İçeriğe Yönlendir

Megane 3 GT Lİne ST Led aydınlatma

TamerErdoğan

Recommended Posts

TamerErdoğan
(düzenlendi)

Merhabalar Aracımın ön konsoluna ve ön kapılara deneme amaçlı led aydınlatma yaptırdım...Benim görünüş itibarıyla hosuma gitti ancak sizinde Fikirlerinizi merak ediyorum

tarihinde TamerErdoğan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Günaydın abi. Her yer karanlık  ama  :)

Gece sürüşünde gözleri yormaz mı yada dikkat dağıtmaz mı?

Çok orijinal olmuş elinize emeğinize sağlık. 

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
Şimdi, Erdoğan Temur yazdı:

Günaydın abi. Her yer karanlık  ama  :)

Gece sürüşünde gözleri yormaz mı yada dikkat dağıtmaz mı?

Çok orijinal olmuş elinize emeğinize sağlık. 

Sabah erken saatlerde çektiğim için öyle görünüyor..Gece giderken beni rahatsız etmiyor cünkü konsoldaki aydınlatmanın bir kısmı altta kalıyor direk vursa olabilirdi birde telefonla çektiğim için parlak çıkmış @Erdoğan Temur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Işık göz almıyor ve homojen dağılıyorsa sorun yok demektir. Her araca yakışmıyor bu görsel.

Yoksa premium markaların bile fabrikasyon kullandığı bir ilave oldu artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kısalarda led çok sağlam bi far çizgisi yakalamış gibi duruyor. Onun bi tam foto'sunu alalım.

Bu arada aklınızda olsun, fren ve sis farları voltaj kontrollüdür. Led takarsanız direnç takmak zorundasınız yokda CLIP ile hatayı sildirip yakabilirsiniz ampülleri ancak. Voltaj düşük geldiğinde sistem anında kapatıyor kendini.

GT Line'larda mercekli aydınlatma mevcut muydu bu arada farlarda?

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

Evet mercekli farlar resimlerini eklerim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Zamanında ürün inceleme yarışmasına çekilmeliydi bu video. Güzel olmuş tebrikler. Led far ışık deseninden pek bişey anlamadım. :) 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Güzel olmuş hayırlı olsun. Aracın içindeki neon aydınlatmalarda hoş. Ama bizim dikkatimiz hala android multimedia da, neden acaba :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
Zamanında ürün inceleme yarışmasına çekilmeliydi bu video. Güzel olmuş tebrikler. Led far ışık deseninden pek bişey anlamadım. [emoji4] 
Ürün inceleme yarismasi bitti diye düşündüğüm icin yapmadım..birde zaten yeni 1 haftalik bir olay daha ondan yani

Güzel olmuş hayırlı olsun. Aracın içindeki neon aydınlatmalarda hoş. Ama bizim dikkatimiz hala android multimedia da, neden acaba :fiuw:
En kisa zamanda onu da yapmaya calisicam [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...