırıp ona saygı duyulması gerektiğini zannediyor..Çok zor bir an fakat böyle bir durumda arabadan indikten ve kavgaya girdikten sonra olacakları aklınıza getirmeniz gerekiyor.Aracında silah barındıranlar da oluyor bıçak çakı kesici alet barındıranlar da..Unutmayın ki sizi ve karşınızdakileri de bekleyenler,ihtiyacı olanlar var.Trafik çok zor sakin olmak lazım hatalara tahammül etmek sabretmek lazım,hergün insanlar trafikte hatalar yüzünden canlarından oluyorlar.

Allah Herkese sabırlar versin.

Size de çok geçmiş olsun Hakkınızı sonuna kadar arayın Avukatınızın yönlendirmeleri çok önemli, karşıdaki gerçekten çok aranmış Allah size büyük bir sabır kapasitesi vermiş,böyle bir tatsızlığı inşAllah birdaha yaşamamanız dileğiyle  İyi günler Geçmiş Olsun.

tarihinde Ali Yasir Bilici tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

@TamerErdoğan çok geçmiş olsun.

Gözümün önde bir kaç olaya şahit olduğumdan trafikte kesinlikle şoförlerle dikiz aynasından yada yanyana göz göze gelmiyorum. Kornaya mı bastım adamın aynasına yada içine bakıp tepkisi ne olacakmış kontrol etmem.

Sizin elinizle görmüyormusun hareketi olayı ateşlemiş. Yinede sabrınızla hayran bıraktınız vallahi. Ana avrat küfür edecek hastanelik edene kadar döverdim.

Trafikte çok öküz var dikkat etmek lazım.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
53 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ağız burun kırmakla, komalık etmekle bitmiyorlar artık. İte dalaşana kadar çalıyı dolaşmak lazım. Önce kendime diyorum bu sözü.

Her marşta bir şarjör biter temizlemeye kalkılsa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Büyük geçmiş olsun olay tam bir psikolojik vaka.

Yerinizde olsam bu kadar sabırlı davranamazdım.

Dayı o sinirle çok yaşamaz başına kesin bir şeyler gelir, sizden bulmamış ama bir başkasından bulur.

Bende şartel var mesela, atarsa arabadaki 80cm fiber kabloyla güzelce ıslatırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)

Bununla geçmiş olsun.

Geçenlerde Bursa'da yaya vatandaş yaya yolundan karşıya geçmek istiyor. Minibüs de kornaya basıyor el hareketi yapıyor acele et diye. Sonra söz dalaşı vs. Yaya belinden silahı çekiyor minibüscünün dizlerine ateş ediyor gündüz vakti okulun önünde. Maalesef günümüzde kimden ne geleceği hiç belli değil. İnsanların bir anlık gafletin kurbanı olmamak işten değil.

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
Bir saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

@TamerErdoğan çok geçmiş olsun.

Gözümün önde bir kaç olaya şahit olduğumdan trafikte kesinlikle şoförlerle dikiz aynasından yada yanyana göz göze gelmiyorum. Kornaya mı bastım adamın aynasına yada içine bakıp tepkisi ne olacakmış kontrol etmem.

Sizin elinizle görmüyormusun hareketi olayı ateşlemiş. Yinede sabrınızla hayran bıraktınız vallahi. Ana avrat küfür edecek hastanelik edene kadar döverdim.

Trafikte çok öküz var dikkat etmek lazım.

@Erdoğan Temur Ben kendimi kontrolsüz gördüğümden sabırlı olmaya calısıyorum. Freni tutmayan araba gibiyim ne gelirse artık...Ben yeni evliyim açıkçası arabada asabiyet oluyor esimde sahit oluyor ama onun yanında daha dikkatli olmaya calsıyorum.tamamen onu düşündüğüm için kasıyorum kendimi yoksa daha kötü olabilir ama gerek duymadım ama cevrede korkmus gibi görünmüşolabilirim  cevreye ama değil tabiiki,

Aklımdan 3 sn ile gecen seyleri anlatsam gerçekleştirsem simdi belkide içerde idim..hani dizilerde aklından gecenleri gercekleşmiş gibi gösteriyolar ya o durumdaydım işte...bianda adamın boğazını tutsam yeterdi neyseki yapmadım...Kendimi sartladım ama sonuc sinr bozukluğu..

