İçeriğe Yönlendir

Acil ARh+ Kan İhtiyacım Var

Serhat S. Yazıcı

Recommended Posts

Serhat S. Yazıcı

Arkadaşlar merhaba,

Babam pazartesi günü acil bir kalp ameliyatına girecek ve Dr’lar taze kan ihtiyacı olma ihtimalinin yüksek olduğunu ve getirebildiğim kadar taze kanı getirip hazır bekletmemi istediler. Ancak onun içinde pazar günü gidip test kanı verip oradan gelecek sonuca göre sorun çıkamaması durumunda pazartesi ameliyat sırasında hastanede olmalarını söylediler. Bu şekilde bana yardımcı olabilecek arkadaşlarım varmı. Allah hasta olan herkese Acil şifalar versin. 

İlçe: Kartal

Kan grubu:A rh+

Hastane: Kartal Koşuyolu Kalp Hastanesi

Test Kanı Tarihi: 18/02/2018

Ameliyat Tarihi: 19/02/2018

Kan Verilecek Kişi: Vedat Yazıcı 

İrtibat: Serhat S. Yazıcı 

Telefon: 0533 237 0797

İstenilen şartları birazdan resim olarak yükleyeceğim. Şimdiden herkese teşekkür ederim. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Geçmiş olsun. Hangi kan grubunun gerektiği yazılırsa daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Amin, başlıkta yazıyor ama yine yazıyım A Rh +

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
(düzenlendi)

Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İlk 3 kişilik kemik kan ekibni oluşturabildim çok şükür ancak ameliyat bu Allah hiçbirini kullanmak zorunda bırakmasın ama oldu da gerekirse diye 3 kişi daha bulmaya çalışıyorum. Yarına gelip teste girecek 2 arkadaş daha var ama umarım onlardan da sorun çıkmaz. 

tarihinde Serhat S. Yazıcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Teşekkür ederim, 3 taze kan uyumu buldum ve yedeklerini de listeme oturdukları ve çalıştıkları bölgeleri hazırladım. Umarım hiçbirine ihtiyaç olmaz ve sorununuz bir operasyon geçirir. Allah kimlerin şifaya ihtiyacı var ise en kısa zamanda hayırlısı ile versin. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
(düzenlendi)

Çok geçmiş olsun..acil şifalar dilerim

tarihinde TamerErdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...