İçeriğe Yönlendir

Seat Altea Almayı Düşünüyorum Fikirlerinizi Bekliyorum

Mehmet Yeter

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu
1 saat önce, Mehmet Yeter yazdı:

Kucuk aracta bagaj problemi yasamak istemiyorum cunku bunu 7 yil yasadim fiesta ile. Ayrica motor verimi konusunda da biraz daha performansli olmasi iyi olur. En azindan 110 bg ve daha fazlasi onun icin arayisa devam diyoruz. Dusuk km li dizel cmax veya benzin lpg 35 bine kadar biraz uzeri olursa bakacagiz durumlara tavsiyelerinize acigim. Ayrica sizlerden bilindik bir arac olursa daha iyi olur. 

11 yıl Fusion kullandım. 2 yetişkin, 2 çocuk iki büyük valiz bebek arabası plaj şemsiyesi, deniz malzemeleri takım elbise vs. ama öyle bir yerleştiriyordum ki bagajda 1,5 lt pet şişe koyacak boşluk kalmıyordu. bazen çocukların ayak altlarına ayakkabı kutusu koyardım onun dışında gayet iyiydi. Fusion bagajı 330 lt civarındaydı. tavsiye ederim olmaz derseniz cmax bakın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Evet haklisiniz bagaj olarak cok iyi fusionun 1.6 dizelini bulmak lazim 1.4 yetmiyor araca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Evet haklisiniz bagaj olarak cok iyi fusionun 1.6 dizelini bulmak lazim 1.4 yetmiyor araca.

yüksek fiyat isteniyor çoğu kez. Düzgün bulursanız tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Evet hocam siz araciniz 41 kere masaallahi var bizim butcenin ustunde kaliyor maalesef hatta su anda tepeoren tarafina gidiyorum konasliya derse geciyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Şimdi, Mehmet Yeter yazdı:

Evet hocam siz araciniz 41 kere masaallahi var bizim butcenin ustunde kaliyor maalesef hatta su anda tepeoren tarafina gidiyorum konasliya derse geciyorum.

yok yok fusion için dedim. benimki ayrı tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Arac diri duruyor gibi. Lakin boyayan usta tamponu rengini tutturamamis. Cok farkli bir tonda gorunuyor. Aracta boyanan degisen durumu nedir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Aracta degisen yok diyor ufak tefek hasar kayitlari oldugunu aktardi surtmelerden kaynakli yaklasik 10 senedir kendinde oldugunu soyluyor evet on tampondaki renk uyumsuzlugu dikkatimi cekti ins. ciddi birsey yoktur cunku kmsine gore oldukca iyi bir araca benziyor. Kendisi emekli bir ogretmenmis bunu satip kucuk otomatik vites bir arac almak istedigini soyluyor. Opel grubuna icim bir turlu isinmadi nedense ozellikle bulundugum yerlerde ecotec motor ve zafira konusunda yuzu guleni gormedim. 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Cmax guzel araba. Farlarini sorunlu yapmislar. Hep bu duruma geliyor nedense. İnternette uygun fiyata bulunabiliyor Allahtan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ahmet hocam buna takilmadim acikcasi cunku Adam ile konustugumda gayet guzel cevaplar aldim ve bu beni memnun etti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Aracin ilginc bir durumu var yalniz aracin 9bin liralik kazasi gozukuyor ancak sahibine gore kaza onceki arac onu da soyle anliyoruz yapilan kaza tarihi bu aracin trafige cikmadan once 14 gun oncesine ait bu nasil aciklasinir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
3 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Plaka değil de şasi ile sorgulayın.

Evet onunla da sorguladik durum ayni.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bugun araca baktirdik aracin dis ozellikleri alakali bir problem yok ancak turbodan ses gelmesi ve yaglanmasi ayrica motorun altinda yag gorulmesinden dolayi exper dyno teste sokmadi bu sorunlar cozuldugunde gelirseniz bakabiliriz deyince aracin sahibi araci tamirciye goturdu bizde tuzla yolunu tuttuk velhasil ya arabalar bizi sevmiyor ya da daha kismet degil sanirim.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
1 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Bugun araca baktirdik aracin dis ozellikleri alakali bir problem yok ancak turbodan ses gelmesi ve yaglanmasi ayrica motorun altinda yag gorulmesinden dolayi exper dyno teste sokmadi bu sorunlar cozuldugunde gelirseniz bakabiliriz deyince aracin sahibi araci tamirciye goturdu bizde tuzla yolunu tuttuk velhasil ya arabalar bizi sevmiyor ya da daha kismet degil sanirim.

Kismet bu isler. Acele etmeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Dun motor testine soktuk gecen anlattigim sorunlar giderilmis hatta usta ile direk gidip konustuk. Turboda yag kecesi degismis bununla beraber pervanelerde degismis. Yag kacaklari giderilmis. Motor performansi 96 beygir cikti. Aracin icinde dizel oldugu cok az anlasiliyor. Yasina ragmen gram trim sesi yok. Konfor on numara. Yol sesi klasik. Aracin omurgasi tabir denilen sasi gibi yerlerde problem yok. 141binde. Ve 2.sahibinden kismet olursa sali gunu aliyoruz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
On 26.02.2018 at 20:45, Mehmet Yeter yazdı:

Aracin ilginc bir durumu var yalniz aracin 9bin liralik kazasi gozukuyor ancak sahibine gore kaza onceki arac onu da soyle anliyoruz yapilan kaza tarihi bu aracin trafige cikmadan once 14 gun oncesine ait bu nasil aciklasinir.

Dosya işlenirken tarih yanlış girilmiş olabilir mi? Şase no ile sorgu yapıyorsanız ve yine aynı kayıt çıkıyorsa bir araştırın.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
19 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Aracimizi almis bulunmaktayiz.

hayırlı olsun içinize sinerek aldıysanız sizden mutlusu yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
2 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Foto ve yorum isteriz hayırlı olsun

Tabiki hocam en kisa zamanda goruslerimi mutlaka yazarim ama 1.6 dizel beni cezbetti acikcasi aracda kendini buyuk arac kullandiriyor gibi degil. 

2 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

hayırlı olsun içinize sinerek aldıysanız sizden mutlusu yok

Tesekkur ederim icimize sinmesi icin cok arastirma yaptim soyle boyle derken bu cikinca karsimiza aldik.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...