10 dakika önce, Fatih Evcin yazdı:

Bununla geçmiş olsun.

Geçenlerde Bursa'da yaya vatandaş yaya yolundan karşıya geçmek istiyor. Minibüs de kornaya basıyor el hareketi yapıyor acele et diye. Sonra söz dalaşı vs. Yaya belinden silahı çekiyor minibüscünün dizlerine ateş ediyor gündüz vakti okulun önünde. Maalesef günümüzde kimden ne geleceği hiç belli değil. İnsanların bir anlık gafletin kurbanı olmamak işten değil.

Ailem asabiyetim karsısında hep uyarır kimin ne oldugunu bilmiyosun diye ..Benimde korkum bigün Mok yoluna gitmek...Allah beterinden korusun :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
(düzenlendi)

Tamer bey gecmis olsun, benzer durumlardan muzdaribiz. Butun forumdaslar demis ama ben de soyleyeyim, kendinizi olmasa bile ailenizi dusunun. Yeni evliyim demissiniz, o yuzden ileride baba olacaksiniz muhtemelen, simdiden cocuklarinizi dusunun. 

Ben oyle yapiyorum;

- Ruhsatli bile olsa silah satin almiyorum.

- Arabamda, amacindan farkli bir sekilde kullanarak karsimdakine siddet uygulayabilecegim herhangi bir sey tasimiyorum. 

- Acken kesinlikle araba kullanmiyorum. (@Tamer bey, aclik sekerinizi mutlaka olcturun, Turkiye'de arac basindaki pek cok kisi benzer dertten muzdarip; ancak farkinda degil)

Normalde pek cok kisi gibi, son derece basit bir insanim, kusura bakma dedigi anda karsimdaki eyvallah hayirli yolculuk der gecerdim; ancak insanlar oyle bir hale gelmis ki sucluyken bile "sen hic hata yapmiyor musun" diye arabasindan inip uzerime yuruyen adama cevap bile vermedim. Eski ben olsam inerdim; birimiz hapse birimiz 4 kolluya. 

Zamanimiz kiymetli; bebeklerimle, esimle ailemle gecirecegim tek bir saniyeyi bile bir anlik sinir yuzunden harcama luksum yok, ayni sekilde sizin de.

Butun forumdaslarima da nacizane son gorusum de, karsinizdaki 7 sulalenize kufredecek kadar alcak ve haysiyetsiz olsa bile, mumkunse siz tepki vermeyin, o seviyeye inmeyin. Esinizi, cocuklarinizi, sevdiklerinizi 5 saniye dusunun, Allah'indan bul der gecer gidersiniz. 

tarihinde Gökhan Tuna tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu
3 saat önce, Ahmet Kaleli yazdı:

Geçmiş olsun üstadım.Avrupadaki insanların siniri alınmış.Kamera şakalarında şaşıyorum vallahi.Hayrettinin videoları var.İzlerseniz hak verirsiniz.Eğer gerçekse avrupa insanıyla sinir konusunda aramızda fark var.

Avrupalı ceza ile kafaya vura vura eğitmiş halkını. 4 franklık bir ücret için 1300 frank ceza kesilmişti bir arkadaşıma. O para ödenmeden de karakoldan çıkamamıştı. 

Sen yayaya yol verme hemen şikayet ederler. İlla bir kamera bulur keserler cezayı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

geçmiş olsun günümüzde insanlar trafikte artık cok sinirli stresli kimin ne zaman patlayacagı belli olmayan bir bomba. hep sakin olmak adına cıkıyorum yola ama kendimde bazen sakin olamıyorum. korna calarım ben hep uyarmak için.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Geçmiş olsun..Zamanında uyarı amaçlı bir kez selektör yaptım diye araçtaki 5 kişiden temiz dayak yemişliğim var...Sakin olmak en iyisi ama işte böyle hayvanlarla karşılaşabiliyor insan...

