İçeriğe Yönlendir

Mini 0906 Araç Kamerası incelemesi 2 Kanal + 7/24 Park Modu

Olgu Erhan

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Cihaz çok güzel cidden,ön arka olması çok iyiymiş, 50-60 dolar seviyelerinde olsaydı tadından yenmezdi.inceleme ve paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Cihaz çok güzel cidden,ön arka olması çok iyiymiş, 50-60 dolar seviyelerinde olsaydı tadından yenmezdi.inceleme ve paylaşım için teşekkürler.

Yani indirim kodu ile 92 dolar en iyi fiyat aliexpreste 100 $ dan aşşa yok.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Bir saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

@Olgu Erhan hocam bunların garantisi nasıl işliyor? 1 yıl  içinde arızalanırsa çöp mü oluyor

1 yıl garanti veriyorlar, arızalı ürünleri geri kargolayınca değişim olayı oluyor.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
ooooooo good 

:fiuw:

Fantaztik alet demi [emoji4]

Sen birde o paylaştığım linkleri indir izle. Böyle bir netlik yok.

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

bunun kablo uzunlugu ne kadar birde park modu sensoru extadanmi satin almak gerekiyor

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
bunun kablo uzunlugu ne kadar birde park modu sensoru extadanmi satin almak gerekiyor

Videoda bol bol anlattım ama park kiti ayrı satılıyor.

Kablosu baya baya uzun ( arkaya giden )

Çakmaklık kablosuda yanlışım yoksa 3 metre gibi yani kapı fitillerinden kolayca gizleyerek aşşağıya yetişiyor :)
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Bu kod SADECE depomuzdaki ürünler {@ wid @} için geçerlidir..

Diyor.

Fakat zaten kodsuz fiyatı da 495 TL yazıyor. 105 dolardan daha ucuz yani :D

Bu fiyata GPS anteninin dahil olup olmadığı anlaşılmıyor.

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Diyor.
Fakat zaten kodsuz fiyatı da 495 TL yazıyor. 105 dolardan daha ucuz yani [emoji3]

Gps dahil içinde. [emoji111]️️
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Diyor.
Fakat zaten kodsuz fiyatı da 495 TL yazıyor. 105 dolardan daha ucuz yani [emoji3]

Linki düzelttim. Kodsuz fiyatı 495 tl yani 126 dolar. Kod girince 105 dolar yani 415 tl.

https://m2.tc/82cT kod lenymny 105 $
( 415 tl ) Gps dahil.

32b29c110192e66fef1a9bb7c20225ee.jpg
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Kodu yalnızca tekli alımlarda kullanabilirsin.

Alamadık gitti yahu :(

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
17 dakika önce, Rıdvan Ergün yazdı:

Kodu yalnızca tekli alımlarda kullanabilirsin.

Alamadık gitti yahu :(

Buyrun

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
On 01.04.2018 at 07:23, Olgu Erhan yazdı:

Linki düzelttim. Kodsuz fiyatı 495 tl yani 126 dolar. Kod girince 105 dolar yani 415 tl.

https://m2.tc/82cT kod lenymny 105 $
( 415 tl ) Gps dahil.

32b29c110192e66fef1a9bb7c20225ee.jpg

Yardımların için çok teşekkür ederim. İndirim kodunu kullanarak Gearbest'ten 105 USD fiyatla satın aldım.

Bugün 2 Nisan. Bakalım ne gün ulaşacak :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
8 dakika önce, Rıdvan Ergün yazdı:

Yardımların için çok teşekkür ederim. İndirim kodunu kullanarak Gearbest'ten 105 USD fiyatla satın aldım.

Bugün 2 Nisan. Bakalım ne gün ulaşacak :)

Yok canım biişi yapmadık, bizimkisi sepete ekleme hizmeti :sandalye:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)
Bir saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Yok canım biişi yapmadık, bizimkisi sepete ekleme hizmeti :sandalye:

Benim -her nedense- yapamadığım bir işti sonuçta :)

Teşekkür ediyorum da, sonuçta masrafa soktun beni. Senin paylaşımları izleye izleye, dayanamadım aldım :D

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Olgu Erhan
On 18.04.2018 at 12:30, Rıdvan Ergün yazdı:

2 Nisanda verdiğim sipariş üzerine kamera bugün elime ulaştı :)

Şahane, Allah kaza bela göstermesin. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Rıdvan Ergün

Bu konu başlığının sahibi Olgu Bey'in değerli bilgilendirmeleri sonucu araç kameralarımı satın alıyorum. En son bir yıldır mini 0906 modelini kullanıyordum. İhtiyaç olmadığı için daha önceleri dikkat etmemiştim. Ancak son bir aydır kayıtlarda sorun olduğunu gördüm. Şöyle ki:
Kayıt sürecinde kopukluklar var. Mesela 3 saatlik bir yolculukta kamera toplamda 45 dakika kayıt yapmış oluyor. Ya döngüsel kayıtta aradaki kayıtları siliyor veya zaman zaman kayıt yapmaya ara veriyor. Değişik sd kartlarla denedim, sonuç aynı. Kayıt aralıkları kesik kesik. Bu haliyle güvenilmez ve işe yaramaz halde. Alalı daha bir yıl ancak oldu. 100 küsur Dolar para vermiştim. Söküp atmak istemiyorum. Format atılsa çözüm olur mu, format nasıl atılır, bilemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu konu başlığının sahibi Olgu Bey'in değerli bilgilendirmeleri sonucu araç kameralarımı satın alıyorum. En son bir yıldır mini 0906 modelini kullanıyordum. İhtiyaç olmadığı için daha önceleri dikkat etmemiştim. Ancak son bir aydır kayıtlarda sorun olduğunu gördüm. Şöyle ki:
Kayıt sürecinde kopukluklar var. Mesela 3 saatlik bir yolculukta kamera toplamda 45 dakika kayıt yapmış oluyor. Ya döngüsel kayıtta aradaki kayıtları siliyor veya zaman zaman kayıt yapmaya ara veriyor. Değişik sd kartlarla denedim, sonuç aynı. Kayıt aralıkları kesik kesik. Bu haliyle güvenilmez ve işe yaramaz halde. Alalı daha bir yıl ancak oldu. 100 küsur Dolar para vermiştim. Söküp atmak istemiyorum. Format atılsa çözüm olur mu, format nasıl atılır, bilemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi

Format değil de.
Üreticinin sitesinden yazılım indirilip hafıza kartına kaydedilip oradan yükleniyor diye biliyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...