İçeriğe Yönlendir

Yeni Peugeot 508

Mahmut Yurt

Recommended Posts

Mahmut Yurt

Cenevre otomotiv fuarından önce yeni 508'in resimleri internete düştü. Bence başarılı bir araç yapmışlar. Peugeot 308'den sonraki yeni tasarım ve kalite algısını gün geçtikçe arttırıyor. Aracın dışı oldukça agresif ve iddalı. İç tasarım ise bana göre dehşet güzel, peugeot çok başarılı iç tasarım yapıyor, malzeme kalitesini de oldukça yüksek tutuyorlar. Ülkemizdeki vergilendirmeden dolayı çok insaflı rakamlarda satılacağını sanmıyorum ancak lansman fiyatı 10-15 Bin arasında düşük olacaktır. 

peugeot_508_2202styp_103.jpg?itok=s5vJS3hc

peugeot_508_2202styp_104.jpg?itok=C0RjSky-

peugeot_508_2202styp_106.jpg?itok=1-FfXsst

peugeot_508_2202styp_301.jpg?itok=6DF6VXb3

peugeot_508_2202styp_302.jpg?itok=PMzVJgGa

peugeot_508_2202styp_303.jpg?itok=rI81tOK7

peugeot_508_2202styp_304.jpg?itok=gvgp-vnp

peugeot_508_2202styp_308.jpg?itok=2Z6RVkog

peugeot_508_2202styp_310.jpg?itok=rsh9W_tn

• Beğen 10
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Dün bende inceledim nette ve gerçekten çok hoşuma gitti. Para olsa alınacak araç gibi duruyor. Peugeot geliştiriyor kendini.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok iyi, arka ve iç tasarıma bayıldım.

Yeni fiyatlar ile 0 km D segment almak şuan bize hayal gibi görünsede, güzel araçlar.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

kasayı pek beğenmesemde iç dizayn vs. baya özgün güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bu nerede satılıyor hemen sipariş vereyim :) 

mükemmel olmuş ben sedan araba sevmem ama bu gerçekten mükemmel olmuş :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

İçi 3008 ve 5008 ile aynı. Tahminim 150 bin bandından girer piyasaya.. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Güzel olmuş, hayret bunda nasıl tableti ayrı yapmamışlar :D 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
4 dakika önce, Cem Işık yazdı:

İçi 3008 ve 5008 ile aynı. Tahminim 150 bin bandından girer piyasaya.. 

Benim tahminim başlangıç seviyeleri olarak, benzinli otomatik 170.000 TL  - Dizel otomatik 185.000 TL civarında olacaktır. Manuel araçlar ise 10.000 TL aşağısı olur. 

1 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Güzel olmuş, hayret bunda nasıl tableti ayrı yapmamışlar :D 

Sürüş poziyonu biraz yüksek olsa, tableti yapıştırırlardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
3 dakika önce, Ahmet Ekici yazdı:

Premium havası var. Motor seçenekleri belli mi?

Yine tahmin,1.2 turbo benzinli,1.6 dizel 2.0 benzin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Resimleri detaylı inceleyince fark ettim. Camlara çerçevede koymamışlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Resimlerde güzel görünüyor,umarım içerik olarakda iyi olur.Sınıfının en küçük bagajlarından birine sahipti.Yeni kasada bunu düzeltmişlerdir umarım.

Ön tasarımı eski makyajlı kasaya benzer olmuş ama arka ve iç tasarımı başarılı bence.

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Resimleri detaylı inceleyince fark ettim. Camlara çerçevede koymamışlar.

Onceki kasanin da Isvec'te satilan ara makyaj oncesi versiyonda citasiz olani vardi. Iki tane orda gordum baska da gormedim nedense. Ama ben bu resimlerde citali gibi gordum sanki. Kapi acik gorsek tam belli olacakta. Neyse nasilsa alamayacagim kafami karistirmaya gerek yok. :-)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
14 dakika önce, A. Yıldırım Yıldız yazdı:

Onceki kasanin da Isvec'te satilan ara makyaj oncesi versiyonda citasiz olani vardi. Iki tane orda gordum baska da gormedim nedense. Ama ben bu resimlerde citali gibi gordum sanki. Kapi acik gorsek tam belli olacakta. Neyse nasilsa alamayacagim kafami karistirmaya gerek yok. :-)

Dediğiniz gibi alamayacağımız için kafa karıştırmayalım ama yine de söyleyeyim içimde kalmasın :D 5. resimde kapı açık, çıta yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
27 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Dediğiniz gibi alamayacağımız için kafa karıştırmayalım ama yine de söyleyeyim içimde kalmasın :D 5. resimde kapı açık, çıta yok.

Çıtasız, tabi bu durum avantaj mı dez avantaj mı ilerleyen zaman gösterecek. 406 coupe versiyonunda çıtasız camdan dolayı şikayet çoktu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Güzel olmuş... Yalnız o joystick vites sanki el freni kolu gibi duruyor, yanlışlıkla kuvvetli çekilip elde kalabilir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Sonunda şu arabanın tipini düzelte bildiler... Ben çok beğendim... 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pejo pejodur, fazla havalı olmuş markasına göre. mesela hundayinin S class segmente giriş çabası vardı? hatırlayan var mı?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

pejo pejodur, fazla havalı olmuş markasına göre. mesela hundayinin S class segmente giriş çabası vardı? hatırlayan var mı?

Öldürdün markayı, Çağlar bey:D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

elimi bile sürmedim,valla, ama  hayaller mayami, gerçekler kasımpaşada işkembeci.. pek de severim, sirkeli bol sarımsaklı.......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

oldum olası direksiz camlara bayılırım. 

örnek: 56 direksiz chevrolet

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Resimdeki donanımda dizelinin fiyatı 200 civarında olur bence

Benzinli kısmında 1.6 litre 180 ve 225 bg güç üreten motorlara yer verilirken, dizel de ise 1.5 ve 2.0 litrelik 130, 160 ve 180 bg şeklinde olacakmış. Şanzımanda 6 ileri manuel veya 8 ileri otomatik seçeneği olacakmış. Fiyatıyla ilgili henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığı yeni Peugeot 508 Eylül ayından itibaren global pazarlarda satışa sunulacak diyorlar...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...