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Kani Kaya

en güzeli haklıda olsan muhatap olmamak..yalnız olduğumda iltifat ediyorum...rahatlatıyor biraz...

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

En iyisi sevdiklerini dusunerek hakli olunsa bile cekip gitmek de oyle olunca o hayvan iyice havalaniyor. İyice cesaretleniyor. Arkadas ortaminda "abi gecen tavugun biri denk geldi bi ciktim arabadan bi sövdüm, arkasina bile bakamadan kacmadan gitti" diyor. Zannediyor ki ondan korktu da kacti. Cok  korkutucu kendisi... Yarin baskasi geliyor yine ayni. Birisi de cikip tersleyince isin sonu mezarda bitiyor. Delikanlilik bu zannediyor bunlar. Mafya dizisi izliyor ama sadece sıkma kısmını anliyor. Halbuki o dizilerde islenen konularin özünü ogrenmesi gerek ama maalesef izledigini bile mal gibi izledigi icin anlayamiyor. Hakkini yedirmeme konusunu da cok abartti insanlar. Herkes hakli... Herkes uyanik...

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

İnsanları manyak ruh hastası yapan bir sistem var. Geçim sıkıntısı, pahalılık, psikolojik sorunlar, yaşam standartları vs. vs. En çok da eğitimsiz sürücüler. Araç kullanırken çok dikkat ediyorum mesela bir sapak var dönüş var, şehir ici 50 metre önceden sağa girerim otobanda ise 500 metre önceden en sağ şeride geçerim ki ileride sen girecen ben girecem kavgası olmasın diye buna özellikle dikkat ederim. E5'te giderken bakıyorum millet sürekli son anda sapağa giriyor neredeyse dubalara çarpacak son anda girmeye çalışıyorlar. Çünkü sağda yoğunluk oluyor en soldan gidip 10 araba geçip milletin önünü kesip tehlikeli şekilde girmeyi meziyet sayıyorlar. Kimse bu tip adamlara yanlış araç kullanmaktan ceza yazmıyor. Adamlar yemek yemek su içmek gibi kural ihlali yaparak araç kullanmayı yaşam tarzı haline getirmişler.  çok gemiş olsun umarım gereken cezayı alır ve aracın masrafı çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

geçmiş olsun. sabrınıza hayran kaldım ama en nihayetinde doğru olanı yapmışsınız. adaletin! kestiği parmak acıtmaz. cezasını bulur umarım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Serseri mayın gibi artık millet. Bununla geçmiş olsun, avukatta olsa, şeytan da 'dövseydin' sözüne aldanmayın. Siz en iyisini yaptınız.

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Geçmiş olsun. İnsanların ruh hali,aynı olaya farklı zamanlarda farklı tepkiler  vermesine yola açabiliyor. Babam emniyet mensubu silah alıp sana hibe edeyim dedi.  Hayır istemem dedim benim yerimde başkası olsa hemen alırdı. Ben kimseden korkmam ancak kendimden korktuğum için, sinirlenince  benliğimden çıkınca maalesef  geri dönülmez yollara giriliyor.  Siz iyisini yapmışsınız,  siz doğru olun eğri belasını bulur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun.. adam belli ki psikolojisi bozuk bir sosyopat. 195e125 i görsem ben kaçardım :) şikayet etmeniz iyi olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Geçmiş olsun Rabbim iyilerle karsilastirsin Rabbim sabır versin trafikte artık arabayi sürmekten ziyade karşıya dikkat etmekle geçiyor. Adamda da sağlam cesaret varmış adama sorarlar kafan basmıyor gözünde mi görmüyor.

Yorum bağlantısı
Ömer Lütfi Şahin
geçmiş olsun.. adam belli ki psikolojisi bozuk bir sosyopat. 195e125 i görsem ben kaçardım [emoji4] şikayet etmeniz iyi olmuş.

Arabadan indiğiniz an canlandı gözümde. Saniyesinde topuk [emoji16]
Geçmiş olsun şikayet etmekle iyi yapmışsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

13 saat önce, TamerErdoğan yazdı:

1.95 boy 124 kg birisiyim ben

Adam yürek yemiş :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...