İçeriğe Yönlendir

Yeni Peugeot 508

Mahmut Yurt

Recommended Posts

M.Fatih Yüce
11 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Ben eat8 5008 i bekliyorum. Alıp biraz eskitseler de fiyati düşse :rolleyes: rakipsiz olacak ikinci elde

1,6 eat6 dizelini test ettim beğenseydim alacaktım.Buraya 1,6 üstü araç nerdeyse hiç gelmeyecek yakında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
On 22.02.2018 at 17:55, Çağlar Bayur yazdı:

pejo pejodur, fazla havalı olmuş markasına göre. mesela hundayinin S class segmente giriş çabası vardı? hatırlayan var mı?

Genesis sanırım abi?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
18 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-my-alp-auto-dan-hatasiz-genesis-529604353/detay

bunlardandı. sıfır fiyatını anımsamak istemez o zaman alanlar :)

Senesini tam hatırlamıyorum ama lineaların 26 bin TL olduğu zaman Genesise bayide 202 bin fiyat etiketi vurulmuştu.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Spor sedan çizgilerini korumuşlar. Arkasına ısınamadım gerçekte görmem lazım. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Coupe side varmış 406 coupe zamanında güzel gelirdi gözüme (hala öyle) bu da efsane olmuş6a71c03e610427e07302af64c1f2a4be.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
21 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Coupe side varmış 406 coupe zamanında güzel gelirdi gözüme (hala öyle) bu da efsane olmuş

O tavan ne öyle :nea: Makyajlanınca bişeye benzer o zaman düşünebilirim :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Efe Serhan Oğuz

Yerden yüksekliği 60 mm azaltılan yeni 508 aslında eskiye oranla 80 mm daha kısa fakat genişlik 20 mm artmış. Bunun sonucunda ortaya oldukça spor duran bir sedan çıkmış.

Nevi şahsına münhasır ön ızgarası, agresif duran ön ve arka farları ve çerçevesiz kapıları ile öne çıkan aracın bagaj kapasitesi, uzunluktaki azalmaya rağmen 487 litreye çıkmış. Hacim rakiplere göre geride kalsa da kullanışlılık, daha iyi açıklık sayesinde arttırılmış. Arka koltuk sırtlıkları katlandığında sunulan depolama hacmi ise 1,537 litre.

Peugeot yelpazesinin tamamında sunulan i-Cockpit'in önünde yine markaya özel şekilde alçağa konumlanan küçük direksiyon yer alıyor.

Boyutu 12.3" olan dijital gösterge paneli ise göz hizasına uyacak şekilde 308, 3008 ve 5008 gibi modellerdeki gibi yukarıya taşınmış. Merkezde yer alan dokunmatik bilgi eğlence sistemi ekranının boyutu ise 10 inç.

Ambiyans aydınlatması ve masajlı koltuklar ile şımartılan kabinde sunulan döşeme malzemeleri arasında deri, Alkantara ve gerçek ahşap yer alıyor.

Otomatik acil durum freni, adaptif hız sabitleyici, otomatik uzun far asistanı, şerit takip sistemi ve trafik işareti tanıma gibi bolca güvenlik donanımlarından yararlanan yeni 508, opsiyonel olarak "gece görüşü" ile de alınabilecek.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

deli para 177 bin tl,aracın içi çok güzel de kasayı farlar hariç beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

170'e düşük kilometreli opsiyonlu şıkır şıkır f10 520i alır geçerim. Peugeot markasının yüzü 2 sene sonra eskimeye mahkumdur. Temennim 3008'de değiştirilen motor faciasının bunda da yaşanmaması.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Mesut Eyibil yazdı:

deli para 177 bin tl,aracın içi çok güzel de kasayı farlar hariç beğenmedim.

%100 katılıyorum ancak 1.3 motor Corsa 102900 TLcik... idi geçen ay tabii

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
1 saat önce, Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

170'e düşük kilometreli opsiyonlu şıkır şıkır f10 520i alır geçerim. Peugeot markasının yüzü 2 sene sonra eskimeye mahkumdur. Temennim 3008'de değiştirilen motor faciasının bunda da yaşanmaması.

Ayni kilometre ayni yaştaki 508 kac para ediyor?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bu segmentde Passat harici değerine değer katan yada koruyan yok.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Focus arızalanınca ikame olarak 1 haftadır 2016 model 508 kullanıyorum. Otomatik vitesi felaket. yakıtı cüssesine göre iyi, iç hacmi - bagajı gayet iyi.  Araçta bir Alman aracının tokluğu yok.  yenisi de bence çok farklı olmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

valla ben beğendim ne yala söyliyeyim. D segmentinde tasarım ve donanım olarak en iddialı modellerden biri. Fiyat olarak hakikaten yüksek ancak bu segmentte zaten ucuz araba kaldı mı ki. Meganın full donanım ve paketleriyle 145 000 TL olduğu bir yerde bence bu araç için 177 çok değil.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
41 dakika önce, Erhan Doruk yazdı:

Focus arızalanınca ikame olarak 1 haftadır 2016 model 508 kullanıyorum. Otomatik vitesi felaket. yakıtı cüssesine göre iyi, iç hacmi - bagajı gayet iyi.  Araçta bir Alman aracının tokluğu yok.  yenisi de bence çok farklı olmayacaktır.

2016 larda EAT6 tam otomatik vites olması gerekiyor. Memnuniyetsizliğinizin sebebi nedir? Almak için araştırdığım bir araç olduğundan soruyorum. Yanlış anlama olmasın. 

Yeni kasayı bende çok beğendim.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
5 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

2016 larda EAT6 tam otomatik vites olması gerekiyor. Memnuniyetsizliğinizin sebebi nedir? Almak için araştırdığım bir araç olduğundan soruyorum. Yanlış anlama olmasın. 

Yeni kasayı bende çok beğendim.

Vites geçişleri sarsıntılı. Sanırım bendeki otomatikleştirilmiş manuel şanzımanlı.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Sani Gerşon
3 dakika önce, Selçuk Keleş yazdı:

Manueli yokmuş :nea:

Sana otomatik yakışır zaten :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Kaç defa söyliycem eksozu ve vitesi olmayan araç tekerli ayped’dir diye :) 

Bana özel bi tane çıkarsınlar nolcak ki 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Aracın arkası stopları fena. 90’lar amerikan araçlarını andırıyor. Önden de iyi. Bol led ekranlı Uçak kokpiti tasarıma sahip iç dizaynı ise güzel. Ama ben ben fazla ekran sevmiyorum. Ekran olayı hiç cezbetmiyor beni. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

İç ve dış dizayn 1o numara. Fakat parası eder mi etmez mi, kalitesi iyi mi kötü mü bilemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

fiyat hepsinde çok, yalnız bu fiyata çıktığımda iş değişirdi, mondi nasıl, makyaj yemiş... favorim steyşın olanı olurdu, alabilsek tabii, 2.0 dizelse elzem... awd de cabası...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...