İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigorta Fiyatları Hakkında

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Mustafa Keskin

Kasko ve trafik sigortası 30.10.2018' de bitecek. Fiyat alabilir miyim acaba?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
5 saat önce, Mustafa Keskin yazdı:

Bildigim kadariyla fiyat alabilmeniz icin surenin 1 ay kalmasi gerekiyor.. @Mehmet Ozyurek daha net cevap verecektir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Fiyat almanız birşey ifade etmiyor bir gün bile farkediyor 709 tl aldığım teklif mehmet abinin de verdiği aynı teklif sistemde kendim de gördüm 721 tl oldu bir gün sonra yani hergün değişiyor o yüzden günü geldiğinde yaptıracaksın kafa yormaya gerek yok bence😊 kasko bilmiyorum durum nedir 

10 saat önce, Mustafa Keskin yazdı:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Mustafa Keskin yazdı:

Yok alamazsınız... Son 30 güne girilmiş olmalı... 

Ekim ayı başından itibaren mümkün olur ancak.. 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Can Ömer
On 28.08.2018 at 15:02, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yok alamazsınız... Son 30 güne girilmiş olmalı... 

Ekim ayı başından itibaren mümkün olur ancak.. 

Yeni konu açmadan soruyum abi. Benim bu aracım 5. Oldu üstüme. Ama hiçbir aracım da uzerim de 1 sene kalmadı. Genelde 11 ay falan kullandım. Şimdi sigorta yaptırdım 1060 ₺. Sebebi ise araçların üzerimde 1 sene kalmamasiymış. O yüzden indirim olmuyormuş. Bilsem diğer araçlarımı hiç satmazdim. Fark ettiriyor mu bu durum gerçekten?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yeni konu açmadan soruyum abi. Benim bu aracım 5. Oldu üstüme. Ama hiçbir aracım da uzerim de 1 sene kalmadı. Genelde 11 ay falan kullandım. Şimdi sigorta yaptırdım 1060 ₺. Sebebi ise araçların üzerimde 1 sene kalmamasiymış. O yüzden indirim olmuyormuş. Bilsem diğer araçlarımı hiç satmazdim. Fark ettiriyor mu bu durum gerçekten?

Herhangi bir şekilde 3 yılı kazasız tamamlamış olsaydın. Poliçen 550-600 aralığında olabilirdi.
Bir yılı tamamlamadan satmaya devam edersen hep 4. Basamak olursun. O da bu ay 1060-1100 lerde.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...