İçeriğe Yönlendir

Ka - Workshop Manual - Servisler İçin Tamir Klavuzu

Serkan Yıldırım

Recommended Posts

Serkan Yıldırım
(düzenlendi)

Selam arkadaşlar, nette bizim oğlanın tamirini yapanlardan bazıları, bu klavuza göre hareket ediyorlar. Nette bir hayli araştırdım ama bir kaç dolar ver sana pdf yollayalım tarzı sitelerden başka bir şey bulamadım. Açıkcası araç için değer ancak dolandırılma ihtimali de çok yüksek. Bu neden bu kadar önemli, basit ve karmaşık arızaların giderilmesi ve bakımları için gerekli tüm bilgiler mevcut. 

Daha önce Ford Ka için alanınız oldu mu ? Güvenilir olarak nereden temin edebiliriz ?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tamir dökümanı hangi parçanın nasıl sökülüp nasıl takılacağını anlatır. Arıza giderilmesi için dolaylı yoldan kullanabilirsiniz.

@Yunusemre ARI da olabilir diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Yıldırım

Bende de öyle bir hissiyat var :) Nasıl temin ettiğini söylerse, ben de bir tane almak istiyorum. eBay'de buldum bir iki tane ama doğru model mi emin olamıyorum. Bir de direksiyon sağ tarafta haliyle, başka tasarımsal değişiklik var mıdır bilemedim.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Ford araçlar için parça kodu ve elektrik semaları servis klavuzlarının olduğu cd ler mevcut bende.Löseve bağış karşılığında gönderebilirim.

• Beğen 4
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
15 dakika önce, Musa Değerli yazdı:

Ford araçlar için parça kodu ve elektrik semaları servis klavuzlarının olduğu cd ler mevcut bende.Löseve bağış karşılığında gönderebilirim.

Micro cat mi?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
4 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Micro cat mi?

Microcat 2016 ve TIS 7.03

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Microcat 2016 ve TIS 7.03
Mümkünse ben de istiyorum :)
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
4 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Mümkünse ben de istiyorum :)

Tabiki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

Ben bu program sayesinde kendi tamirimi kendim yapiyorum. ford ka da içinde mevcut. Sağolsun bana da @Muhteşem Or göndermişti zamanında.

Ford TIS 2004

(Link kaldırıldı)

Program sadece XP'de çalışıyor. (Windows 7, 8, 10'da çalışmıyor.) Eğer XP kurulu makina yoksa; ya da Windows 7, 8, 10 'dan birini kullanıyorsanız; PC'nize VMware Player veya Virtualbox sanal disk yazılımı kurulacak. Sanal diske Windows XP kurulacak. Sonra Ford TIS kurulacak. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Coşku.. 

Bu linkin yasallığından emin değiliz... 

Bu sebeple talep edenlere özelden göndermeni rica edeceğim.. Linki kaldırıyorum.. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

tamamdir, nasil uygun goruluyorsa o şekilde yardımcı olurum

Yorum bağlantısı
Ergin Özgür
2 saat önce, Coşku Mert yazdı:

Ben bu program sayesinde kendi tamirimi kendim yapiyorum. ford ka da içinde mevcut. Sağolsun bana da @Muhteşem Or göndermişti zamanında.

Ford TIS 2004

(Link kaldırıldı)

Program sadece XP'de çalışıyor. (Windows 7, 8, 10'da çalışmıyor.) Eğer XP kurulu makina yoksa; ya da Windows 7, 8, 10 'dan birini kullanıyorsanız; PC'nize VMware Player veya Virtualbox sanal disk yazılımı kurulacak. Sanal diske Windows XP kurulacak. Sonra Ford TIS kurulacak. 

Ben de rica ediyorum..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
Timuçin Duru
On 06.03.2018 at 12:11, Musa Değerli yazdı:

Mümkünse bende alabilirmiyim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...