İçeriğe Yönlendir

Hangisini Alırsınız?

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

Nacizane bir tablo oluşturdum,numara verdim. Hangisini alırdınız.

Anket yapacaktım ama özelliği bulamadım.

kO86zJ.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

aralarında uçurum yok,en mantılısı SSD olan bir cihaz almanız, SSD olmayan cihaz ile listedeki cihzalar arasında bir fark hissetmezsiniz. SSD cidden çok fark ettiriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
(düzenlendi)

i7 işlemci tercih edilirse, daha iyi olur. SSD kesinlikle olmalı.

Listenizde ,sağ alta ki mühür dikkatimi çekti. Listeyi, Onaylatınız mı:D

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

3 numara tercihim olurdu. Yerinde servis hizmeti dahilse 3 ü eler 5 numara dell alırdım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

i5 eğer disk ssd ve ram iyi ise çoğu iş için fazlasıyla yeterli oluyor. Ben üniversiteye i5 alıyorum. i5 sistemlerde yeni nesil oldukça başarılı. ekonomik olarak epeyce farkediyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

3 en mantıklısı...Ssd olmazsa olmazın olsun ne alırsanız alın.Ram en az 8 olmalı...

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Bu vakitten sonra SSD olmayan makina alınmaz :)
Ben de 3 diyorum.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
8 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

i7 işlemci tercih edilirse, daha iyi olur. SSD kesinlikle olmalı.

Listenizde ,sağ alta ki mühür dikkatimi çekti. Listeyi, Onaylatınız mı:D

Evet hanım onayladı. Eski bir resmi evrak.

Ben de 3 numarayı düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hp ve Dell kullanmış biri olarak Hp kapımdan içeri sokmam artık. tercihim 5. sıradaki Dell olurdu. Bir de ssd olursa tadından yenmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Uslu
(düzenlendi)

Lenovo olsun da xp olsun. Taş gibi bilgisayarlar yapıyorlar. 

İ7 olması İ5 den iyi olacağı anlamına gelmiyor. Ne İ5 ler var İ7 lere fark atar.

Önemli olan işlemci modelinin yeni, hızlı ve dayanıklı olması hala üreticisi tarafından destekleniyor olması.

Benim tercihim kesinlikle 3. seçenek olurdu. 8.nesil İ5 işlemci kullanmışlar bilgisayarda. SSD ye gelirsek büyük ihtimalle sanal, hatta sanal.

Yani içinde iki ayrı hard disk yok. Genel olarak bilgisayar açılıp kapanırken daha çok kullanacak ve gerçek bir SSD disk havası yaratmaya çalışacaktır.

Ekran kartı da gerçek bir ekran kartı değil ama ayrı bir işlemcisi var bilgisayarın içinde. O yüzden casper dan hp den (bazı modellerinden) çok çok iyi performans sunar.

Bende bir Lenovo (G5070 i7) kullanıcısı olarak kesinlikle 3. seçeneği al derim. Ekranı full hd, parmak izi okuma var, ram 8 gb ki bu saatten sonra alınacak bilgisayarda 8 gb tan aşağı ram olmamalı.

tarihinde Osman Uslu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Caner Göktaş

Emeğe bak ya :D Tabi o zamanlar bilgisayar toplama sihirbazları yok sanırım :D 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Caner Göktaş

Bu tarz bir evrak benimde hazırlamam gerekiyor sanırım. Bu arada arkadaş bilgisayarı aldı mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...