İçeriğe Yönlendir

2013 Fluence Icon 1.5 EDC Almalı mıyım?

Furkan Kibar

Recommended Posts

Serkan Aktay
20 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Hic yetkili servise girmemis arabaya bakmaya bile gitmem açıkçası.

+1000

Kendiniz aracınız olarak bakın araca. Yani yeni bir araç aldınız ilk bakımı geldi. Özel servisemi, yetkili servisemi gidersiniz? Benim çevremde ilk bakımına bile yetkili servise girmemiş araç hiç olmadı. Şirket yada filo kokusu aldım işin açığı. 

Şahsi görüşümde eğer 22 yaşında olsaydım koca fluenceye bineceğime illa renault olacaksa megane bakardım. Hala aynı fikirde olduğuma göre demek ki daha yaşlanmamışım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar
1 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

+1000

Kendiniz aracınız olarak bakın araca. Yani yeni bir araç aldınız ilk bakımı geldi. Özel servisemi, yetkili servisemi gidersiniz? Benim çevremde ilk bakımına bile yetkili servise girmemiş araç hiç olmadı. Şirket yada filo kokusu aldım işin açığı. 

Şahsi görüşümde eğer 22 yaşında olsaydım koca fluenceye bineceğime illa renault olacaksa megane bakardım. Hala aynı fikirde olduğuma göre demek ki daha yaşlanmamışım :D

Saygıdan abi diyorum yoksa grubda üyelerimizce Gençciz tecbürelerinizden yararlanmak istiyorum tabikide ancak gerçekten bir servis kaydı yok ise bende vazgeçeceğim gibi görünüyor. Ancak kafamdaki bir diğer soruda kiralık araç olsa idi en azından bir yerinde hata olurdu diyede düşünüyorum (tabii araca bakmadım hatasız olduğu söylenildi). 

3 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

aynı motorlu fusion'u 300 binde sattım alan arkadaş 2 senedir biniyor

tabikide çok haklısınız. Dizel otomatik performansı cezbediyor o kadar yakıtıda ekonomik olması çok avantaj. daha onceki aracım Dizel otomatik cmax 2006 modeldi yakıt konusunda bi haylı yakıyordu :) Perfomansı cezbediyor beni naylonun :D 

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
24 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

2010 focus bırakılıp niye 2013 naylona geçilyor?

dizel otomatik kombinasyon özürlülüğünden olabilir :)

Bizde istiyoruz  tdci+otomatik vites ama 2015 yılında oyun bittiğinde ,oyun şimdi başlıyor sloganıyla piyasaya girmekle çok geç kaldılar.

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar
4 dakika önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

dizel otomatik kombinasyon özürlülüğünden olabilir :)

Bizde istiyoruz  tdci+otomatik vites ama 2015 yılında oyun bittiğinde ,oyun şimdi başlıyor sloganıyla piyasaya girmekle çok geç kaldılar.

+100 çok doğru tespitiniz eğer maddi gücüm yetse zaten hiç düşünmeden yeni dizel otomatik focus almak isterim gözüm kapalı ama maalesef benzinli otomatik son kasa bile alamam beni fluenceye yönlendiriyor yoksa Ford kral araba gerçekten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
+100 çok doğru tespitiniz eğer maddi gücüm yetse zaten hiç düşünmeden yeni dizel otomatik focus almak isterim gözüm kapalı ama maalesef benzinli otomatik son kasa bile alamam beni fluenceye yönlendiriyor yoksa Ford kral araba gerçekten
Aynı sebeplerden dolayı megane 1.5 dci edc touch plus aldık 3 ay önce. Yakıt ekonomisi ve 20.000 km de 1 servise girmesi çok iyi. Trim sesleri var ama müziğin sesini açınca geçiyor [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
8 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

63 bin TL normal piyasası mı 2013 floresanlarda :s

Bu para o model arabaya çok bence

@Ali Gök kullandı bilgi verir görünce

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Fluence alınabilir bir araba ama bahsettiğiniz fluence değil. Geçmişi nedir diye sorunca muallak cevaplar geliyorsa o araba alınmaz.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

63.000 TL ye ben olsam almam. çok fazla kullanma fırsatım oldu. şehir içinde uzun yolda. Edc ile ilgili çok bir şikayetim yoktu aslında ama biraz kararsız vites. ön far ampulü sürekli patlıyordu bizde ki kiralık aracın :D  yakıt konusunda çok iyi. 6 - 6,5 lt ortalama ile şehir içinde gezersin yani. amaaa hiç bir zaman ford'un yol tutuşuna sahip olamazsın. şuan kullandığın araçtaki yol tutuşu çok arasın gibime geliyor. Ben 63.000 TL bir araca verecek olsam ilk tercihim c-max olurdu herhalde. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bu hafta arkadaşım 2014 Model Fluence Touch Plus ( Hız Sabitleme, Anahtarsız Giriş-Çıkış-Çalıştırma, Çelik Jant, Sis Farı ), 1.5 dci EDC 'yi  54.000'e aldı. 

