Fevzi Göktaş

Implant

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

İki dişim çekilecek, biri bugün çekildi.. Diğeri de bana kaldı ne zaman çektirmek istersem

En arka dişler. Doktor implant yaptırabilirsin dedi.

Yaptıran var mı?

Nereye yaptırdınız?

Fiyat ne kadar?

Memnun musunuz? 

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Rifat Şeker

2 tane yaptırdım. Muhtemelen 3. de yapılacak daha gitmedim 1250 TL tanesi. Özel doktora yaptırdım ben Aile doktoru gibi yıllardır dişler ona emanet. Diş çekildiği anda implantı yaptırırsanız tekrar iyileşme süreçlerini beklemezsiniz. Önce zaten vida takılacak iyileşme olduktan sonra kalıp alınıp diş yapılacak sonra takılacak ayarlanacak sıkıntılı süreç git gel git gel adamı yıpratıyor. Öyle ağrılı sancılı bir süreç değil. Kesinlikle eve en yakın yerdeki doktor yada hastanede yapılmalı ki git gel sorun olmasın. :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Köksal Yılmaz

Ben 2 yıl ara ile 2 implant yaptırdım, tanesi 700 usd idi. Kur yükselince zamma gerek kalmadı. Bir kere kaplaması çatladı, gittim ücretsiz yeniledi dişçim. Oldukça memnunum, tavsiye ederim. Ben İstanbul Pendikte yaptırdım, ilçeye, mekana göre fiyatlar değişiyor.

Bu da sitesi

http://www.cemerol.com/

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Fatih Evcin

Kesinlikle daha önce bu uygulamadan yaptıran bir tanıdık vs. tavsiyesi olan dişçiye gidin.
İmplant iyi yapılmadığı zaman sonuçları pek hoş olmuyor.
Çene yapısı da önemli tabi, mesela benim çenem implant için müsait değildi yapılamadı :(

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Fevzi Göktaş

En yakın 45 km. Aydın da...

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Tahir İlter

Ucuza kaçılmaması ve ehli ellerde yapılması gereken bir işlem diye biliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Cem Işık

İstanbul’da pahalı bi işlem, tanesi 2000 -4000 arası değişiyor kullanılan malzemeye göre. 

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ahmet Türedi

annem 3 dişe 11.000 tl verdi en son.2 ay oldu takılalı.Süreç baya zahmetli.Vida yerleri iyileşene kadar annem baya sıkıntı çekti.Bir süre katı gıda tüketemedi.Gerçi o ön 3 dişini yaptırdı o yüzden katı gıdada baya zorlandı ama basit bir süreç değil gibi.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mustafa Cerci

ben hastanede yaptirdim 3 implanti tanidik oldugundan herseyi onlar ayarladi. Isini bilen cerrahin yapmasi daha iyidir

İletiyi paylaş

Mesajın linki