İçeriğe Yönlendir

Implant

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

İki dişim çekilecek, biri bugün çekildi.. Diğeri de bana kaldı ne zaman çektirmek istersem

En arka dişler. Doktor implant yaptırabilirsin dedi.

Yaptıran var mı?

Nereye yaptırdınız?

Fiyat ne kadar?

Memnun musunuz? 

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

2 tane yaptırdım. Muhtemelen 3. de yapılacak daha gitmedim 1250 TL tanesi. Özel doktora yaptırdım ben Aile doktoru gibi yıllardır dişler ona emanet. Diş çekildiği anda implantı yaptırırsanız tekrar iyileşme süreçlerini beklemezsiniz. Önce zaten vida takılacak iyileşme olduktan sonra kalıp alınıp diş yapılacak sonra takılacak ayarlanacak sıkıntılı süreç git gel git gel adamı yıpratıyor. Öyle ağrılı sancılı bir süreç değil. Kesinlikle eve en yakın yerdeki doktor yada hastanede yapılmalı ki git gel sorun olmasın. :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben 2 yıl ara ile 2 implant yaptırdım, tanesi 700 usd idi. Kur yükselince zamma gerek kalmadı. Bir kere kaplaması çatladı, gittim ücretsiz yeniledi dişçim. Oldukça memnunum, tavsiye ederim. Ben İstanbul Pendikte yaptırdım, ilçeye, mekana göre fiyatlar değişiyor.

Bu da sitesi

http://www.cemerol.com/

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Kesinlikle daha önce bu uygulamadan yaptıran bir tanıdık vs. tavsiyesi olan dişçiye gidin.
İmplant iyi yapılmadığı zaman sonuçları pek hoş olmuyor.
Çene yapısı da önemli tabi, mesela benim çenem implant için müsait değildi yapılamadı :(

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ucuza kaçılmaması ve ehli ellerde yapılması gereken bir işlem diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

İstanbul’da pahalı bi işlem, tanesi 2000 -4000 arası değişiyor kullanılan malzemeye göre. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

annem 3 dişe 11.000 tl verdi en son.2 ay oldu takılalı.Süreç baya zahmetli.Vida yerleri iyileşene kadar annem baya sıkıntı çekti.Bir süre katı gıda tüketemedi.Gerçi o ön 3 dişini yaptırdı o yüzden katı gıdada baya zorlandı ama basit bir süreç değil gibi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

ben hastanede yaptirdim 3 implanti tanidik oldugundan herseyi onlar ayarladi. Isini bilen cerrahin yapmasi daha iyidir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Derin Acar

Ben hep korktum implanttan. Çenemi oyuyorlar vidayla diye -_-

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim de ihtiyacım var. Ancak süreci ve maliyeti bildiğim için erteliyorum

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Ben 2008 de yaptırmışdım ozaman ıcın dogan slx parası vermişdim ama önce saglık hala problemsız kullanıyorum arabayı 2 senede bir degıstırmeye kalkıyoz motordan ses geldımı sanayıye koşuyoruz kendımize geldı mı ertelıyoruz erteleme sebebı korku gercı [emoji3]

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1.5 sene sürdü bende komple tedavi... işin kilit noktası dişçi nin tavrı.. ne kadar gecikirse tedavi ; iş büyüyor. Hem de hızla büyüor, yan dişlere atlıyor, 1 oluyor 2, 2 oluyor 4, 4 oluyor 16.... An itibarı ile tüm malzemeler de ithal olduğu için , 3 ay öncesine göre %100 gibi artmış tarife.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

İmplantta bir zirkonyum durumu var. Fiyatı epey yüksek. Normal yaptıranlardan da hiç şikayet duymadım. Özellikle hijyene çok dikkat edilmeli. Yoksa çene şiş halde 3-5 gün gezer, ağzınızı açamazsınız . 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...