Tek parça boya, full yetkili servis bakımlı ve 4 bin km önce trigeri değişmiş bir araç. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ümit Kaan

Çalıştığım şirkette var bu arabadan rüzgar sesini çok alıyor.

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
(düzenlendi)

Valla benim aracımda taşıt tanıma var sirket aracı imiş ama benim için önemli olan kısmı km si 24 binde aldım aracı servis kaydı vardı 2 tane..Bütün hepsini kontrol ettirdikten sonra aldım şükür ki hiç bir sorun yok ne motorunda ne yürüyeninde  ama arastırmak önemli tabi

Biirde gerçekten piyasada ,Fluence fiyatlarında ciddi bir yükselme var bende ek arac olarak baktım ama 5-6 bin fark var sizin alıcagınız arabanın ortalama max 57-58 olmalı fiyat (Bence)

tarihinde TamerErdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Şirket arabasını aldım, alırım, yeterki istediğim temizlikte olsun. Etrafta nice şahıslar biliyorum şirketten beter kullanan, servis kaydı vs olmayan. Kayıtsız bu araçtan ise koşarak uzaklaşırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

focusdaki konforu ve yol tutuşu fluance da kesinlikle bulamayacaksınız, focusla girdiğiniz virajı fluance ile girdiğinizde kesinikle güven vermeyecek ve benim yaşadığım gibi soğuk terler dökeceksiniz ve sadece bi yerden bir yere sakince gidip gelmeye işe yarayacağını anlayacaksınız, alınmaz değil ama focus dan fluance geçmek sizi üzebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
17 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

aynı motorlu fusion'u 300 binde sattım alan arkadaş 2 senedir biniyor

teşvikiye de ev i olup eminönünde çalışıyorsa ne olacak hocam?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bir önceki aracım 2012 makyajsız kasa privelege sunroof anahtarsız giriş çalıştırma yokuş kalkış navi mercekli bi xenon vs full  1.5 dci edc vites olan modeliydi. 180 binde aldım 189 binde sattım şanzıman arızası çıkınca galeriye verdim. Edc vites 1 den 2 ye geçerken yavaş hızlanmalarda sallıyordu özellikle klima açıkken daha çok oluyordu aracı gerçekten almayı düşünüyorsanız vites kutusuna öok dikkatli baktırın bahsettiğim sorunları yaşayan bi arkadaşım 11 bin tl ye yakın masraf yaptı.  şuanda kullandığım c elysee 1.6 dizel manuel yazılımlı olmasına rağmen fluence daha çok yakıyordu güvensiz dengesiz bi araç ben olsam başka bi model bakardım yinede sizin tercihiniz. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

teşvikiye de ev i olup eminönünde çalışıyorsa ne olacak hocam?

tramvay var oraya öpsün başına koysun. Teşvikiyede ne arabası?  4.6 Range alır oturur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

tramvay var oraya öpsün başına koysun. Teşvikiyede ne arabası?  4.6 Range alır oturur.
Hocam alsana bi tane bana, duster la olmuyor buralarda :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
48 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

4.6 Range alır oturur.

4.6 range alınca zaten ya oturur ya da oturur, otoparkta çok şık durur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
24 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Hocam alsana bi tane bana, duster la olmuyor buralarda :D

Neydi sizin ordaki AVM? cities mi? Oranın önüne yola şöförle bırakman lazım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

8888 adet somunla modifiyeli şahanın istinyepark valeye teslim videosu trendy yutupta.. daçyayla da yapsak?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
23 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Neydi sizin ordaki AVM? cities mi? Oranın önüne yola şöförle bırakman lazım.

City's hocam, yola Vogue bıraktık mı, koşa koşa gelip alıyorlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Evet aracaca bakmam ile aracı beğenmemem 5 dk sürmedi resimlerden çok çok farklı olması helede satıcının güvenilir biri olmaması aracı rafa kaldırmama sebep oldu. Hepinize çok çok teşekkürler ediyorum değerli bilgilerinizi paylaştınız benimle. :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...