İçeriğe Yönlendir

Mondeo I - Yol Bilgisayarı Sorunu

Bora Demirci

Recommended Posts

Bora Demirci

Merhaba 96 model mk1 kasa modeo aracım yol bilgisayarında hiç görüntü yok aracı yeni aldım ekranı söktüm soketi kasten takılmamış sonra yerine oturttum soketi kontağı açtım ortasında kırmızı lamba yanıyor başka hiç bir tepkime yok düğmeler bile basmıyor 40 saniye felan geçinir kırmızı lambada sönüyor sorun nedir acaba ?

Yorum bağlantısı
Alp Kaya

arkadaşım aracında bir arıza olabilirmi acaba.gizlemek için sökülmüş olabilir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o bilgisayar o modelde arıza göstermez gizliyecek bir şeyi olmaz.

Arcınız ghia mı?

Yorum bağlantısı
Bora Demirci

Eve Çağlar bey ghia soket biraz tozdu vd40 sıktım taktım sonuç aynı 

Bir saat önce, Alp Kaya yazdı:

arkadaşım aracında bir arıza olabilirmi acaba.gizlemek için sökülmüş olabilir

Alp bey aklıma gizlenmek istenen bişeyimi diye geldi soketi taktım aracı çalıştırdım tüm herşey normal görünüyor 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ciddi bir veri yok zaten.
Yol bilgisayarını ebay’de bulabilirsiniz muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Bora Demirci
11 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ciddi bir veri yok zaten.
Yol bilgisayarını ebay’de bulabilirsiniz muhtemelen.

Abi saatin bozulma olasılığı var Ozaman. Acaba arabayla ilgili bişeyim diye merak ettim İstanbul'da bir çıkanında bu saati buldum 150 TL dedi acaba tesisattamıdır diye boşa Almayım dedim olmazsa getirtip bakacağız Artık

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek
On 03.03.2018 at 11:25, Bora Demirci yazdı:

Abi saatin bozulma olasılığı var Ozaman. Acaba arabayla ilgili bişeyim diye merak ettim İstanbul'da bir çıkanında bu saati buldum 150 TL dedi acaba tesisattamıdır diye boşa Almayım dedim olmazsa getirtip bakacağız Artık

Bence saat bozulmuştur... 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Nezih Binbay
Bora Demirci yazdı:

Bora bey benim aracında yol bilgisayarı aynı şekilde çıkmacıdan aldınızmı almadıysanız hala duruyormu acaba aradan bayağı zaman geçmiş ama telefon veya adres varmı teşekkürler

Yorum bağlantısı
Bora Demirci
Nezih Binbay yazdı:

Bora bey benim aracında yol bilgisayarı aynı şekilde çıkmacıdan aldınızmı almadıysanız hala duruyormu acaba aradan bayağı zaman geçmiş ama telefon veya adres varmı teşekkürler

Merhaba ben sıfır saat getirdim sorun düzeldi saatlerin tamiri olmuyor zamanla bozuluyor eğer isterseniz saat konusun da yardımcı olurum 0506 280 2171 sıfır olarak var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...