İçeriğe Yönlendir

Seat Altea Almayı Düşünüyorum Fikirlerinizi Bekliyorum

Mehmet Yeter

Recommended Posts

Mehmet Yeter
(düzenlendi)

Iyi aksamlar butceme ve aileme yonelik arayislarimda wv touran alternatif olarak seat altelari gordum 2005 modelleri 30 ve 35 bin bandinda degisiyor 1.6 ve lpgli olanlari hakkinda fikirleriniz benim icin cok onemli cunku arama kistaslarima gore su anda karsima en mantikli tercih altea cikiyor.

tarihinde Recep Demirci tarafından düzenlendi
Başlık düzenlenmiştir.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Altea ya da touran 1.6 mpi motor o kasaya çok hantal kalıyor. Haricinde güzel geniş ferah ve rahat araçlardır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
22 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Altea ya da touran 1.6 mpi motor o kasaya çok hantal kalıyor. Haricinde güzel geniş ferah ve rahat araçlardır.

Cok asiri bir cekis dusuklugu hissedermiyim 102 beygir yaziyor ama gidisi nedir siz daha iyi bilirsiniz mert hocam 1.9 dizel motorlari nazik diye biliyorum ama yine de yanlis biliyor olabilirim ve birde vergi dezavantaji var.

Yorum bağlantısı
Adnan Ziyangül

Touran, Seat Alhambra'nın muadili değil mi ? Altea bir alt segment sanırım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Şimdi, Mehmet Yeter yazdı:

1.9 dizel motorlari nazik

drag şampiyonu gırtlak doldurulan pd130 için mi nazik denmiş? kim demiş onu?

1 dakika önce, Adnan Ziyangül yazdı:

Touran, Seat Alhambra'nın

turan , alhambranın bagajına soğabilir, alhambra bayağı büyük

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Altea 1450 kilo civarı. 102 beygir ve neredeyse olmayan tork ile gitmiyor valla. 1.9 tdi bakın. Ölümsüz motordur. Caddy de kullanılan 105 hp versiyondur. Yakıt seçmez narin değildir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Manuel vites dusunuyorum. Wv de shrana denk geliyor alhambra. 1.9larina baktim malum sitede cok fazla yok onun icin kafamda soru isareti olustu ayrica km yuksek geldi bana ayrica isin uzmani olmadigim icin dizel isine girmek istemiyorum bilen biri olursa yanimda bakma sansim daha yuksek olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ya 1.6larina tamam diyecegim veya arastirmaya devam 2 cocuklu bir aileyiz performans buyukluk on planda olmali. Bir ara lagunaya cok bakmistim 2.0 motorlarina sonra fiyatlari yukselmeye basladi gecen kartal pazarda iki tane cmax i 33 ve 35 bandinda satiyorlardi birine bindim gaz verip ayagimi gaz cekince arac titriyordu vaz gectim kafalar fena halde karisik.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Temiz Genis Konforlu Aile Araci Fiyat Düştü Acilİlan No: 491379376https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-temiz-genis-konforlu-aile-araci-fiyat-dustu-acil-491379376/detay

Şuna bakın. Yakıt olarak fark yok. Vergide aynı zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Oncelikle tesekkur ederim Mert hocam ilginiz icin aracin artilarini konusmaya gerek zaten kalitesi belli bir arac simdi oncelikle 2005 bir dsg ayrica 2.0 tr de ne kadar var bir de aracin hasar kaydi biraz skintili gibi geldi bana ayrica bir cok parcasi degismis dusunduruyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İki çocuk o kadar çok sorun değilki ya.
Bende de var iki tane. Qashqai her işimizi görüyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İki çocuk o kadar çok sorun değilki ya.
Bende de var iki tane. Qashqai her işimizi görüyor.

Kesinlikle, bize de Megane 4 Sedan  çok çok yetiyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

1.9 çok sağlamdır ama dediğiniz gibi aradığınız aracın 1.9’u zor bulunuyor.

Standart bir aileye C sınıfı sedan veya hb rahatlıkla yetiyor. 

Bazen uzun yol gidileceği zaman dar gelebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Kucuk aracta bagaj problemi yasamak istemiyorum cunku bunu 7 yil yasadim fiesta ile. Ayrica motor verimi konusunda da biraz daha performansli olmasi iyi olur. En azindan 110 bg ve daha fazlasi onun icin arayisa devam diyoruz. Dusuk km li dizel cmax veya benzin lpg 35 bine kadar biraz uzeri olursa bakacagiz durumlara tavsiyelerinize acigim. Ayrica sizlerden bilindik bir arac olursa daha iyi olur. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
19 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Mehmet Bey passata bütçe yeter mi? benimki ya da başkasınınki?

Mehmet Hocam eger bir link varsa veya konusu varsa gonderilirseniz sevinirim en azindan bir fikrim olur ve makul gelirse duruma gore bir plan yapabilirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bizim satılıklarda var. sahibindende trendline 2010 diye ararsınız. ismim aynı.

14 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Göktürk hocam hırs yaptı foruma satacak passatı :)

Ya arayıp duruyor acayip insanlar. bildiğim insana gitse gam yemeyeceğim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
18 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Mehmet Hocam eger bir link varsa veya konusu varsa gonderilirseniz sevinirim en azindan bir fikrim olur ve makul gelirse duruma gore bir plan yapabilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibi-akademisyenden-izlanda-grisi-yetkili-servis-bakimli-520081156/detay

az önce inceledim bende denk geldi.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...