İçeriğe Yönlendir

Twingo Bursa

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

Merhaba,

2012 yılından itibaren hayatımda olan ve hâlâ aynı sempati ile baktığım ; Renaul Twingo marka otomobiller ile alakalı buluşmalarımızı ve twingo hakkında bilgiler barındıran bir konu oluşturmaya gayret edeceğim.

Şu zamana kadar farklı zamanlarda 3 adet twingom oldu. İnsanların bahsettiği gibi kötü ve başarısız araçlar değiller kesinlikle ama - yönleri bir hayli fazla.

Hali hazırda Twingo Bursa adlı Facebook sayfamızda 1000+ kişiyiz ve gün geçtikçe daha da büyüyoruz. Sayfanın kurucusu değilim ama 5 yıldır ben idare etmeye çalışıyorum.

Her ayın ilk cuma akşamı geleneksel adı verdiğimiz buluşmalar düzenliyoruz.

Ayda bir kahvaltı ve Ramazan aylarında mutlaka eşli bir iftar organizasyonu yapmaya çalışıyoruz.
:) Ara ara buraya organizasyon fotoğraflarımızı atmaya çalışacağım.

G99782.jpg

nOOd80.jpg

bBB1N8.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

@Mehmet Acar2 dan Twiputer aldınız mı :)

KA'mı almadan evvel çok bakmıştım. Ama KA'nın parçasının daha bol olmasından ötürü tercih etmiştim. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Merhaba,
2012 yılından itibaren hayatımda olan ve hâlâ aynı sempati ile baktığım ; Renaul Twingo marka otomobiller ile alakalı buluşmalarımızı ve twingo hakkında bilgiler barındıran bir konu oluşturmaya gayret edeceğim.
Şu zamana kadar farklı zamanlarda 3 adet twingom oldu. İnsanların bahsettiği gibi kötü ve başarısız araçlar değiller kesinlikle ama - yönleri bir hayli fazla.
Hali hazırda Twingo Bursa adlı Facebook sayfamızda 1000+ kişiyiz ve gün geçtikçe daha da büyüyoruz. Sayfanın kurucusu değilim ama 5 yıldır ben idare etmeye çalışıyorum.
Her ayın ilk cuma akşamı geleneksel adı verdiğimiz buluşmalar düzenliyoruz.
Ayda bir kahvaltı ve Ramazan aylarında mutlaka eşli bir iftar organizasyonu yapmaya çalışıyoruz.
[emoji4] Ara ara buraya organizasyon fotoğraflarımızı atmaya çalışacağım.
G99782.jpg
nOOd80.jpg
bBB1N8.jpg
Bu pazar 18 Şubat da organizasyon var mıydı İstanbul Kurtköy Mehmetçik vakfı dinleme tesisinde 4--5 tane Twingo ya denk geldim [emoji4]
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
1 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

@Mehmet Acar2 dan Twiputer aldınız mı :)

KA'mı almadan evvel çok bakmıştım. Ama KA'nın parçasının daha bol olmasından ötürü tercih etmiştim. Güle güle kullanın.

Mehmet Abim bir tanedir ya :) tüm derdimizi çözen adam :)

2 adet almıştım kendisinden twiputer. ama artık Fiesta kullanıyorum . Twingolar hobi olarak devam :)

7 dakika önce, Coşkun Basan yazdı:

Bu pazar 18 Şubat da organizasyon var mıydı İstanbul Kurtköy Mehmetçik vakfı dinleme tesisinde 4--5 tane Twingo ya denk geldim emoji4.png

evet Bolu'da organizasyon vardı. Ben katılamadım ama 28 araç ile güzel bir etkinlik yaptı arkadaşlar. Bursa'dan 3-4 araç gitmişti.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

face den zevkle takip ediyorum grubu, çok eğlenceli şeyler yapıyorlar.Zaman içinde Twingo lar görece görüntüsü itibarı ile kenarda köşede kalırdı, halbuki acaip keyifli işlevsel bir yapısı var, an olarak aranan kasalara katıldılar.

Bence şirin de. vesile ile Twiputersiz twingo olmaz olsun :) . Keyifli sohbetler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

face den zevkle takip ediyorum grubu, çok eğlenceli şeyler yapıyorlar.Zaman içinde Twingo lar görece görüntüsü itibarı ile kenarda köşede kalırdı, halbuki acaip keyifli işlevsel bir yapısı var, an olarak aranan kasalara katıldılar.

Bence şirin de. vesile ile Twiputersiz twingo olmaz olsun :) . Keyifli sohbetler

Arka koltukların öne doğru katlanması en iyi özelliklerinden biridir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

piano sığdırlımış foto görmüştüm

Buzdolabı da var abi :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Twingo aradığım dönemde aklımda en çok kalan kapı iç açma kolunun pahalılığı ve deposunun şekli itibari ile yakıt seviyesi kararsızlığı. Bi de dijital ekranı vardı sanırım, o da zaman zaman sıkıntı çıkartıyor diye okumuştum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
52 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

kapı iç açma kolunun pahalılığı

ömürde kaç defa değişir bir kapı iç açma kolu. napıosun sen araba içinde?

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
ömürde kaç defa değişir bir kapı iç açma kolu. napıosun sen araba içinde?
Genciz o zaman. O KA nin dili olsa da anlatsa :)
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

O KA nin

taam , saç şaseden mamül tabanı delmiştin onu hatırladım

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yeni kasası çok çok güzel arkadan motorlu. Gelse alınabilir. 

renault-twingo-gt-2016_1.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
6 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

kapıları sök

bariyer sikinti olur

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
13 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Twingo aradığım dönemde aklımda en çok kalan kapı iç açma kolunun pahalılığı ve deposunun şekli itibari ile yakıt seviyesi kararsızlığı. Bi de dijital ekranı vardı sanırım, o da zaman zaman sıkıntı çıkartıyor diye okumuştum.

şu anda iç açma kolu adet 40 tl orijinal :) Çağlar abinin dediği gibi iç açma kolu 1 yada 2 kere lazım olur herhalde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fatih Evcin
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba,

Dün büyük bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdik, fotoğrafları paylaşmak istedim :)

Şehir dışından gelen araçlar ile birlikte 51 adet Twingo 11 adet farklı marka araç ve toplamda 134 kişi ile organizasyonumuzu gerçekleştirdik :D

9mlbQZ.jpg

XPpl05.jpg

A1PGLB.jpg:nazar:

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Harika ya :) Organizasyona bakar mısınız. Tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Drone çekimimiz var hazırlandığı zaman onu da paylaşacağım :) 

Çok külfetli oluyor ama keyif alıyoruz bu işten :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...